FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 2:30 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 16th, 2015, 9:39 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: December 4th, 2014, 7:20 pm
Posts: 25
Nu stiu ce admin mia dat ban degeaba !!! pozele le-am pus la ce dracu am primit ban ca asa i so sculat pl lui sa-mi de-a ban ces frate cu admini astia de 13-15 ani ??? lasativa de cs ca se vede ca sunteti praf ! Vreau unban ... Si vreau adminul care mi-o dat sa zica in plm motivul pt care am primit !! si banus pe cineva cred cai URSAN ca mi-o facut poze si i-am zis de 100 de ori cas gata da el tot iesea si se conecta la greu !!! Vreau unban imediat !!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 16th, 2015, 9:44 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: September 2nd, 2014, 8:40 pm
Posts: 58
De ce te grabesti , esti fragar ? Parca ziceai ca ai jucat pe servere de PGL , banuiesc ca publice dupa cum joci ;)
Sa trecem la motiv .
Ti-am facut poze , ai spus ca le-ai postat , mie nu-mi apare nici o poza cu numele tau ba mai mult , dupa ce ca am asteptat aproape 10 minute , am scris pe Chat " TAZ ?" , am scris cu y@ TAZ .. dar nici un raspuns .
M-am saturat sa tot astept dupa voi , ori pune-ti pozele la timp ori aveti ban si le postati aici ;)

Succes !

PS: nu te mai grabi , graba strica treaba ;)

PPS : Nu mi se salveaza snapshot-urile asa ca dau copy/paste


URSAN : taz
*** -Mizilic- killed Nice Kid with a headshot from ak47 ***
Nu va injurati/jigniti pe server daca nu va cunoasteti Gag/Kick !
MC^^Gaby killed FaCkYu with m4a1
eXtream Topaila.HD killed Danii LOVE Kermit <3 with grenade
[TheStep] si-a resetat scorul.
MC^^Gaby killed -Mizilic- with m4
TAZ


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 18th, 2015, 1:40 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: December 4th, 2014, 7:20 pm
Posts: 25
Ba daca tu nu ieseai de pe sv vedeai ca ti-am zis cas gata pozele de mult ....si vezi ca le-am pus da din cauza ca ai facut poze la mai multi si le-o pus mai multi ale mele sor sters ,pt ca iti arata pozele recente ...daca tie iti ia 1000 de ani pana te uiti nui vina mea , nam nici o vina ca tu tot iesi si intri toata ziua pe sv si nu esti atent . si mai mancati mult c***t ca sunt fragar ca mai mereu eram in echipa cea mai slaba ...plus ca de la cacatu tau de ban copiiil prost ce esti am primit ban vac de la steam ...Dc dracu ai primit tu admin habar n-am ai si tu 15 ani si rupi pula cu mine , te crezi mai destept ..invata cand faci poze la cineva stai in pizda mati pe sv si fi atent la ala cand iti zice cas gata pozele, nu iesi ca pula din pizda de pe sv si intri peste o ora si-mi dai tu ban ca asa ti so sculat tie !!! Pozele nu le mai am ca le-am pus odata dupa mi-am sters cs , ca ce plm sa mai fac cu el daca am luat ban de la vac acum trebe iar sa joc pe non steam din cauza ta de muist ce esti !!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 19th, 2015, 12:54 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Ban de la VAC iti iei daca ai jucat cu hack pe steam, poti sa-mi spui si mie ora si data la care ai uploadat pozele pe site?

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 19th, 2015, 7:44 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Iti baneaza STEAM-ul cand un ADMIN de pe un server cu VAC2 activat (Ca si cs.alexone.ro) te baneaza .. ROG adminii sa NU mai banati pe STEAM dak omu nu are 100% cod wall/aim/speed pe fata ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 19th, 2015, 10:05 pm 
Deci fa ceva cu adminul asta al tau Aud culori, ca nu stie nimic imi da gag degeaba , vb cu el u+@ ii spun si imi da ban degeaba ..nu stiu unde ii gasesti pe astia Alex. doar joc de ceva timp pe server..si poate imi scoti si banul.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 19th, 2015, 10:11 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
=)) nu ti-am dat ban ti-am dat kick ! si te rog frumos sa lasi amenintarile am promis sa fiu calm dar cu voi nu se poate :) nu vreau sa il supar pe alex atata tot :)

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 19th, 2015, 10:32 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
E greu sa te abtii cand vezi cum vorbesc .. te inteleg .. dar cu puterea mintii :))) poti face multe

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 20th, 2015, 3:19 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: September 2nd, 2014, 8:40 pm
Posts: 58
Taz , te rog ai grija cu limbajul ala ,si nu am 15 ani ;)
Cand ma vezi pe mine pe server poti sa-ti dai quit direct inainte te scot eu ;) , pozele am zis sa le postezi aici daca nu apar acolo dar tu nimic ;)
Pentru mine banul ramane :D
Bafta


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: January 22nd, 2015, 3:10 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: December 4th, 2014, 7:20 pm
Posts: 25
tu ce nu intelegi ca am sters pozele odata cu cs ...Scz pt limbaj da normal ca te enervzi cand te baneaza de vac si nu mai poti juca de pe steam si mai ales ca am luat pe degeaba ban pozele leam pus tiam zis sa te uiti si nu erai pe sv ai iesit , iam zis lu aud culori sa se uite si o zis ca so uitat intreabal pe el daca ii adevarat , si tu pana teai uitat la poze so actualizat site-ul si pozele normal ca sau sterg ca le arata doar pe alea recente si tu cum ai facut poze la mai multi normal ca ale mele sau sters ...pe bune tu crezi ca fix acum am jucat eu cu cod sa fim seriosi mi-au facut toti admini de pe sv poze de cate 2 sau 3 ori de fiecare si mereu le-am pus si n-am avut nimic am fost curat si crezi ca fix atunci aveam eu cod ...plus ca nas baga wall doar de frica ca sa nu ma baneze steam chiar asa prost ma crezi sa joc cu cod ? eu joc cs de distractie nu pt fraguri si sa-mi bat joc de servere.. daca vroiam sami bat joc de sv intram de mult cu aim si wall de pe no steam si gata , dar eu nu fac asa ceva ...si iertatima pt limbajul neadecvat :(


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamtie Admin!!
PostPosted: February 23rd, 2015, 11:54 am 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
Alexone !! o dai in dalea cu putere minti :))))))))))

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited