FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 23rd, 2024, 12:04 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 2:02 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Nick: ZoOmLeS^
Motiv:Nu mai sunt dorit aici .
Shayan a fost rugat sa paraseasca acest server pentru ca are nu stiu ce.. Am incercat sa ii spun lu Alex ca nu are nimic dar degeaba . A spus ca daca nu are nimic e prea bun si nu are ce cauta aici . Apoi a zis ca urmez eu .
Nu are rost sa mai raman si am hotarat sa iau o intorsatura dupa zicala " Cel mai destept cedeaza primul ".
Asta este , uni vin , alti pleaca . M-am simtit foarte bine aici , mi-a facut placere sa joc alaturi de voi .O sa imi fie dor sa joc alaturi de GoD , N3lu ,Paranteza,E-MaiL, Placinta,Pentium,Mihaela si de cativa playeri , dar vom tine legatura . :)[Pe Alexone nu l-am mai pus pentru ca stie ca cel mai mult cu el ma distram cand jucam 2 contra 10 :)) ]
Il inteleg si pe el , decat putini si bunicei mai bine multi si mai slabi [ ma refer doar la playeri , nu la admini ] .
Imi cer scuze daca v-am suparat cu ceva pana acum ,dar am incercat sa imi fac datoria cat mai bine .
Nu o sa mai intru nici ca un simplu jucator ,insa am o ultima rugaminte . Lasa numele meu cu slot,dar pune tu ce parola vrei .. Nu vreau sa intre altcineva cu numele meu .
Cam atat am avut de zis.. Numai bine . O sa imi fie dor de voi !
Cu respect , ZoOmLeS^.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 6:40 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Problema este ca Alex le cere player'ilor buni sa paraseasca serverul, doar pentru ca primeste foarte multe reclamatii impotriva lor, dar, oare de la cine le primeste?Cumva de la un player bun?Eu nu cred, ci cred ca le primeste de la toti copiii de 12-13 ani, care habar nu au cu ce se mananca counterul. Ei, daca vad un player mai bun, primul lucru pe care il spun este COD, fara sa mai gandeasca nimic. Apoi fac reclamatii pe u@, si daca nu sunt luati in seama, se duc pe mass, la Alex. Si, eu acum nu vorbesc asa, degeaba despre chestiile astea, un exemplu bun este cazul lui God, si cel al lui (^_^),dar si cel al lui Eeeeeee. Ce mai urmeaza Alex?Sa dai toti adminii buni afara, pentru ca asa iti spun copii aia?Sa le interzici player'ilor buni de pe server sa mai joace aici, doar ca sa ai mai multi player'i, dar prosti?Eu nu cred ca e bine deloc asa..Sa zici mersi ca nu s-au mutat toti pe GO, si ca inca se mai joaca 1.6.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 10:30 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Asa este Mack ,vad ca esti informat . Nu credeam ca pusti astia de 12-13 ani comanda serverul...


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 11:12 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
L-am uitat pe blink. sK si Serenity , ma scuzati dar eream prea adormit aseara :)) .


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 12:16 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 4th, 2013, 10:07 am
Posts: 148
Alex daca ii dai afara pe cei mai buni adminii si playerii ai tai , de acu nu o sa ne miram sa il vedem pe Dinamita ca admin...


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 12:23 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Hmmm....ciudata si urata treaba...nu mi se pare corect sa dai afara jucatorii vechi si buni pentru niste copii de 11-12 ani care in mai putin de 1 saptamana incearca aimul, wallul sau alt cod [dracu le stie la cate sunt] si oricum ajung in brate la dracu..aaa si sa nu uit de reclamele de c***t la alte sv,facute tot de astia de 12 ani...am avut si eu dubiile mele, dar daca am vazut ca stie omu' sa joace nu am comentat nimic...si sunt multe cazurile in care sunt anuntati pe u@, spui ca sunt curati si ajungi sa fii injurat...eu una m-am simtit super cu ei pe sv si nu as vrea sa plece :( sunt ok si ca oameni si ca playeri...nu as mai avea de la cine sa invat sa joc :))
Eu cred ca ai mai mult de pierdut Alex daca i-ai dat pe ei afara...Sper sa te razgandesti si sa ii chemi inapoi..EU II VREAU INAPOI! :o3 :D :) *(~_~)*


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 12:25 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Iar "legendarul" Dinamita are pretentie la admin?? Sa se duca dracu!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 12:33 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Foarte multi spun ca am wall/aim/speed si toate cele .
Ce rost ar avea sa imi pierd atata timp pe server cu coduri ? Acum mi-am luat steam sa se potoleasca , dar degeaba .
Am peste 1500 de ore jucate doar cu numele de admin. Retardat sa fiu sa imi pierd timpul aici cu wall, nu ?


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 12:52 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 4th, 2013, 10:07 am
Posts: 148
Am spus si eu asa oricum dinamita nu o sa primeasca niciodata :)) , sper oricum ca alex sa se razgandeasca


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 2:14 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Zoom daca ai nevoie de ceva stii unde ma gasesti , stii cum e vorba aia timpul trece oamenii se schimba o sa vina alti playeri care o sa ne ia locul .

Ca sa nu mai deschid alt topic o sa fac ceva pasi in spate asta insemnand ca o sa ma retrag si eu nu o fac cu rautate pentru tot ce se intampla aici si cam atat am avut de spus sper sa se inteleaga .
O zi buna incontinuare si dupa cum a zis si zoom mai sus O sa imi fie dor de voi !

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 3:31 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Sigur Deo. Numai bine !


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 3:32 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Am mai spus si mai spun .. NUUU va implicati EMOTIONAL de un server de jocuri si NUUU mai spune-ti cate ati facut pentru un server .. Eu apriecez " munca " voastra si tocmai de aia incerc sa ofer placere pe server .. Shayan .. Reus .. PAranteza .. God .. Silent (Fostu) si multi altii i-am rugat frumos sa NU mai joace la mine pe server .. doar atat .. sau sa joace putin .. nu cat sa dispere playerii si sa am zeci de reclamatii pe forum si privat .. oamenii se plang .. eu astept .. nu sunt chiar asa de absurd .. inteleg pe toata lumea .. dar cand observ si eu cu ochii mei .. imi sare tzandara chiar si mie ..
Zoom .. crede-ma .. cate reclamatii am avut impotriva ta DOAR ca te folosesti de ADMIN nici nu ai ideee .. NU altceva pentru ca alea le inteleg .. si e adevarat .. omu care munceste mult e aratat cu degetu si barfit .. Nu ti-am spus nimik niciodata pentru ca ai fost singurul care s-a ocupat de server chiar si jucand .. Partea cu configu` de atunci mi-a pus capac .. am trecut peste .. dupa ziua aia .. pana azi am primit mesaje private cum ca folosesti config si eu tot le-am spus ca ma ocup si de tine .. ca sa fie multumiti si Playerii ..
Dar nu uita-ti un lucru .. in acest joc mereu apare cineva nou .. ca in orice domeniu ! Eu nu plang dupa voi .. ma bucur pentru voi ! Poate asa va apuca-ti de alte treburi precum viata reala ! Nu vreau sa spun mai multe pentru ca adevaru` deobicei doare ..
Restu camarazilor .. da-ti dovada inversa de ceea ce spune-ti ! Sper ca v-am pus pe ganduri cu vorba asta :P daca cumva se invarte rotita la voi :D

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 4:09 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Frumos ar fi fost sa apara un demo pe forum sa arate ca trag nu stiu cum.cum a fost si ala cand spuneau ca am wall :)) .Se vedea ca nu am nimic :).Dar asta este .


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 9:34 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Na plm, cu cine ma mai distrez? auzi ma pulash, eu cand intru pe sv sa fii acolo, nu ma enerva sa vin la tine, nustiu unde ca vin, si iti rup cioantele. Nu exista asa ceva sa renunti, ii o gulma proasta si gata.

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 10:04 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Ok hai sa ne tragem pula in el de server si sa plecam ce mai cauam aici,vorba lui Alexone.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 22nd, 2014, 11:22 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:)) trage-te tare si dai remove ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 23rd, 2014, 7:04 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Good job Alex,asta a fost cea mai inteligenta miscare,daca mai faci 2 miscari ca astea o sa te joci singur cu tag spary-ul pe perete.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 23rd, 2014, 10:52 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Alex, daca esti inteligent, spunele acelor copii care tot fac reclamatii player'ilor buni sa joace asa, sau sa o stearga. Fiecare server are nevoie de playeri, insa nu de toti ratatii. Daca mai faci asa mult, o sa ajungi la vorba lui god, si stii de ce?Tu ii rogi pe playerii buni sa nu mai joace la tine pe server, sa joace mai putin. Ei bine, ei poate nu vor mai juca deloc. Acei playeri buni, sunt si admini, si, prin urmare, ca o consecinta a faptelor tale, vei ramane fara admini..O sa ajungi sa dai admin celor care iti faceau reclamatii, acestia vor da destroy altor playeri mai bunicei, doar pentru ca asa li se scoala lor, si apoi vor pleca si ei, pentru ca nu vor mai avea cu cine sa se joace. Si pula jucatori pe server. Ti-am zis si mai sus..zi mersi ca nu s-au mutat jucatorii pe GO. Dar, din fericire pentru tine, majoritatea jucatorilor considera cs'ul un mod prin care sa isi "piarda timpul"...(Reus), si care joaca cs doar asa sa se mai distreze. Eu unul, nu consider cs'ul ca un mod prin care pot sa imi consum timpul, ci un mod prin care pot cunoaste lume noua, poate chiar si din alte tari. Asa l-am cunoscut si pe Reus. Eu, daca fac o treaba, ma implic serios..Si chiar ma deranjeaza cand vad ca faci asemenea lucruri..Ca te cobori la mintea unor copilasi, si le asculti rugile..Tu acum ai cazut la picioarele lor..Chiar daca se spune "clientul nostru, stapanul nostru" ei bine nu e chiar asa. Si sunt sigur ca nu multi o sa citeasca tot ce am scris eu aici, insa daca ati ajuns pana aici, ma bucur.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 24th, 2014, 1:13 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
God .. eu tie ti-am spus de mai multe ori precum si lui Actimel si restu` .. Actimel intra foarte rar si atunci joaca 5 minute .. ii poti lua exemplu` .. nu mi-e dor de el ca jucator pe server de nici o culoare decat cand jucam MIX .. atunci da :D si cand intra sa mai chatuim putin sau sa radem .. nu trebuie sa-mi spui ca daca mai fac asa .. faci nu stiu ce :P m-am rugat de multe ori sa plecati .. nu pentru ca mi-e ciuda mie .. ci pentru ca sunte-ti prea buni ca jucatori .. va rog .. nu ma intelege-ti gresit .. EU nu vreau sa plecati DELOC .. mai ales astia vechi cu care am inceput serverul .. dar luati-o ca atare ! Oamenii buni trebuie sa urce mai sus .. nu sa ramana la nivelu` ala si sa-si bata " joc " de incepatori-amatori ! EU asta PROMOVEZ !!! Nu inteleg de ce aveti impresia ca eu chiar vreau sa va elimin .. nu sunt chiar asa rau :P Serverul o sa functioneze mult si bine cu sau fara voi ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 24th, 2014, 2:47 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Eu nu o sa fac nimic tu-ti faci cu mana ta plus ca fiecare server are playerii lui de la incepatorii la cei mai buni,asa ca nu stiu de ce vrei tu sa fac ca actimel sa stau,sa intru sa chatuiesc,intru sa ma joc nu sa vorbesc nu asta e scopul jocului?Vreau sa rup niste picioare,sa sparg capete,sa-i demoralizez total.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 24th, 2014, 9:56 pm 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: May 23rd, 2013, 10:40 pm
Posts: 46
pizda copil ,o sa-mi fie dor de acuzatiile tale ca am cfg ,si eu sa te suspectez de oall.
Cam urat motiv pentru retragere.. Cine stie ce crede omul. (bla1seexx)

_________________
ραTяυ єℓємєηtє
ανєм ℓα zвσя :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 24th, 2014, 11:19 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
N-am impus nimanui nimik :P era o rugaminte .. din partea mea rupe-le picioarele cat poti de tare .. atata timp cat playerii nu se plang ! Dak playerii ajung la nivelul tau .. toti sunt multumiti .. inclusiv eu :D am cu cine juca si eu :))

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 25th, 2014, 5:22 am 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Daca vrei sa ajunga toti la nivelul meu nu mai ruga playeri buni sa plece ca poate mai invata si ei ceva de la ei,asa ca poate te mai aud cu rugaminti de genu,am sa-ti dau peste bot la orice reply pana de linistesti si ne lasi dracu sa ne jucam.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 25th, 2014, 7:41 pm 
Parca renuntai ma PUȚA .. eu vad ca inca joci


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Renunt
PostPosted: April 25th, 2014, 8:01 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Alex, daca elimini adminii vechi si eu plec. Eu stau pe sv ca ma simt bine intre voi, dar daca pleaca toti cu care ma intelegeam, nu o sa stau sa ma cert cu copilasi. Ma simteam super in joc cand aveam cu cine sa mai vorbesc, radem si glumim. Zoomles astept un pm la sv unde v-ati dus ;). Suntem/eram o comunitate, cu bune cu rele, cu playeri slabi, cu playeri buni, trebuia sa ne acceptam asa cum suntem.

_________________
Think Different!


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited