FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 1:30 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
PostPosted: June 22nd, 2012, 2:40 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 22nd, 2012, 2:35 pm
Posts: 5
mai alexone ce fel de admini ai u pt ca Eeeeee ala mia dat ban si destroy aiurea...total aiurea....nici macar nu mi-a zis un motiv....de fapt nici nu avea ca eram curat...te rog sa iei masuri si sa imi scoti ban-ul!


Report this post
Top
PostPosted: June 22nd, 2012, 3:14 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 9:53 am
Posts: 500
Location: Romania
Topicul tau este o Reclamatie!
Reclamatiile se scriu AICI.(In caz contrariu e posibil sa nu fi luat in seama)

Topic CLOSED!

_________________
Image
Image Image Image Image


Report this post
Top
PostPosted: June 22nd, 2012, 6:05 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Astept parerea lui Eeeee

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: June 23rd, 2012, 11:50 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 4th, 2012, 6:14 pm
Posts: 70
Location: Romania / Alba / Aiud
Deeeeeeeeeci... Eu imi faceam mie demo de vreo 20 de minute. Si cand am ajuns pe snow, unde acest individ avea aim pe piept demo-ul inca mergea :). Deci daca chiar e bai, il pot posta. Aim-ul pe piept l-am observat dupa ce m-ai omorat a 3-a oara, asa ca am trecut spec pe tine. Am observat ca daca tragi "apăsat" toate gloantele mergeau perfect deasupra capului (defectul unor hack-uri). Tu ca si player, ai intentia cand iti iasa unu in fata si te sperie sa faci asta, deci automat, te fute hacku. In restul cazurilor, trageai tot cate 1 glont (maxim 2!), gloante care nu se intampla sa rateze player-ul advers.

Acuma m-am uitat pe demo si nush dc, cand se schimba harta, se opreste, si nu mai continua X_X. God damn. Oricum, am avut si martori. JobEEn era pe server si i-am zis prin psay daca nu vede ceva la asta, si a zis si el la fel ca mn, si i-am zis sa treaca spec ca sa se uite cu mn pe el. Si ne-am uitat amandoi, apoi i-am cerut sa iasa ca sa nu para suspect, si a iesit. Va zic eu ca avea, 100%.

P.S. : La demo-ul ala, in viewdemo, zice ca are 65 minute, dar nu merge 65 minute:(...Ce dreq are?...

_________________
                    • [list][list][list]Image
                    Image
                    • [list][list][list][list][list][list]GOLDEN RULE=NEVER CHEAT!
        • Doar setări de bază! <-> NU ARE AIM X_X !
[/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list]


Report this post
Top
PostPosted: June 23rd, 2012, 1:38 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Pentru ca e o limita ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: June 23rd, 2012, 2:43 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 4th, 2012, 6:14 pm
Posts: 70
Location: Romania / Alba / Aiud
Asta nu stiam, ce urat:|

_________________
                    • [list][list][list]Image
                    Image
                    • [list][list][list][list][list][list]GOLDEN RULE=NEVER CHEAT!
        • Doar setări de bază! <-> NU ARE AIM X_X !
[/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list]


Report this post
Top
PostPosted: June 24th, 2012, 1:59 pm 
Quote:
Asta nu stiam, ce urat:|
Baaa,va spun eu ca Eeeeeeeeeee asta este un nesimtit se increde ca joaca bine si ca stie Counter-Strike,dar el e un BOT,Alexone iti spun eu ca daca te-ai duce la Eeeeeeeeee acasa sa vezi ca nu joaca chiar asa de bine ca esti tu,si el nu poate sa bage codu,va spun eu ca Eeeeeeeeeeee este o jigodie penala,Eeeeeeeeee nu incepe acuma sa ma judeci,dar asta'i adevaru,am intrat si eu pe server cu un nick(nu ti`l spun care)si am vazut ca aveai scor bun.Si atunci cand te-am omorat eu ti-am stricat scoru si gata te-ai pus pe spectator,GATA AM COD AIM,WALL BADBOY !!!! BA CODAT (cred eu ca ai zis in capu tau al prost de but,ca daca as merge cu tine la sala si am juca Counter,fara cod ca tu ai cod 100%100,ai zice ca sunt fnatic.f0rest,daca stii cine'i ala blegule).Eeeeeeeeeeee,stiu dar adevaru,doare ;),asta e.


Report this post
Top
   
PostPosted: June 24th, 2012, 9:16 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 4th, 2012, 6:14 pm
Posts: 70
Location: Romania / Alba / Aiud
:)) Mi-o placut fazele in care ma faceai bleg si jigodie penala, esti funny :P

Sincer, de data asta n-o sa ma cobor la nivelul tau, si oricum, degeaba ai zis ca n-o sa-mi zici cu ce nick ai intrat... Nu stiu cine esti oricum si nici nu-mi pasa. Daca tu crezi ca am cod, fie cum crezi :lol: ...Faza cu Owner-ul sa vina la mine aks...s-a mai intamplat :)) Si i-am demonstrat. Era un srv din orasul meu. Owner-ul inca crede ca am ceva si dupa ce-a venit la mn acasa :lol: Ei greu is!!! :lol:

In fine :roll: . Esti aproape de Aiud? Judetul Alba? Mergem cand vrei la sala si nu ca sa te fac sau ca sa-ti demonstrez ca te rup, ci pentru ca nu m-a mai provocat nimeni de mult de cand i-am facut pe toti. Bine, si eu destept, acceptam provocari doar de la cine stiam ca pot sa-l fac. Nu de la playerii buni din judetul meu. La competitia de counter-strike din Alba Iulia am luat locul III. Asa ca nu ma mai fute tu cu chestii deastea :lol: . Poate m-am pus atunci spec pentru ca asa dintr-un m-ai luat prea brutal, sau ceva...nush. Oricum, aia e "slujba" mea pe server, daca tot am admin.

Off Topic: Cele mai faine faze sunt cand joc, si zice cineva ca am cod, si se mai trezeste altu sa zica: "Am auzit bine ca sunt admini codati pe alexone!" si altu' "Daaaaaa" ( si am demo cu faza asta:)) ).

Lectia s-a terminat, buna ziua :)

_________________
                    • [list][list][list]Image
                    Image
                    • [list][list][list][list][list][list]GOLDEN RULE=NEVER CHEAT!
        • Doar setări de bază! <-> NU ARE AIM X_X !
[/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list]


Report this post
Top
PostPosted: June 24th, 2012, 9:26 pm 
Quote:
:)) Mi-o placut fazele in care ma faceai bleg si jigodie penala, esti funny :P

Sincer, de data asta n-o sa ma cobor la nivelul tau, si oricum, degeaba ai zis ca n-o sa-mi zici cu ce nick ai intrat... Nu stiu cine esti oricum si nici nu-mi pasa. Daca tu crezi ca am cod, fie cum crezi :lol: ...Faza cu Owner-ul sa vina la mine aks...s-a mai intamplat :)) Si i-am demonstrat. Era un srv din orasul meu. Owner-ul inca crede ca am ceva si dupa ce-a venit la mn acasa :lol: Ei greu is!!! :lol:

In fine :roll: . Esti aproape de Aiud? Judetul Alba? Mergem cand vrei la sala si nu ca sa te fac sau ca sa-ti demonstrez ca te rup, ci pentru ca nu m-a mai provocat nimeni de mult de cand i-am facut pe toti. Bine, si eu destept, acceptam provocari doar de la cine stiam ca pot sa-l fac. Nu de la playerii buni din judetul meu. La competitia de counter-strike din Alba Iulia am luat locul III. Asa ca nu ma mai fute tu cu chestii deastea :lol: . Poate m-am pus atunci spec pentru ca asa dintr-un m-ai luat prea brutal, sau ceva...nush. Oricum, aia e "slujba" mea pe server, daca tot am admin.

Off Topic: Cele mai faine faze sunt cand joc, si zice cineva ca am cod, si se mai trezeste altu sa zica: "Am auzit bine ca sunt admini codati pe alexone!" si altu' "Daaaaaa" ( si am demo cu faza asta:)) ).

Lectia s-a terminat, buna ziua :)
Baa si eu pot sa zic ca am luat locul 1 in Competitie.Locu 1 pe faza Nationala adica pot zice ca`s cel mai bun din Europa.Deci esti din Alba iulia.Pai un vara asta ma duc in alba iulia cu familia mea ca am niste neamuri acolo si poate ne intalnim


Report this post
Top
   
PostPosted: June 25th, 2012, 7:25 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Dovezile vorbesc :P .. poze de la competitie .. poza cu diploma de aproape etc :D

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: June 25th, 2012, 10:17 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 4th, 2012, 6:14 pm
Posts: 70
Location: Romania / Alba / Aiud
Aveam facute cu telefonul, stai ca tre sa le caut in calculatorul vechi... Concursul a fost in 2009 in Decembrie la Mall, sa caut pozele. Diploma am primit-o prin posta, o sa-mi fac poza cu ea imd ce-o gasesc, si de acolo, sa vad daca gasesc poze, aveam vreo 3...

_________________
                    • [list][list][list]Image
                    Image
                    • [list][list][list][list][list][list]GOLDEN RULE=NEVER CHEAT!
        • Doar setări de bază! <-> NU ARE AIM X_X !
[/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list]


Report this post
Top
PostPosted: June 25th, 2012, 11:27 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 4th, 2012, 6:14 pm
Posts: 70
Location: Romania / Alba / Aiud
http://s8.postimage.org/l86k5peg4/Afis_Concurs.jpg
http://s7.postimage.org/a67d1ubkp/Diploma.jpg
http://s9.postimage.org/qhabbkzt9/Poza_mea_205.jpg
http://s15.postimage.org/lbf0qyso9/Concurs_Game_On.jpg
http://s14.postimage.org/az516x5f3/Conc ... e_On_2.jpg

Uite coaie, 2 din ele (ultimele doua) sunt de pe net, de la concurs, alea mai mici, ca dinauntru nu am, dar s-au facut de cei de la ziarul local.
Prima e afisul, poza facuta seara cand am plecat, era pe un geam, in gara.
Aia cu diploma e facuta acuma, nu am aparat foto si am facut cu telefonul (Nokia C1-01, VGA crek are), iar langa diploma e mouse-ul meu, X7.

O sa scanez odata diploma daca vreti s-o vedeti mai detaliat, dar n-am scaner... Diploma e plasticată si smechera:))

Multumiti?

_________________
                    • [list][list][list]Image
                    Image
                    • [list][list][list][list][list][list]GOLDEN RULE=NEVER CHEAT!
        • Doar setări de bază! <-> NU ARE AIM X_X !
[/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list]


Report this post
Top
PostPosted: June 25th, 2012, 12:05 pm 
Quote:
http://s8.postimage.org/l86k5peg4/Afis_Concurs.jpg
http://s7.postimage.org/a67d1ubkp/Diploma.jpg
http://s9.postimage.org/qhabbkzt9/Poza_mea_205.jpg
http://s15.postimage.org/lbf0qyso9/Concurs_Game_On.jpg
http://s14.postimage.org/az516x5f3/Conc ... e_On_2.jpg

Uite coaie, 2 din ele (ultimele doua) sunt de pe net, de la concurs, alea mai mici, ca dinauntru nu am, dar s-au facut de cei de la ziarul local.
Prima e afisul, poza facuta seara cand am plecat, era pe un geam, in gara.
Aia cu diploma e facuta acuma, nu am aparat foto si am facut cu telefonul (Nokia C1-01, VGA crek are), iar langa diploma e mouse-ul meu, X7.

O sa scanez odata diploma daca vreti s-o vedeti mai detaliat, dar n-am scaner... Diploma e plasticată si smechera:))
Bravo ma Coae
Multumiti?


Report this post
Top
   
PostPosted: June 28th, 2012, 8:57 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 22nd, 2012, 2:35 pm
Posts: 5
inchideti topic.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited