FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 19th, 2024, 10:15 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 8:46 am 
Trageam pe snow prin pereti asa la nimereala si jucam si cu steamul cand Pentium mi-a dat destroy fara sa-mi faca poze am si pozele de la destroy!


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 9:37 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Pentium stii cinei jasoN<3* ii fratele meu mai mic are 14 ani ,si joaca pe steam la fel ca mine alt cs nu mai am in pc, Cand am vrut sa intru is cs in dimineata asta am vazut ca iai dat destroy fara sa-i faci poze demo nimic . Deci pentium vreau sa ne arati dovada ca fratele meu o avut cod ceea ce ii inposibil sa bagi cod pe steam . Te astept cu demo /poze ! eu am pozele de la destroy in pc .


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 9:39 am 
Si de ce ai avut anti destroy????? Ca sa stii Pentium a stat spec sa uitat pe tine , eu iam zis sa-ti dea mai repede destroy dar a zis sa astept ......


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 10:13 am 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: August 23rd, 2013, 8:01 pm
Posts: 38
Aici e demo : http://www.girlshare.ro/33267845.6
Imi pare rau ca nu l-am facut de cand ai intrat pe server cum trageai din respawn si culmea dadeai hs prin perete la 2 playeri deodata(tu zici ca trageai la nimereala).Tinta intacta..abia daca se misca.
Cat de faza cu destroy-ul Solo, frateto avea anti-destroy deci unde ai vazut tu ds nu stiu ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 11:43 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Frate?Hmm..
O presupunere : Solo = Punisher.
Insa o sa si verific asta.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 12:11 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Ce anti-destroy frate ca mio stricat si configul si am si peste 100 de poze in cstrike ! Lasa ca o sa vb eu cu fratimio sa nu mai traga prin pereti . nu stiu ce o facut exact eu dormeam cand juca el pe server ;) ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 12:24 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 5:43 pm
Posts: 247
Imposibil sa bagi cod pe steam?=)))).... :lol: :lol:

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 2:21 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
O doamne,dadea cap la 2 oameni prin peretele de pe snow,gata wall,ganditi putin?

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 3:49 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Pai zi si tu God daca dai si tu hs la 2 prin perete din bulan asta gata inseamna cai wall ? De cate ori mi-am luat eu hs prin perete pe snow de la tot felul de playeri si nam mai zis nimic ...si mai ales la steam ca tragi mai drept si nu mai ai reculul ala asa mare ca la non steam si dai si hs mai usor ! Da na ce ce sa le ceri la unii isi iau un hs si gata ai wall aim !


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 4:36 pm 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: August 23rd, 2013, 8:01 pm
Posts: 38
Da bine dadea o data de doua ori da el dadea runda de runda apoi zicea ca joaca la sunet.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 4:48 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Reculul de la Steam este lafel ca cel de pe valve, daca esti default.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 6:09 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Exista coduri si pe Steam .. sa nu mai ziceti ca aveti steam .. ceea ce inseamna pentru voi ca nu aveti wall/aim .. nu e adevarat :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 9th, 2014, 7:51 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
O fi existand coduri si pt steam da pe bune cine sta sa-si piarda timpul cautand pe net coduri pt steam ! Pe mn unu puteti sa va uitati cat vreti si sa-mi faceti si demo si poze ca tot no sa ma prindeti cu cod sau cfg nimic de genul , si atat timp cat eu nu joc cu coduri si cfg nici fratele meu nu joaca pt ca n-am asa ceva in pc si nici nu-l las sa descarce ,joc cat de corect si defaul pot ,cum am descarcat cs de pe steam asa l-am lasat fara sa mai bag vreo ceva prin el ,tot ce fac codurile ii sa-ti strice stilul de joc si precizia care o ai cand pui tinta ,wallul la fel te face sa nu mai fii atent la sunet ci numa la casti si dupa nu mai esti bun de nimic fara el , de asta eu nu joc cu asa ceva ca numi place cel mai bine ii defaul ,oricum nu castig nici un leu daca bag cod sau ceva si va fac pe toti ! Acum na cu faza de azi dimineata credeti ce vreti eu vam zis ce am eu in pc ,si va asigur ca la fel de defaul ca mn joaca si fratele meu ,daca io luat pe aia prin perete o fost bulan nu wall ,asa si pe mn mo luat multi dintre admini cand jucam pe snow si atunci puteam si eu spune ca au wall ! Nu stiu credeti ce vreti eu v-am spus adevarul n-am dece sa mint ...


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Pentium!
PostPosted: February 25th, 2014, 2:36 pm 
Voi va incurcati in minciuni.Solo,aici spui ca jason e fratele tau de 14 ani,dar pe server ai zis ca raz0r din top,care a luat ds de la Nelu e fratele tau,dar acelasi raz0r a facut cerere de slot si se prezinta ca are 18 ani!Pana la urma care e fratele tau,asta daca ai frate,jason sau raz0r?Amandoi poate,sau nici unul?Si pana la urma cati ani are,14 sau 18?Si tu ai mintit in legatura cu faptul ca raz0r ti frate,sau el a mintit in legatura cu varsta lui?Intrebari,intrebari,intrebari...


Report this post
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited