FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 3:55 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: July 27th, 2016, 3:27 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Eu Alexone caut Sponsorizare pentru a participa la Dublu Iron Man (Double Iron Man) in Slovenia pe data de 11 - 13 August 2016 ! Nu credeam vreodata ca o sa ajung la " cersit " dar din cate stiti .. sportul necesita niste bani (Cazare, transport, taxa concurs etc) si nu sunt chiar ieftine .. cel putin pentru mine .. doar pentru a ma inscrie am nevoie de 370 EURO + transport pana in Slovenia cu masina + cazare pentru 5-6 zile (2 zile inainte de concurs + 2 zile se desfasoara concursul in sine + 1 zi odihna) ! Caut oameni care pot oferii ORICAT pentru a aduna un minim de 700 EURO .. este o suma pe care eu .. deocamdata .. nu mi-o permit .. imi doresc sa merg la acest concurs doar pentru ca ma simt in stare .. am mai facut probele astea .. e adevarat .. nu una dupa alta .. dar am facut 8km inot continuu la bazin (Delfinul Arad) .. 400km la Randonneurs Romania cu MTB (La Dublu Iron Man il voi face cu cursiera si o sa fie doar PLAT fara dealuri) si alergarea e durerea mea .. nu am facut atatia km niciodata .. 84km trebuie sa fac .. dar stiu ca il voi termina .. Voi fi cel mai tanar concurent inscris vreodata la Dublu Iron Man :D
Probabil multi se intreaba .. " dar ce castig am eu daca sponsorizez " .. este adevarat .. nici unul :D sunt bani aruncati .. sau in viziunea mea .. sunt bani pentru a sustine un sportiv amator .. ce pot face eu .. categoric .. un baner mare pe care il voi afisa la finish (Categoric nu se castiga mare lucru)
Dublu Iron Man (Double Iron Man) consta in 7.6km inot .. 360km bicicleta si 84km alergare .. timpul limita este de 35 de ore ! Eu pot promite ca NU voi termina ultimul si voi face tot posibilul sa NU termin ultimul .. atata pot promite eu !
Cine vrea sa Doneze ma poate gasi aici pe forum sau pe facebook :D daca nu voi aduna banii astia pana in 05-06 August .. voi anula pe anul viitor 2017 ! Dupa cum ma stiu multi .. il voi face Fara PRAFURI, fara GELURI, fara BATOANE, fara VITAMINE ! Pur si simplu asa cum ma creeat D-zeu .. mancarea ce o primesc si vointa puternica pe care mi-a dat-o parintii ! ATAT !
La concurs mai sunt inca 2 Romani :D deci nu voi fi singur :D
Attachment:
Sponsorizare Dublu IronMan.JPG
Sponsorizare Dublu IronMan.JPG [ 97.35 KiB | Viewed 10184 times ]

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited