FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 2:03 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reclamatie AuD*CuLoOrY^
PostPosted: February 2nd, 2017, 10:37 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: December 5th, 2015, 9:19 am
Posts: 199
Nu inteleg de ce incepi sa ma-njuri fara motiv ... ai spus ca "am wall", si dupa ti-am spus ca, daca cineva-i mai bun decat tine nu are wall, dupa am zis daca vrei sa-ti dau wargods, si ai zis "hai mars" .
Dovada : http://imgur.com/a/4ZEmn


Report this post
Top
PostPosted: February 2nd, 2017, 8:19 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Omule din parte mea si cu mult respect ca sa vezi ce baiat finut sunt "SUGI PULA" mereu o vei suge din partea mea ,dar inchei aici ...Incep cu tine alex ,niciodata nu ai vazut ninic bun in tot timpul in care am fost admin ,dar niciodata ,mereu cand incercam sa fac ceva bun pentru tine era tot o greseala ....nu.I nimic o sa ma mut si nu o sa mai deranjez pe nimeni ,in legatura cu adminul ,multumesc ca mi.ai dat raspunsul atunci cand defapt nu ma mai interesa ,as fi vrut sa il stiu de la inceput de ce "remove" poate aceam ceva de spus. Acum nu mai conteaza ....zom si sk au vazut multe pe inferno ...dar ma opresc aici ...vreau sa le multumesc in primul rand ..pentru ca ei erau singuri care intelegeau si imi ziceau sa las de la mine ...asta am si facut dar degeaba ...iti multumesc si tie alex pentru increderea dinainte pentru slot ,admin si toate cele ,sa sti ca nu ame uitat sansele care mi le.aiNu dat si lucrurile bune ...poti schimba parola la slot in ce vrei tu doar ca sa nu maimai intre, altcineva cu numele meu ,sau il poti scoate cum doresti ...vreau sa iti multumesc si tie zom ..cu tine am jucat mai tot timpul cu tine.glumeam mai tot timpul si cu sk la fel ...bossule sa sti ca nu uit de meciul ala 1-1 :)) bravo 1-1'esti alt om ,mult respect....pai cam atat si inca odata imo cer scuze tie alex "ca am gresit" cum zici tu ...numai bine ..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: February 3rd, 2017, 10:28 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Nu e vorba de GRESIT .. ci de VORBIT .. vorbesti MULT si URAT ! Ca si drog .. nu va puteti abtine ma .. nu va inteleg .. nu stiti sa ignorati .. o sa vedeti voi in viata reala .. ce mult inseamna sa sti sa vorbesti si cand sa vorbesti .. tu crezi ca drog e asa si live ? .. CREDE-MA ca nu e .. fac pariu ca nici tu nu esti .. faptul ca te maschezi dupa o tastatura iti permite (si altora) sa scrie tot ce le gandeste .. eu nu caut sa indepartez .. caut sa intretin .. cand nu pot intretine .. cand nu pot controla .. incerc sa evit astfel de oameni .. indiferent ca e virtual .. eu chiar si in viata sociala .. evit oamenii care vorbesc mult si prost .. oamenii care nu se pot abtine de la a vorbii mult si fara sens .. lucrurile/vorbele care au sens .. se scrie in cateva CUVINTE .. NU romane .. stiu ca esti mic .. ca varsta .. si eu am fost .. dar chiar si la varsta aia am stiut cand sa chatuiesc .. ce iti spun eu aici este per general .. nu ma refer stric la tine .. nu o lua ca pe un rau ce spun .. considera tot ce faci si vei face .. ca pe o experienta .. ADUNA si gandeste .. te vei mai lovii in viata de multe si trebuie sa sti sa te abtii :D sa traiesti

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: February 3rd, 2017, 1:24 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Multumesc de sfat, o sa.tin minte asta ..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited