FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 1:33 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Cerere unban!
PostPosted: July 22nd, 2015, 8:05 pm 
Numele din joc : NeCuNoScuTuL
Admin care nu are ce face : N3Lu
Cer ajutor (unban) lui : Alexone


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Cerere unban!
PostPosted: July 22nd, 2015, 9:05 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Cica admin care nu are ce face.
Uite ca am ce face. Si ma oftic frate ca nu sunteti de cuvant. Ma nene. Am inceput sa dau si eu lame cand jucam pe nuke. Tu radeai. Ti`am zis sa nu razi ca sar putea sa urmezi. Ai zis ca nam cum. Daca tot te contraziceai , ti-am propus un pariu. Daca iti dau lama , iei lama si destroy. Ca tot te vedeam ca esti asa sigur pe tine si mie imi place cand vad dastia. Ai zis foarte sigur pe tine , DA. Bun , pe snow , mi`ai dat tu mie lama. Bun. Frumos. Bravo tie. Nam zis nimic. M`ai intrebat daca mai merge pariul , ca tu mi`ai dat lama. ZIc da ma merge. Bun. Ai mai zis ca daca iti dau lama nu iti dau si ds ca mi`ai dat si tu lama. Zic bun. Nici o problema. Si te-am intrebat. Ma dar daca iti dau eu 2 lame si se face 2-1. Iti dau si ds la 2 lama? Ai zis da. Urmeaza 4 runde. Prima ai luat lama pe mid. A 2 si a 3 ai murit. A 4 runda ai luat lama tot pe mid. Cum ti`am dat nu conteaza asta...ca nu am vorbit cum. Am spus doar de lama. Imi dadea tu , imi dadeam eu destroy de asigur. Deci ai luat lama a 2 oara , apoi amx_destroy necu.... si magie. Frate asta a fost pariul. ban nu ai. Poti intra. Ma oftic doar ca nu esti om de cuvant.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited