FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 5:23 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reclamatie AuD*CuLoOrY^
PostPosted: November 30th, 2016, 5:18 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: November 30th, 2016, 5:14 pm
Posts: 2
Adminul AuD*CuLoOrY^, de pe serverul cs.alexone.ro, imi da destroy fara motiv.

Dovada: https://postimg.org/image/lbubb3j4b/


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 5:28 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Aici intervin si eu..
Dovezi:
1: https://postimg.org/image/ef7wgjuw1/ Ba omule, aici era si normal sa te injure, pentru ca tu i-ai dat gag fara motiv, eu i-am dat ungag ca i-ai dat tu gag fara motiv..asa cum mi-ai dat si mie..Te-a injurat ca i-ai dat gag fara motiv si pe urma i-ai dat destroy

2: https://postimg.org/image/erltvkc7p/

3: Aici mi-ai dat mie gag fara motiv..plus ca nu se folosesc comenzi intre admini https://postimg.org/image/dw691vctx/

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 5:33 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: November 30th, 2016, 5:14 pm
Posts: 2
Mda... Ce sa zic... Un admin destept.


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 6:26 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Ia-te cu el de mana si impuscati-va ..aveti facebook tatii ..umpli chatul ca o pizda, incercam sa lamuresc ceva acolo cu un player da ce sa mai apuci sa scri cand tastai ca nemancatul de ceea ce faci tu in viata reala ,nu ne intereseaza ..ai facebook vorbiti acolo...iar shadow nu e prima oara cand ma injuri ...Te lauzi ca esti on tot timpul? In locul tau as tace in plm din gura stai spec pentru ore si tu o arzi pe facebook ...o sugi..oricum nu faci nimic ..cand am intrat eu erau 8-8 snow ..iar domnul dinamita era spec ,si nu ma lua cu ..ca plm ca mai ai si treaba ,nu e prima data cand se intampla asta ...sa va dati foc !

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 6:42 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
Ia-te cu el de mana si impuscati-va ..aveti facebook tatii ..umpli chatul ca o pizda, incercam sa lamuresc ceva acolo cu un player da ce sa mai apuci sa scri cand tastai ca nemancatul de ceea ce faci tu in viata reala ,nu ne intereseaza ..ai facebook vorbiti acolo...iar shadow nu e prima oara cand ma injuri ...Te lauzi ca esti on tot timpul? In locul tau as tace in plm din gura stai spec pentru ore si tu o arzi pe facebook ...o sugi..oricum nu faci nimic ..cand am intrat eu erau 8-8 snow ..iar domnul dinamita era spec ,si nu ma lua cu ..ca plm ca mai ai si treaba ,nu e prima data cand se intampla asta ...sa va dati foc !
Bă omule nu se folosesc comenzi între adminii. Tu imi dai mie gag ca vorbeam cu aia 2 ? Nu injuram, nu nimic, doar vorbeam şi vii tu sa ne dai gag la totii 3. Şi faza cu spec-ul.. Poate în timp ce ai intrat tu şi era 8-8 pe snow sau cat ai zis tu.. Eu atunci cred ca eram pe forum.. Tu daca vezi Omu' ca nu răspunde atunci când vrei tu gata a stat spec toată ziua ca nu ti-a raspuns tie când i'ai scris.. Mai intra pe sv sa vezi cum stau lucrurile.. Intri odată la 2-3 zile stai 30 de Min şi în timpul ala de 30 de Min care îl stai tu pe sv ma vezi spec şi nu-ti raspuns si gata stau spec toată ziua, nu fac nimic.. Nu?

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 6:49 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Ai facebook si multe retele de socializare ,lasa-ma pe mine cu 30 de min ale tale ,ca eu in alea 30 de min fac cat faci tu in 24 ...in locul tau mi-ar fi fost si rusine sa mai comentez aici.
Din cate stiu eu cs-ul este ce-l mai jucat joc posibil..parerea mea ,pe cs intri sa joci ,nu sa imi latrii tu mie pe chat 20 de minute intruna de ce faci tu in viata reala ,aveti retele de socializare ,vorbiti acolo .
Nu zice nimeni ca nu poti chatui ceva cu un prieten ,partener pe cs ...ba o gluma ,pa o intrebare ..dar voi intreceti masura crede-ma ...ma luasi acolo ca tu stai si faci plm ..incercam sa-i scriu lu-i Rcplayer ala da ce sa vada saracu cand voi tastati ca hienele ...Asa ca lasa ciocu mai mic ca tot eu te-am adus aici ..si am facut o mare greseala

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 7:20 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
În primul rând nu tu mai adus, eu joc dinaintea ta pe sv :))) tu ai 2-3 ani si eu am 4 ani si ceva aici.. Tu în 30 de Min schimbi o mapa, eu în 24 de ore sau cum vrei tu să-i zici schimb zeci de mape.. Prind multi codatii.. Tu cand intri pe sv esti bun decat de înjurat şi dat destroy-uri ampulea

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 7:42 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Futu-te in cur de copil urat am 6 persoane care stiu ca eu te-am adus aici si de la mine il sti si comentezi ...esti vai steaua ta si aici poate sa confirme zom asta !

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 7:56 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
Futu-te in cur de copil urat am 6 persoane care stiu ca eu te-am adus aici si de la mine il sti si comentezi ...esti vai steaua ta si aici poate sa confirme zom asta !
Ba omule, eu joc din 2012 aici si imi zici tu mie ca m-ai adus tu aici ?
N-am chef sa ma cert cu tine pentru chestia cu timpul jucat :))) :lol: :lol: :lol: N :lol: Noi aici vorbeam despre reclamatia asta a ta..si de comportamentul tau, Si de faptul ca folosesti comenzi pe mine :))) :lol: :lol:

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 9:41 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Aud culori ai remove si vezi ca EXISTA comanda pentru a IGNORA .. CHATUL !!! E adevarat .. si eu cand vreau sa joc CONCENTRAT .. urasc CHATUL .. dar cand joci pe public :)) accepti ce se scrie .. inafara de injuraturi ca Admin ! NU suport cand folositi comenzile intre voi Adminii .. sa fi sanatos !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: November 30th, 2016, 11:02 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Mai bine asa ,decat cu asta aici mai bine afara ...se mai si lauda ca face el "pule in cur" vai mama ta in locul tau as fi tacut ...ajungem iar sa jucam snow o armata de oameni ...ca asa zisul" "are treaba" ! Din partea mea multa _|_ ..si asta o sa primesti de la mine ..Sa traiesti Alex. :) ridical sus ca face treaba .

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited