FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 2:13 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 
Author Message
 Post subject: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 7th, 2016, 3:10 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Buna ziua tuturor.
Astazi, dupa o eternitate si jumatate, mi-am zis sa mai intru si eu pe cs 1.6, respectiv pe alexone, sa vad ce lume mai joaca, ce cfg-uri mai au si tot asa. Spre surprinderea mea, serverul era destul de gol, insa, am inceput sa joc. Dupa vreo 20 de minute, vad in chat ca se conecteaza "Dinamita Alex" insa, la scurt timp, intra Alexone si Dinamita iese. Nu a durat mult si am aflat de la Alexone cum ca Dinamita a primit ban pe server, in cea mai mare parte din cauza atitudinii sale (deja observasem ca ii fusese sters contul de pe forum). Nu a fost un soc pentru mine, deoarece incepusem sa-l ignor de ceva vreme pentru ca ma calca pe nervi. Consider ca asta este ceea ce merita de mult timp. Dupa ceva vreme insa, observ ceva ciudat. O sa las sa vedeti din pozele pe care le-am facut (uitati-va doar in chat): http://imgur.com/a/dmmOh .
Exact dragii mei, dupa ce a vazut ca a luat ban, Dinamita a dat un mic rage si a incercat si el sa floodeze serverul. Nu stiu daca poate vedea asta sau nu. Daca vezi asta, iti astept scuzele josnice.
O zi buna va doresc.
**M-am decis sa pun acest post la categoria "faze comice" pentru ca iti e imposibil sa iei in serios un astfel de copil.**

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 7th, 2016, 3:56 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: December 5th, 2015, 9:19 am
Posts: 199
:lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 7th, 2016, 8:17 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:)) eu nu ma mai mir de nimik ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 8th, 2016, 12:06 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
Buna ziua tuturor.
Astazi, dupa o eternitate si jumatate, mi-am zis sa mai intru si eu pe cs 1.6, respectiv pe alexone, sa vad ce lume mai joaca, ce cfg-uri mai au si tot asa. Spre surprinderea mea, serverul era destul de gol, insa, am inceput sa joc. Dupa vreo 20 de minute, vad in chat ca se conecteaza "Dinamita Alex" insa, la scurt timp, intra Alexone si Dinamita iese. Nu a durat mult si am aflat de la Alexone cum ca Dinamita a primit ban pe server, in cea mai mare parte din cauza atitudinii sale (deja observasem ca ii fusese sters contul de pe forum). Nu a fost un soc pentru mine, deoarece incepusem sa-l ignor de ceva vreme pentru ca ma calca pe nervi. Consider ca asta este ceea ce merita de mult timp. Dupa ceva vreme insa, observ ceva ciudat. O sa las sa vedeti din pozele pe care le-am facut (uitati-va doar in chat): http://imgur.com/a/dmmOh .
Exact dragii mei, dupa ce a vazut ca a luat ban, Dinamita a dat un mic rage si a incercat si el sa floodeze serverul. Nu stiu daca poate vedea asta sau nu. Daca vezi asta, iti astept scuzele josnice.
O zi buna va doresc.
**M-am decis sa pun acest post la categoria "faze comice" pentru ca iti e imposibil sa iei in serios un astfel de copil.**
N-am primit ban din cauza atitudini :))) ,am primit ban ca am un vecin care are accelasi ip ca al meu ,si am luat ban din cauza ca vecinul meu are/avea admin aici ,si alexone zicea ca sunt eu ,nu e nimic de atitudine stai linistit ,n-am injurat/jignit pe nimeni.

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 8th, 2016, 3:59 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Din pacate nu intelegi cuvantul atitudine.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 8th, 2016, 4:44 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
Din pacate nu intelegi cuvantul atitudine.
Lasa sa fie asa.

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 8th, 2016, 9:02 pm 
tot un tigan prost ramai, cum sa aiba vecinul tau cu 2 conexiuni diferite la internet acelasi ip? prostule care esti prost?


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 8th, 2016, 9:40 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
tot un tigan prost ramai, cum sa aiba vecinul tau cu 2 conexiuni diferite la internet acelasi ip? prostule care esti prost?
Aici tu ai fost/esti prostul ,accel vecin are net de la mine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Edit: Si lasa-ti un nume ceva sa vad tu cat de bun esti :lol:

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 9th, 2016, 6:28 pm 
are net de la tine? prostu pulii mele, si daca eu prind wifi inseamna ca am acelasi ip cu al tau? idiotule. Daca las numele ce faci? tot imi sugi pula. :D


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 9th, 2016, 7:15 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
are net de la tine? prostu pulii mele, si daca eu prind wifi inseamna ca am acelasi ip cu al tau? idiotule. Daca las numele ce faci? tot imi sugi pula. :D
Ai de plm ,cum poti ma sa fi asa de prost ? Pai e logic ma ca daca prinde net de la mine avem acelasi ip ,ai de plm ,aici s-a vazut cat esti de prost (Scuzati-mi limbajul)

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 10th, 2016, 1:48 pm 
cioara analfabeta, esti prost de bubui, te-am pupat pe portofel. astept sa vorbim o data fata in fata, sau macar prin skype ceva.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 10th, 2016, 4:06 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
cioara analfabeta, esti prost de bubui, te-am pupat pe portofel. astept sa vorbim o data fata in fata, sau macar prin skype ceva.
Ai schimbat subiectul ca te-ai vazut cat de prost esti ?, Vai de capu' tau ,sa nu sti tu ca daca are net de la mine avem acelasi ip...lasa-te

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 10th, 2016, 9:58 pm 
fereasca Dumnezeu, tot prost esti, am lasat-o asa ca nu o scot la niciun capat cu tine, idiotenie de grad intai.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 10th, 2016, 10:20 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
fereasca Dumnezeu, tot prost esti, am lasat-o asa ca nu o scot la niciun capat cu tine, idiotenie de grad intai.
pai tu esti prost ma ,cum poti ma sa zici ca daca prinde net de la mine nu avem acelasi ip ? :lol: :lol: :lol:

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: Draga "Dinamita"
PostPosted: May 11th, 2016, 12:13 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 8th, 2015, 8:11 pm
Posts: 208
Terminati odata cu cearta asta fara sens.. Nu cred ca ii pasa nimanui de cearta asta deci mai bine faceti schimb de adresele de skype numar de telefon si mai stiu eu ce si incheiati circul asta aici ! :)

_________________
"Pe cine ai langă tine acum, tu să bagi de seamă,
Că dacă dispare mâine, ai sa vezi ce mult inseamnă"


Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited