FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 19th, 2024, 6:40 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: abuz admin zoomless
PostPosted: August 24th, 2016, 11:58 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: August 24th, 2016, 11:57 pm
Posts: 3
NICK: ANU8IS
ID STEAM: STEAM_0:0:12588194
motiv: admin ofticat , ban aiurea. 79.112.172.231 si rog si pe steamid.
ora/data: @ 23:40 , 24.08.2016 , harta awp_india
dovada: demo de cand am intrat ...cu pozele date... etc si tot da ban aiurea: http://www.girlshare.ro/3489491155.7
plus: mia cerut war gods...nu stiu cei aia ca la voi pe forum nam gasit asa ceva...nici in regulament...si pt ca nu am gasit pe wargods link pt nushtiu ce mia dat ban, desi putea vedea ca sunt steam on si iam si zis car record si daca are nevoie ii dau si demo, dar ...copii ofticatii din ziua de azi...prefera sa dea executabile aiurea...
rog un owner sa se autosesizeze.
stima anu8is


Report this post
Top
 Post subject: Re: abuz admin zoomless
PostPosted: August 25th, 2016, 2:35 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Tin sa te anunt ca nu sunt tocmai un copil cum spui tu. Am 21 de ani. So, nu asta conteaza :)
Ma joc acest joc de peste 12,13 ani si admin de peste 9,10 ani.Cand eu iti cer sa faci test wg, pai faci. Nu vrei, regulamentul imi spune sa te dau afara . Asta este. Nu am gresit cu nimic.Demo ul tau si pozele nu valoreaza nimic atata timp cat refuzi sa faci wg. Sanatate :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: abuz admin zoomless
PostPosted: August 25th, 2016, 1:02 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: August 24th, 2016, 11:57 pm
Posts: 3
1.fa tu wg . daca poti si lasa reportul aici...eu nici acuma nu gasesc. desi eu nu vad in regulament nimic de wg. si daca nu dai wg iei destroy+ban.
plus ca nu merge wg. nu mai apare nicaieri link de dawnloadat.
2. admin de 10 ani? ai face bine sa ma cauti pe steampowered si sa verifici ,nu dai executabil aiurea ca nu avem varsta apropiata macar si nici experienta.
in fine.
nu am nici o pretentie.
rog totusi un owner sa se autosesizeze.
stima
anu8is

pss: si mai treci pe la regulament si citeste la nr 4 : 4. NU da ban/destroy daca nu esti SIGUR ca are AIM/WALL !
cat despre wg ..se foloseste in comunitatea respectiva..care nu este si denumirea aici.
cand banuiesti un player de cod, faci demo sau ss , wg ii ceri in privat daca tot nu esti sigur sau postezi demo si ceri si parerea celorlalti, nu dai ban aiurea din mers...
cerand wg oficial,iti subminezi (acest admin de 10 ani) autoritatea,si aduci o reputatie naspa comunitatii care o reprezinti.
desi dupa ce am revizuit demo am dedus ca aveai un fan sau o pisi care nu incapea de mine, si ai vrut cu orice chip sa dai ban...
in fine.


Report this post
Top
 Post subject: Re: abuz admin zoomless
PostPosted: August 25th, 2016, 5:56 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
1.fa tu wg . daca poti si lasa reportul aici...eu nici acuma nu gasesc. desi eu nu vad in regulament nimic de wg. si daca nu dai wg iei destroy+ban.
plus ca nu merge wg. nu mai apare nicaieri link de dawnloadat.
2. admin de 10 ani? ai face bine sa ma cauti pe steampowered si sa verifici ,nu dai executabil aiurea ca nu avem varsta apropiata macar si nici experienta.
in fine.
nu am nici o pretentie.
rog totusi un owner sa se autosesizeze.
stima
anu8is

pss: si mai treci pe la regulament si citeste la nr 4 : 4. NU da ban/destroy daca nu esti SIGUR ca are AIM/WALL !
cat despre wg ..se foloseste in comunitatea respectiva..care nu este si denumirea aici.
cand banuiesti un player de cod, faci demo sau ss , wg ii ceri in privat daca tot nu esti sigur sau postezi demo si ceri si parerea celorlalti, nu dai ban aiurea din mers...
cerand wg oficial,iti subminezi (acest admin de 10 ani) autoritatea,si aduci o reputatie naspa comunitatii care o reprezinti.
desi dupa ce am revizuit demo am dedus ca aveai un fan sau o pisi care nu incapea de mine, si ai vrut cu orice chip sa dai ban...
in fine.
Cand un admin iti cere sa faci testul wargods esti obligat sa-l faci. cu un demo si niste poze nu poti sa demonstrezi ca nu aveai nimic. Pe cand cu unm test wargods, da...Si faca cu regulamentul la 4: NU da ban/destroy daca nu esti SIGUR ca are AIM/WALL !
El nu ti-a dat ban/destroy direct, ti-a cerut wg-ul, n-ai vrut sa-l faci, si treaba era clara..Wg-ul e in regula n-are nici-o problema

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: abuz admin zoomless
PostPosted: August 25th, 2016, 7:29 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: August 24th, 2016, 11:57 pm
Posts: 3
Quote:
Quote:
1.fa tu wg . daca poti si lasa reportul aici...eu nici acuma nu gasesc. desi eu nu vad in regulament nimic de wg. si daca nu dai wg iei destroy+ban.
plus ca nu merge wg. nu mai apare nicaieri link de dawnloadat.
2. admin de 10 ani? ai face bine sa ma cauti pe steampowered si sa verifici ,nu dai executabil aiurea ca nu avem varsta apropiata macar si nici experienta.
in fine.
nu am nici o pretentie.
rog totusi un owner sa se autosesizeze.
stima
anu8is

pss: si mai treci pe la regulament si citeste la nr 4 : 4. NU da ban/destroy daca nu esti SIGUR ca are AIM/WALL !
cat despre wg ..se foloseste in comunitatea respectiva..care nu este si denumirea aici.
cand banuiesti un player de cod, faci demo sau ss , wg ii ceri in privat daca tot nu esti sigur sau postezi demo si ceri si parerea celorlalti, nu dai ban aiurea din mers...
cerand wg oficial,iti subminezi (acest admin de 10 ani) autoritatea,si aduci o reputatie naspa comunitatii care o reprezinti.
desi dupa ce am revizuit demo am dedus ca aveai un fan sau o pisi care nu incapea de mine, si ai vrut cu orice chip sa dai ban...
in fine.

Cand un admin iti cere sa faci testul wargods esti obligat sa-l faci. cu un demo si niste poze nu poti sa demonstrezi ca nu aveai nimic. Pe cand cu unm test wargods, da...Si faca cu regulamentul la 4: NU da ban/destroy daca nu esti SIGUR ca are AIM/WALL !
El nu ti-a dat ban/destroy direct, ti-a cerut wg-ul, n-ai vrut sa-l faci, si treaba era clara..Wg-ul e in regula n-are nici-o problema
nu merge wg. am intrat pe forum la ei si executabilul nu se poate dawnloada. nu vad cum zici tu ca tie tie ok...
nu mai pune in discutie aiurea wg .. ca nu suntem in wargods aici...vrei sa ma verifici pe wargods intri in comunitate si dai search pe anu8is si vezi evaluarile...nu lasa comment daca nu esti in domeniu.


Report this post
Top
 Post subject: Re: abuz admin zoomless
PostPosted: August 29th, 2016, 11:51 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
http://cs.alexone.ro/test/

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: abuz admin zoomless
PostPosted: August 30th, 2016, 11:58 am 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
Testul merge, stie si el asta, dar nu voia el sa-l faca..

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited