FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 19th, 2024, 8:54 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: November 2nd, 2014, 6:33 pm 
salut all ma intre de ce mi-a dat delia ban asa fara motiv va intrebati de ce nu aveti playeri pe server pai deaia nu aveti ba adminii prea prosti stiu ca acum o sa sara toti adminii cu gura si o sai ia apararea dar asa adminii trebuie pedepsiti
eu am avut azi admin pe reddevil.rangfort.ro si din caza ca i-am facut demo unui player si am uitat sa postez demoul si din cauza ca i-am dat ban lui ala si nu am postat demoul in BanListcum m-ia dat remove dar astia da ban destroy pika etc si nimik este un detinator cum sa zic eu nu stiu adminul se da greu pe sv asta dar se da remove mai greu ierti un admin odata de 2-ori dar cat pe mine ala nu,ma iertat nici-o data o zi buna all si ganditi-va la ce faceti voi adminii


Report this post
Top
   
PostPosted: November 3rd, 2014, 3:10 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Eu i-am zis sa iti dea nu ii face ei reclamatie ca nu are rost :) . Duminica ti-am facut poze si ai iesit asa ca taci din gura !

_________________
8-)


Report this post
Top
PostPosted: November 3rd, 2014, 3:13 pm 
Offline
Guest User
Guest User
User avatar

Joined: November 2nd, 2014, 3:51 pm
Posts: 1
nu mai face reclamati aiurea copile


Report this post
Top
PostPosted: November 3rd, 2014, 6:10 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Iti putem rupe picioare pt 2 motive:reclama si pt pozele care nu le-ai postat.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: November 4th, 2014, 10:27 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
de ce sunteti atat de batuti in cap sa faceti reclamatii aiurea? Mi.a mai facut mie unu reclamatie cu motivu " stateam la pana i.am dat hs lu zoom si mi.a dat destroy ca e ofticat" dar aveam poza in consola ca i.am facut poze si a tacut din gura..prietene nu cred ca e un admin pe srv asta care da ban,destroy degeaba ca se oftica.noi vrem sa avem cati mai multi jucatori ,nu sa scapam de ei. Dupa cum s.a vazut in ultima vreme noi astia mai vechi si cu putina experienta in joc asa ca mine sau cu mai multa ca horhe,paranteza exeqt nu prea mai jucam asa mult. Va lasam pe voi sa va jucati linistiti sa nu mai apara discutii.. De Alex nici nu mai zic.. El joaca foarte putin si atunci cand intra sunteti cativa care il acuzati de wall si alte tampenii..Luati.va si voi seama..Mai e si macklemore care a lasat.o mai usor cu jocu tot din cauz voastra si multi alti.. Se stiu ei si ii rog sa nu se supere pe mn k nu i.am enumerat..dar deja am scris prea mult pt niste playeri care nu merita atatea explicatii.. M.au disperat.. Numai bine ,va pupa zoom cel insuportabil pentru multi dintre voi !


Report this post
Top
PostPosted: November 4th, 2014, 10:33 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
imi scuzati greselile de ortografie,sunt pe telefon si imi e greu sa modific.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited