FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 11:44 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 
Author Message
 Post subject: Admin idiot !
PostPosted: March 6th, 2015, 10:46 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Sa ma pis pe tine ma infectule ....voi astia ati inceput sa aratati ca aveti admin si trebuie sa ma ei la intrebari SR* esti un nimic !
Veziti in plm de jocu tau infectule nu m-am bagat cu tine in seama om de nimic ce esti incepi sa ma ameninti si sa ma ei la misto..cacatule ai fost si vei ramane un nimic..multumesc pentru kick..
O singura data daca ma mai ameninti ne suparam si imi bag pl in tot..om de cacat ce esti.
Aduc o vorba mai demult spusa de N3lu aci trebuie sa bagi ce vor playeri nu ce vrei tu ..atata timp cat ei imi cer awp india aia bagam nu vi tu sa imi futi nervi ca e mica..Parerea mea despre tine ...UN NIMIC .. ;) invata sa iti vezi de jocu tau si nu te mai baga cu mine in seama ca te iau la pula ..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 8:19 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
In primul rand, tu esti un nimic prin simplul fapt ca nu stii sa vorbesti, ok ? Nu te-am jignit, da ? Cine esti tu sa o faci ? Aa, iti spun eu, te crezi superior pentru ca esti un admin mai vechi. Si mereu esti asa si deseori abuzezi de "puterea" pe care o detii, si nu sunt singurul care spune asta
De ce imi faci reclamatie ca ti-am dat kick daca tu mi-ai dat primul ? Ti-am mai zis ca esti jalnic. Inventezi chestii amice. Imi spui tu mie ca am dat mape de 28 de playeri cand erau doar 10 on..de unde ai mai scos-o si pe-asta ma ? Tu nici macar nu esti pe server dimineata sa vezi ce si cum dau, asa ca mai bine taceai. Te faci de cacat singur prin faptul ca inventezi niste chestii si apoi pledezi ca vinovat
Si inca una inventata : ca te-am amenintat. Faci misto de mine ? Nu te-am amenintat niciodata. Ba aseara tu m-ai amenintat ca raman fara admin, ca vorbesti cu Alex, asa ai zis
Si nu te-am luat la pula ba, ti-am explicat ca nu trebuia sa dai awp_india daca erau 13 playeri on, cand puteai sa dai un nuke2x2 spre exemplu sau chiar un inferno2se. Ai dat india si am ramas apoi 4 vs 2. Bine adminat la faza asta. Pot fi si 20 on pentru tine, daca 5 zic ca vor awp tu le dai awp, nu e chiar asa. Aia 5 sa iasa, restul sa ramana sa joace pe o mapa normala pentru numarul de playeri on
Acuma ce faci plangi ? Victimo. Dupa ce tu ma jignesti in ultimul hal atat pe server cat si aici, tot tu te dai victima. Au vazut toti playerii care erau atunci pe server cum mi-ai vorbit. Ti-am zis : esti jalnic. Nu mai inventa chestii aiurea si invata sa vorbesti frumos. Si nu-mi mai spune "copil" pe server daca vezi ca de fapt tu esti copilul prin ceea ce faci si spui. Controleaza-te si vezi-ti de treaba ta. Bafta !


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 9:30 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Bai copil cu cap mare pe mine nu ma intereseaza cand esti tu pe servar sau nu !
Eu nu sunt platit sa stau pe sv clar?
1: Ti-am zis si iti mai zic odata nu te baga cu mine in seama ca iasa rau
2:Nu ma mai lua la intrebari te rog eu frumos
3:Veziti in plm de jocu tau acolo pentru ca eu nu vin sa iti fut tie pateu eu vin sa joc ...ia in plm un exemplu de la shelton cel mai de treaba dintre voi 2 ..si intelegator dar tu nu vreai sa imi arati mie ca ai admin nu-i nimic nu o sa duci mult prietene..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 9:30 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Bai copil cu cap mare pe mine nu ma intereseaza cand esti tu pe servar sau nu !
Eu nu sunt platit sa stau pe sv clar?
1: Ti-am zis si iti mai zic odata nu te baga cu mine in seama ca iasa rau
2:Nu ma mai lua la intrebari te rog eu frumos
3:Veziti in plm de jocu tau acolo pentru ca eu nu vin sa iti fut tie pateu eu vin sa joc ...ia in plm un exemplu de la shelton cel mai de treaba dintre voi 2 ..si intelegator dar tu nu vreai sa imi arati mie ca ai admin nu-i nimic nu o sa duci mult prietene..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 9:42 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Dinamita, nu vorbi daca nu stii, pentru ca el a folosit comanda de kick pe mine prima oara. Si chiar ar fi foarte ok sa recunosti chestia asta culory
Si culory, chiar nu poti vorbi civilizat ? Nu te-am bagat in seama pentru chestii personale, te-am bagat in seama stricat pentru ce se intampla pe server, pentru ca nu e normal sa dai india in 13 oameni. De ce sa nu dai o mapa normala ca sa ramana playeri on ? Ai dat india si a iesit mai bine de jumatate din server. Zici ca nu o mai duc mult ? Ok, zi-i lu` Alex sa-mi scoata adminul daca nu merit. Dar cred ca cel care nu merita esti tu. Eu doar aplic regulamentul mereu, tu doar abuzezi MEREU. Nu degeaba e plin forumul de reclamatii la adresa ta, corect ?
Si nu am zis ceva ca nu prea stai pe server sau chestii de genul. Ci ca ai inventat chestia aia ca eu dau mape de 28 de playeri cand sunt 10 on. Aia e o stupiditate, altceva nu poti decat sa inventezi ? Asa a ajuns frustrarea ta ? Ma ameninti mereu. Controleaza-te, nu esti miezul serverului, ba chiar esti cel mai contestat admin. Se vad cei 7 ani de acasa la tine, se vad..:-@


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 10:03 am 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
:)))))))))))) !!
Va certa-ti aiurea !! :))
Tine-ti pentru voi nu va mai certati pe forum :|
Ca va certati degeba :))))

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 10:15 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Care 13 ma copil batut cu blana ca eram 5-5 auzi si tu 13

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 10:18 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Erau 6 vs 7 cand am intrat eu pe inferno2x2 baaa
Nu ma mai minti pe fata, falsule
Daca mai intram si eu la joc eram 7 vs 7 si tu dai india


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 1:37 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 1:11 pm
Posts: 328
Location: Campia Turzii
Luavas fata`n pula !
*grabs popcorn*


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 7th, 2015, 1:53 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: December 7th, 2014, 2:45 pm
Posts: 232
Location: Timisoara
SZOPSZZZ FASZTTT # GETREKT
TACI GHOST =)))))))))

_________________
Image
Eu nu-s poet! Direct sunt, un motor de Chevrolet,
Old school ca un Corvette, O spun şi mă repet:
Am lirică Bucatti, tehnici Maserati,
Flow rapid de Kawasaki, flava de Aston Martin.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 16th, 2015, 10:27 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: February 24th, 2015, 8:16 pm
Posts: 49
bre amandoi abuzati eu nu am pic de wall se numeste cs pe steam :@ sa-mi cere-ti skype-ul sa va arat ca-l am??? nush daca se vede la parta sa vedeti ca nu am asa ca guritza mica ca nu sunte-ti mai tari daca injurati ...

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Admin idiot !
PostPosted: March 17th, 2015, 7:56 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: February 24th, 2015, 8:16 pm
Posts: 49
ok nu ma bag dar nu va certati pe forum de aia exista skype si facebook vb serios face-ti de ras sv si playerii carora le place sv

_________________
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited