FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 25th, 2024, 3:29 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 
Author Message
 Post subject: IMPORTANT!!
PostPosted: February 6th, 2013, 10:11 am 
Alex , vreau sa-ti spun ceva , asa neimportant : Adminii tai nu ne onoreaza cu prezenta pe server!! In fiecare dimineatza , intre multi codati. De exemplu , azi de dimineatza au fost 4 wall-eri si unu cu badboy . Fa ceva , te rog din suflet. Sa intre un admin dimineatza pe sv . Admini , nu vor sa-si dea id-urile de mess , iar noi cum putem sa le spunem sa e un codat pe sv ? Macar de si-ar fi fct alt id pe care sa-l dea... Nu este asa de greu . Multi admini o sa lase reply-uri cum ca nu e trb mea , daca numi place situatia sa plec de pe sv ... ect. , doar ca sa se scuze , si sa ramana admini ...
Fratilor, daca aveti admin , si nu intrati pe sv , de ce-l mai tineti ? Dati-l altui player , care stie sa-l foloseasca , si care intra pe sv .. Alex , tot ce am scris aici , este foarte adevarat .. Si o spun cu parere de rau , un server ca asta nu ar fi trebuit niciodata sa faca cunostinta cu vreun cod ... Alex, gandestete bine , doar e munca ta la mijloc. Chiar daca admini intra seara pe sv .. nu stau mult si pleaca . Seara nu am vaut codati pe sv dar dimineatza e plin .. Se scuza ca au de munca sau ... etc. Daca aveti de munca , RENUNTATI LA ADMIN! Si cand veti termina cu munca sau ce face-ti voi , primiti adminu' inapoi..Nuj ce sa mai zic..Cam atat. Key byee!


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 6th, 2013, 12:23 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
E cam greu sa gasesti oameni disponibili dimineata, deoarece toti sunt la facultate, lucru. Singurii jucatori disponibili ar fi doar copiii care eventual au scoala dupamasa (si -nedorind sa jignesc pe nimeni- eu nu m-as prea baza pe ei). Eu personal as putea sa intru dimineata, deoarece momentan imi permite programul, insa am renuntat la admin din anumite motive.

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 6th, 2013, 1:33 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Poate-ti faci si tu cont cu numele tau asa ca o idee.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 6th, 2013, 2:08 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Am observat si eu ca au inceput sa intra cam multisori cu cod...Si asta e cam naspa,trebuie sa astepti un admin sa intre ca altfel nu poti juca..


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 6th, 2013, 3:06 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Ai dreptate pe fond dar cum am mai spus .. NU-mi permit sa le cer Adminilor sa intre DIMINEATA .. SEARA .. DUPAMASA si tot asa .. este doar un joc ! Nu castigi nu pierzi .. intotdeauna o sa fie codati .. intotdeauna o sa se trezeasca unu mai presus .. trebuie sa acceptam asa cum este .. chiar si in viata de zi cu zi .. as da Admin la toata lumea daca cred ei ca se pot abtine de la injuraturi si alte chestii .. e greu .. am incercat .. nu doresc Admini pustani .. stric serveru` mai rau !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 6th, 2013, 7:22 pm 
Mars cu the war-u tau de aici , frate nu castigati nimika ;) am facut eu pe un site 5000 de puncte si trea sa iau un laptp si ce crezi ? mda nu l-am luat ;) si nici servere proxy nu am folosit , mai votat prietenii mei :D


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 6th, 2013, 11:44 pm 
Alexone , sv-ul tau o duce din rau in mai rau ... Chiar acm 6-2-2013 .. la 11:42 e unu cu badboy si 2 cu wall si nu ne lasa sa jucam ... Nuj ce sa mai zic ..daca o tin tot asa , va deveni un sv doar de codati .. :( :shock: :|


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 8th, 2013, 10:47 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Nu sunteti in stare sa va puneti un nume sa faceti cont si aveti noste cereri pe care nu le poti indeplini, nici de vrei.

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 9th, 2013, 12:43 pm 
Am 2 conturi sk , dar nu vreau sa le pun . Voi tine-ti adminu' degeaba! Am demo , si o sa-l pun , sa va dati si voi seama ce se petrece pe sv! Imi place sv ul si vreau sa pot juca linistit ... Cu sa fara admin .. Tot scot codatii de pe sv . Mi-am cerut scuze celor care joaca fara cod , si s-au bagat spec .. si am bagat leis'u si am fct curatenie pe sv deoarece admini DORM!


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 9th, 2013, 12:47 pm 
Voi adminii va scuzati doar ATAT! nu sunteti in stare de nimic.. TU sk dai ds pe sv de mix unora care joaca bine crezand ca au cod , dar ei nu au nimik , habar nu ai de admin.. Mintiti in legatura cu varsta voastra majoritatea dintre voi , va dati de 20-19 ani , ca sa creada ceilalti admini ca sunteti mari si tari cand voi aveti 14-13 ani ... Nu asa se face trb ..


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 9th, 2013, 2:08 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:)))))))) cine esti Guest ?

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 9th, 2013, 11:25 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Copilas ia-ti biberonul cu lapte si culcate. Te cred ca te deranjeaza ca nici pe sv de mix nu las codatii, dar cnd primesc reclamatii pe un codat crezi ca te las sa joci? Sers dmnu guest, atat curaj nu ai sa ii pui numele, stii ca deja teai facut de ras in fata noastra...

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 10th, 2013, 5:22 pm 
1. Nu mie mi-ai dat ds ci unui preten de-al meu .
2. Numele nu vreu al pune , nu ca m-am fct de ras .. daca spun un adevara ma fac de ras ?
3. Doar unii admini de pe alexone sunt capabili de a indeplini aceasta functie.. cum ar fi: PlaY4FuN ; Nihil-Sine | Deo! Geo a.k.a. GoD ... nu mai stiu si fatau era bun dar nu prea a mai intrat pe sv .. cam atat .. apropo .. kick e j`adore sau sk ? Ca nu e bun de nimik .. ca si admin si in plus mai joaca si cu wall... asa ca .. pff Adminul wamper . iarasi unul bun de nimik deoarece , el . la 10 vs 10 baga de_dust2x2 si tot asa .. minte in legatura cu varsta ( e clar deoarece , daca avea cu adv 19 ani si , cum zice el , o mai avt admin pe alte sv .. stia ce sa bage.. eu as dori nadmin .. dar , la cate am spus aici nu cred ca o sa primesc vreun pro .. ptca admini vor sa se razbune ;)


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 10th, 2013, 8:30 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
De la mine clar o sa primesti PRO oricine ai fi.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: IMPORTANT!!
PostPosted: February 10th, 2013, 8:32 pm 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: November 14th, 2012, 7:32 pm
Posts: 55
j`adore e j`adore,kick e kick.Nu are nicio legatura cu me

_________________
The Righteous stand before the Darkness, and the Maker shall guide their hand.
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited