FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 1:51 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 47 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:11 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Asa e Deo ! se vede pe voi invidia si ciuda care nu o puteti sa o stapaniti in voi ! si inca ceva voi respect in voi nu o sa aveti niciodata ! dc m-ai injurat si pe mn si pe zom si pe Shayan ! Dc? INVIDIA CIUDA OMULE tu si adita o sa stati in urma !

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:13 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
COLIVARE nu vii tu pe server sa ii lauzi pe zoomles si shayan ca ma doare fix in cur ai inteles ?
Nu vreau sa mai zic nimic cum am zis si mai sus esti un pupincurist de nota 100 si incearca sa ii pupi in cur pe zoomles si shayan mai rar ca o sa se irite . GATA AJUNGE PE ZIUA DE AZI NU MAI AM CHEF . O ZI FRUMOASA INCONTINUARE SI HAI CU ZAPADA !

COLIVARU IL VREAU FARA ADMIN
BLINK ADMIN PRO
ADITZA ADMIN PRO
SK ADMIN PRO

Ceao !

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:21 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Nu conteaza prea mult cine a inceput circul...conteaza cine l-a alimentat si l-a facut sa ia amploare! V-am rugat sa incetati si sa venit pe forum! Iar aditza e prea futut de viata ca sa mai isi dea cu parerea despre ceva!


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:23 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Multumesc Deo ” uite se vede ca dai dovada de prostie ....Mereu ne-ai considerat prosti pe noi tu cu Adita destepti ! Sti dc am respect fata de zom si Shayan !
1: Shayan e un player care nu e de voi ! de aceea il apreciez foarte mult cum joaca
2:Nu o sa te compari cu zom niciodata pentru ca zom are mai mult respect decat voi ! L-am respectat si ma respecta la fel eram si cu tn daca ati reveneai !

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:24 pm 
COLIVARU IL VREAU FARA ADMIN
BLINK ADMIN PRO
ADITZA ADMIN PRO
SK ADMIN PRO


.... Ei Merita ADMIN.. NU COLIVA... COliva E un ratat.. care nu are ce sa manance si se da mare zmeu in spatele monitorului


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:25 pm 
Coliva Dute Fa-le cateun ORAL la Shayan si la Zoomles poate te mai linistesti si tu


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:27 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Uite alt om care da dovada de prostie ! MULTUMESC ca ati lasat mesaj aici acum se vede cine are multa prostie in el eu s-au voi

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:32 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
COLIVARE hai gata lasa-ne ca ne-ai aburit destul .

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 4:51 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Aditza nu merita admin si nici respect! Blink si Sk sunt oameni cu un caracter frumos!


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 5:13 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Un bun simt nu aveti..Ati ajuns sa va injurati de mama focului voi care sunteti un colectiv.. nu uitati ca toti ati fost admini si nici unu din voi nu a fost sfant, toti v-ati folosit de admin.Lasati-l in pace pe coliva..o sa invete.


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 5:31 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
OMG
Ce aveti ?
1.Nu ii iau apararea lu coliva . Nu il cunosc personal . Nu stiu cat de bun e ca admin , nu stiu daca stie sa recunoasca un aim si toate cele.
2.Este printre putini admini care sta pe server si face poze la playeri . Nu ma poate contrazice NIMENI ! Serverul are nevoie mai ales luna asta . Si Alex nu degeaba i-a dat admin DOAR PENTRU LUNA DECEMBRIE ! VORBITI AIUREA RAU ! VA DEPASESTE SUBIECTUL .
3. De ce trebuie sa imi pronuntati mie numele aici ? Care e problema daca ne pupa in cur si se bucura cand vede cum jucam ? PE MINE SI PE SHAYAN ? niciuna . - INVIDIE .
4.mAtraf0x, ai injurat`o si pe Delia , i-ai zis ca e curva fara nici un motiv , aseara .
5.Jucati acolo fiecare linistiti , cu prietenii vostri , cum vreti voi si nu va mai agitati atat , nu rezolvati nimic , nu ajungeti nicaieri daa injurati asa .
6. Daca vreti sa rezolvati ceva , va supara ceva , veniti aici DOAR CU DOVEZI ! Cu cateva cuminte nu il faceti pe Alex sa ia nici o decizie .
7. Mihu.. in legatura cu Aditza nu vreau sa spun prea multe sa deschid alte subiecte pe aici . Alex nu stie multe despre el . Nu stie ca a fost banat de fiecare data de TOTI ADMINII , nu doar de mine . numele lui pe care a laut ban : SMOKE , ADITZA, aim .Toti mi-au sarit mie in cap cum ca as avea ceva personal cu el , nu. Nu am absolut nimic. Ma jur . Doar ca toti adminii l-au banat inainte si mereu intra cu alt nume : http://postimg.org/image/ds2e8yqh9/
8. E doar un joc oameni buni . Putin respect .
Va pup , numai bine !


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 5:34 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Si da, ai dreptate Mihu . Tot respectu pentru blink si Sk (colega :*) . si mai sunt . Paranteza , macklemore , actimel , Deo cand vrea el .. e un om de nota 10 , sa nu mai spun de horhe . Totul mergea frumos , toti adminii se intelegeau mai mult ca perfect pana acum cateva luni . Alex stie de ce . Va pup


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 5:39 pm 
Offline
Guest User
Guest User
User avatar

Joined: November 8th, 2014, 1:54 pm
Posts: 19
(^_^) Scuza-ma ca ma bag Dar nici Aditza si nici Coliva nici macar SloT nu merita
1:Prostia prea mare la aman 2
2:Nici ulul nu stie sa adminneze cum trebuie Exemplu da destroy aiurea ban gag degeaba kick etc.
3:Daca ma intelegeti lasa-ti aici! un topic Am avut si eu admin pe multe servere daca imi facea cineva reclamatie Puneam devada si gata aici pe sv asta
Va certati prea rau Daca vreti sa va certati faceti-o in liniste nu injuratuiri nu jignituri ma intelegeti ! voi pe mine ?>
Stiu ca nu o sa ma luati in consideraea Dar va spun cu Respect si fara nici-o ura sau ciuda pentru voi Adita si Coliva dar Adminul nu sunt de voi nu o Sa dau nume
le meu de oarece o sa afceti si cu mine cum faceti acum pe forum si inca,ceva
Nihil-Sine Erai un Exemplu bun pentru server acum ceva timp dar de cand a,aparut Aditza te comporti ca un copil eu joc de 4 ani pe sv asta si va stiu pe toti eu sunt on mereu cu diferite nick-uri si va,vad ce faceti stiu ca acum O SA MA INJURATI ca ziceti ! de ce ma bag eu Dar eu tin foarte mult la sv asta si nu vreau sa mai fie in halul care este RESPECT PENTRU TOTI !!
\


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 5:46 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: December 3rd, 2014, 5:27 pm
Posts: 1
Respect Maxim pentru ZoOmLeS^ el a zis ceva ce nimeni na-ti zis voi na-ti facut decat sa va injurati sa va jigniti
Stiu ca nu ar trebuii sa ma bag ca oc doar de cateva saptamani dar Va,Vad asacand va certati Aiurea Cum a zis si ZoOmLeS^ Respect din partea mea
Cum a zis si el La fiecare Reclamatie Aduceti o Dovada faceti-va BanList daca chiar vreti sa nu mai aveti Reclamati Daca nu sunteti Sigiri ! ca Playerul Respectiv Are Cod Bagati-va spec va uitati pe el cat vreti voi Daca are aim faceti Demo Daca nu sunteti siguri ! ca are wall faceti poze dar nu suport sa va,vad ca va cerati asa
Inca odata Respect Pentru ZoOmLeS^ o Seara Placuta


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 5:53 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Ai dreptate player . Coliva doar luna asta are admin . Era bine sa iti lasi si numele , nu au de ce sa injure . o sa se potoleasca . Asa cine stie ce o sa zica .
Maria , o seara faina !


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 5:56 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Poftim dovada Alex . Poate o sa intelegi mai multe acum . Se leaga multe . Sti despre ce e vorba acum , la fel ameninta si atunci .
Numai bine !

http://forum.alexone.ro/viewtopic.php?f=39&t=2671


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 6:13 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Prea mult de citit... Nu cred ca mai conteaza parerea mea, dar tot o spun. Nu ii scoate adminu lui Coliva ca nu o sa avem DELOC admini pe server, macar asa babeste cum stie el admina, sa fie pe server.

Degeaba cer sa ii dai admin la astia cu mai multa experienta, ca i-ai pierdut, nu ii mai poti controla.

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 6:23 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Vaisamar .. il atacati pe saracu` prunc pentru ce ? .. am spus si voi mai spune .. a LUAT Admin pentru Luna DECEMBRIE si atat .. de ce ? .. pentru ca am scos 3 admini .. cineva trebuie sa le ia locul .. pe mine ma interesa sa caut pe cineva care este ON nu care este mai bun ca si celalalt .. concurenta e buna .. dar nu aici ! Toti invatam ..
Deo .. te-ai acrit rau de tot .. te-ai aliat cu trupa vesela (Pentru tine) dar ai sa-ti dai seama mai tarziu ca smecheria e dureroasa (Sufleteste) .. nu acuz .. :P repet de 100 de ori dak trebuie .. Lumea din jocurile online e doar FICTIV ! Smecheria si vorbele scrise e doar o metafora .. absolut nimik nu se intampla .. ci doar iti schimbi comportamentu .. e viata ta si imaginea ta !

Mi-am dorit si inca imi doresc playeri si Admini competenti .. e ceva normal sa apara invidie sau neplaceri pentru ca nu ai cum sa-i multumesti pe toti .. cand unu se ridica .. 2 coboara .. asta e sistemu` piramidal .. nu eu l-am inventat .. asa e compus de oamenii batrani :P antici :D

Aditza - matrafox si coliva .. vreau doar sa stiu cine a injurat primu` .. dak a injurat coliva .. ii scot Adminul si ii dau la Hary .. dak coliva are dreptate .. ii scot din sistem pe Aditza - matrafox si restu` .. eu ajung acasa dupa ora 22:00 .. sper sa lamuriti problema ! Repet .. doresc din partea tuturor sa putem chatui normal cum am chatuit si pana acuma !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 8:39 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Cand am intrat pe sv am intrat cu numele Nasu ! apoi matrafox a inceput sa injure 2playeri nu mai stiu exact cu cine l-am avertizat de vreo 3 ori sa nu mai injure dar nimic.Cand so schimbat mapa a inceput sa ma injure nu cum zice el ca i-am dat ds fara motiv apoi si Adita !

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 10:50 pm 
ce fara motiv?... te-am injurat ca m-ai facut slab la cs :)


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 11:04 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Am citit log-urile si am luat o decizie .. Matrafox - Aditza - DEO .. i-am eliminat din sistem !
Coliva ramane fara Admin ! Coliva inainte cu 2 zile ti-am spus si inainte sa-ti dau ADMIN .. crezi ca vei rezista la rautatile care or sa urmeze .. ai spus ca da .. ieri ti-am spus iara .. NUUU mai raspunde la imbecili pentru ca ei asta si cauta .. te fute pana gresesti si vin eu sa va articulez ! Chiar imi pare rau de tine ca nu te poti abtine de la injuraturi .. sincer te inteleg pe o parte .. e cam greu sa stai si sa citesti tot ce scriu anumiti indivizi " smecheri " Nu zic ca nu vei mai lua Admin .. dar deocamdata ramai fara !

Aditza .. esti prea guraliv din pacate si asta dauneaza grav serverului .. vorba multa aduce doar negativitate in jurul tau ! Sper ca nu esti asa si in viata reala .. sa nu te mai vad pe la mine !
Matrafox .. nusj cine esti dar sper sa nu mai apari pe la mine !

DORESC doar sa putem juca elegant si sa chatuim impreuna cum am facut-o si pana acuma .. NU o fac in mod intentionat treaba asta .. dar e singura modalitate sa fac " curat " .. sa stiti doar ca NIMENI nu are IMUNITATE in fata mea .. decat aia vechi si foarte vechi dar aia sunt foarte putini si intra foarte rar .. dar dak se ajunge la ce ati facut si voi .. ii articulez si pe ei :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: RECLAMATIE COLIVA
PostPosted: December 4th, 2014, 11:46 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Peste 50 % din tot ce s-a spus aici sunt injuraturi..nu stiu povestea..insa, va certati ca prostii degeaba. Va spun sincer, nu are rost sa injuri atat..O discutie civilizata nu puteti purta?Cum sa puteti..ce, voi sunteti romani. Pana nu va bagati/scoateti nu va lasati.
Poate ca o fi fost el lingusitor sau nu, insa, coliva era unul dintre jucatorii care statea pe server mai mult..
Daca ceea ce spune zoom e adv., adica matrafox ala injura asa pe toata lumea, pai, atunci, din partea mea, du-te tare tata! Politica mea: Poti sa injuri arma/mapa/orice, dar nu injura un player degeaba->gag; nu ma injura pe mine(oricum nu ma intereseaza) ->gag, dar daca m-ai injurat de mama, te-am ars in secunda 2. Asa sunt eu.
Deo..nu stiu cand te-ai "transformat" tu asa ... Vorba lui Alex, te-ai aliat cu trupa vesela, si nu prea e bine. Eu am avut multi prieteni pe server, acum, nu mai cunosc atat de multi, insa ii inteleg pe toti, pe cei care merita..si nu am probleme cu nimeni..

_________________
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 47 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited