FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 12:22 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ] 
Author Message
PostPosted: July 6th, 2014, 6:04 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Am primit aceasta fotografie si vreau sa o vedeti si voi..eu nu eram pe server, si sper sa nu fie adevarat..Ma rog, uitati: http://www.girlshare.ro/33742042.4

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 6th, 2014, 6:28 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Eu eram pe sv...a recunoscut ca avea cfg...dar il uitase asa de la fratele ei...a jucat putin cu el,dar oricui i se poate intampla...


Report this post
Top
PostPosted: July 6th, 2014, 6:30 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: May 15th, 2014, 6:02 pm
Posts: 75
Ba da. E adevarata. Stiu si de la cine ai primit-o. I-am explicat lui Alex toata situatia, cum s-a intamplat. Astept sa vad ce decizie ia.

_________________
Barbatii conduc lumea. Femeile conduc barbatii.


Report this post
Top
PostPosted: July 6th, 2014, 9:25 pm 
ar fii bine sa te suspende :D :D :lol: :lol: :D :D :D


Report this post
Top
   
PostPosted: July 6th, 2014, 9:38 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 5:43 pm
Posts: 247
Slot .....imediat "sari la gatul' ei:))))...ii doresti rau asa repede :shock:....poate fii doar o greseala.

Oricum, orice om merita o a 2-a sansa:). Tinand cont ca a recunoscut fara ezitare....fata de majoritatea care nu "au avut/au" tupeul sa recunoasca acest lucru.



Numai bine!.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 6th, 2014, 9:42 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: May 15th, 2014, 6:02 pm
Posts: 75
Multumesc Vali! Faza e ca eu nu stiam ca jucam cu cfg.. ramasese de la fratimio ca se jucase inaintea mea.. dar toata povestea i-am spus-o lui Alex.. Astept decizia lui..

_________________
Barbatii conduc lumea. Femeile conduc barbatii.


Report this post
Top
PostPosted: July 6th, 2014, 10:33 pm 
Faza stiti care este.. Ca chiar daca s-a jucat frateso cu cfg.. Si ea s-a jucat pentru ca cfg nu se activeaza-dezactiveazaa de la buton. doar are bindurii daca fratele tau a folosit cfg... inseamna ca TU in tot acest timp te-ai jucat cu el ! ;) !


Report this post
Top
   
PostPosted: July 6th, 2014, 10:38 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Mai bine te suspenda pe tine maicata . Nu te uiti la tine ca nici un cont nu sti sa faci ?
Ai idee cat sta Delia pe server ?Cat ajuta serverul ? De ce nu iti faci un cont si pui numele care il ai pe server ? Esti prea slab , daia !


Report this post
Top
PostPosted: July 6th, 2014, 10:43 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Defapt, cum a spus si Vali, ea macar a avut curajul sa recunoasca..eu stiam care e "situatia".
Stiam ca si frateto' joaca cs de pe acelasi pc cu tine, si stiam ca el a bagat cfg, dar, asta ne duce la alta problema. Poate intra si el cu nick'ul tau de admin..dar, daca nu stiai asta, eu te pot invata cum sa intri pe server cu nick'ul de admin, sa pui parola, dar sa nu se memoreze in config.cfg/userconfig.cfg.
Click dreapta pe config/userconfig -> Proprietati -> Bifezi "Read-only". (Bifezi la ambele.)
Si, cand intri in cs, orice comanda ai activa din consola, nu se va memora in cfg, si, scrii setinfo _alex PAROLA, si ai acces la admin, dar parola nu se va memora in cfg, si daca fratele tau nu stie parola, nu-ti poate folosi adminul.
Sper ca iti va fi de folos toata povestea asta de aici.
Si, crestia cu read-only este si un anti-destroy. Destroy'ul modifica din configuri cateva comenzi, si, daca ai pe read-only, poti iesi si intra iar in cs, si destroy'ul va disparea.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 6th, 2014, 11:18 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: May 15th, 2014, 6:02 pm
Posts: 75
Multumesc mult! Am facut ceea ce m-ai sfatuit Macklemore. Astept oricum sa vad ce zice Alex...

_________________
Barbatii conduc lumea. Femeile conduc barbatii.


Report this post
Top
PostPosted: July 7th, 2014, 3:43 am 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Nu ne intereseaza ce zice Alex,eu n-am vazut nimic,s-a intamplat ceva?

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: July 7th, 2014, 11:02 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: May 15th, 2014, 6:02 pm
Posts: 75
:)) Am intrat cu cfg din greseala pe server. Asta s-a intamplat. :))

_________________
Barbatii conduc lumea. Femeile conduc barbatii.


Report this post
Top
PostPosted: July 7th, 2014, 1:34 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Stiu deoarce am primit o poza pe privat,am descarcat-o m-am uitat la ea si am inchis poza si mi-am vazut de ale mele,primu lucru ca mi-a venit in minte e ca fratele tau vrea sa-ti faca bucata.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: July 7th, 2014, 2:11 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: May 15th, 2014, 6:02 pm
Posts: 75
Oricum am vorbit si cu fratimio serios..m-am si certat cu el.. in fine.. ne trece noua..

_________________
Barbatii conduc lumea. Femeile conduc barbatii.


Report this post
Top
PostPosted: July 7th, 2014, 4:56 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Delia .. pentru te cunosc de mult .. nu ti-am spus .. ci am asteptat .. fata de cum jucai inainte de demult .. si cum joci acuma e o schimbare .. n-am vrut sa ma arunc cu critici ca poate te suparai pe mine .. ci asteptam momentu` potrivit sa te " cert " .. e clar ca jucai prea bine cu un ajutor .. eu am observat asta .. dar chiar n-am vrut sa crezi ca am ceva cu tine cum crede Mihaela cand ii spun ceva .. " Scoate-mi adminu` " .. asta nu e un raspuns :P dak joaca frateto` cu config .. si tu joci .. depinde unde pune configu` ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 7th, 2014, 9:15 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: May 15th, 2014, 6:02 pm
Posts: 75
Alex, nu am de ce sa ma supar pe tine. Eu acum mi.am luat alt cs, nu mai joc pe ala de pe care joaca fratimio.. Nu iti cer sa imi scoti adminul pt ca nu vreau sa mi.l scoti. Imi doresc sa raman in continuare admin, dar bineinteles asta depinde de tine. :)

_________________
Barbatii conduc lumea. Femeile conduc barbatii.


Report this post
Top
PostPosted: July 7th, 2014, 10:58 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Alex..te sfatuiesc sa nu'i scoti adminul..Si sa stii ca noi nu ii luam apararea doar pentru ca e fata..asta e o prostie. Eu unul ii iau apararea pentru ca stiu ca acest server are nevoie de admini ca ea..Sa fie cat mai mult timp prezenti pe server, sa fie cu capul pe umeri, asa trebuie sa fie un admin, nu sa se certe cu colegii lui, si sa incerce sa le puna bete-n roate. Eu stiam ca si fratele ei joaca cs de pe acelasi pc, si ma gandeam ca el a bagat cfg, insa, un singur lucru m-a pus pe ganduri..ca si el poate intra cu nick'ul Deliei, cu adminul.
Asa ca am invatat-o cum sa procedeze astfel incat sa nu se salveze parola in cfg.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 8th, 2014, 11:32 am 
dealia daca fratele tau a jucat cu cfg inseamna ca si tu jucai ca navea cum sa nu joci cand fratele tau juca cu cfg :) :) :) :)
nu ca am ceva cu tine dar e inposibil plus ca jucati pe acelasi cs
asa ca fii mai atenta ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Report this post
Top
   
PostPosted: July 8th, 2014, 3:13 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Slot du-te unde ai treaba,te rog frumos.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited