FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 11:30 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 7:37 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
"si asta zic si in numele lu sk Nm serenity ghost" ma refer ca si voi sunteti unguri ....


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 7:44 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
CLOSE topic ca numai de ras ne facem. Uite...eu sparg ghiata....N3lule daca te-am suparat iarta-ma, in spiritul craciunului eu te iert, dar nu uit. Imi pare bine ca te-am cunoscut si mai indeaprope.


inca odata iti spun: Sa fii iubit! :) probabil nu o sa fii de unguri dar mno =))

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 10:11 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Aici sunteti TOTI cu gura mare, dar daca va vedeti fata in fata, ati inghetat..Terminativa ca nu e chiar ase.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 10:26 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
.blink .. nu e buna vorba " Eu nu stau ca tine pe calculator non stop si pe cs " si ce ai mai spus acolo :P nu acuza omul daca nu sti ce munceste .. eu sunt in domeniul IT .. e clar si logic ca o sa mor langa un calculator :P si din 24 de ore 6-7-8-9 ore is pe calculator :D asa si Nelu .. din cate stiu .. are tangente mari cu calculatorul .. mai nou foarte multi copii/elevi/studenti etc sunt pe calculator din cauza tehnologiei avansate care ajunge la IT .. cele mai multe job-uri sunt in domeniul IT .. nu e vina nimanui ca lucreaza in acest domeniu si suntem calare pe el .. nusj ce muncesti tu .. dar daca intri asa rar inseamna ca nu prea ai treaba cu IT .. foarte bine .. ca ai crescut in anturaj si-ti permiti sa spui " Esti un schilod si te fac praf " e alta chestie .. nu are nici o treaba cu ce se spune in lumea virtuala .. si da .. e adevarat ca multi spun multe pe tastatura si live .. se retrage .. sincer .. eu sunt curios daca GoD e asa voinic si live cum e pe server :P sa injuri .. chiar si live .. e cel mai usor lucru .. sa lamuresti problema fata in fata .. e mai complicat .. in ziua de azi nu mai functioneaza bataia cum era prin anii '90 '95 .. acuma toti gandesc de 2 ori inainte de a aplica legea pumnului pentru ca te da in judecata .. restu se stie :P
In concluzie .. nici tu nici Nelu .. de cand va stiu si sunteti vechi aman2 nu ati fost " tacuti " .. eu imi doresc doar intelegere intre voi .. nu vreti .. nu are rost sa ne mai intindem la alte chestii .. sper ca nu va injurati pe server .. macar atat sa va abtine-ti !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 19th, 2013, 3:45 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
El a avut de a face cu smecherii care au facut puscarie
El e tare
El e atat de tare ca de numele lui nu sa auzit.
Ba baiatule.. stai cuminte ca nu`i chiar asea :)))
Cat despre statul in fata laptopului..haide sa te lamuresc.
Nu stau 7-8-9-10 ore in fata laptopului ci stau mult mult mai mult pentru ca "serviciul" mi`o cere.
Nu sunt soarece de biblioteca cum presupun ca,, crezi tu. Nici nu incerc sa te conving de asta.
Imi spui ca nu uiti?! Excelent. Nici nu vreau!
Vrei sa ne vedem?!
Cum am spus si mai sus... nu e nevoie sa iti bagi pula-n ei de 300 lei de motorina. Spune`mi o data dupa sarbatori si iti promit eu ca ne si vedem. Crezi ca imi pasa ca ai facut fata altora? Crezi ca ma intereseaza cu cine ai avut de a face? Crezi ca daca rostesti termenul smecher langa puscarie intimidezi pe cineva? Nu boss. Eu nu sunt unul pe server/forum si altul in realitate. Cum ma vezi aici asa sunt si in viata de zii cu zii. Moral ma refer. " Serviciul " ma ajuta sa pot face fata cu foarte mare usurinta celor ca tine. Si in cea ce priveste venitul acolo in zona ta.. si in cea ce priveste costul pana acolo ca sa spun asa... si ca sa te lamuresc... tot acest " servici " imi da libertatea de a te asigura ca vin la tine.. bem o bere amandoi ( fac eu cinste ) si am sa plec de langa tine cu un simplu salut. si probabil doar putin obosit. Atat. Eu nu`s ca tine. Nu fac amenintari desii permite`mi sa iti spun ca as putea.. si nu amenintari... promisiuni si fapte. Astea conteaza. Nu vorbe . Exact cum ai spus si tu. Si ai cuvantul meu ca asa se va intampla. Nu imi arde de scandaluri. Prin asta intelegi ce vrei. Ca dau inapoi ca pula mea sau alte chestii. Tu ai spus ca faci tu nu stiu ce ca etc. Eu nu vin pus pe scandal ca nu este frumos. Eu vin si iti arat ca esti legat la maini la tine in oras. Vin beau o bere cu tine dam salut si plec. Doar putin obosit dupa drum. Nimic mai mult.
Si SK... ce pot spune frate.. avand in vedere ca mama a murit cand aveam 8 ani iar tata la 1 luna si 1 saptamana dupa ia... da.. nu prea a avut cine sa ma " educe" asa ca a trebuit sa ma educ si eu cum pot.
In incheiere... as vrea sa imi cer scuze tuturor pentru injuriile aduse :) Inclusiv lui blink.
Imi pare rau pentru " reactia ' mea . Acum vad ca nu trebuia asta. Si unele cuvinte nu trebuiau spuse.
Toate cele bune va doresc si un an nou plin de impliniri!
Sarbatori Fericite!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 19th, 2013, 7:39 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Bai, opritiva dracu! Fac pariu ca daca va intalniti ziceti salut si atat!Terminati aceasta cearta, ca nu merita!Mai ales acum, can toata lumea are trebui sa fie prietenoasa, e CRACIUNUL! Va cercati ca niste copii..

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 19th, 2013, 11:52 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
Vezi ca se poate vb si altfel cu oamenii nu trebuia sa sar din prima in sus si sa ma iei la pl ca chiar nu sti cine este dupa pc si cu cn vb ca nai de unde ,,,, ok frate ne intalnim credema cu multi mam intalnit de pe server care au facut gura mare ;)) si dupaia siau cerut scuze .... hai ca te astept cu mare placere... nici o problema, si eu mam inervat si asta e asa e felu meu cum ai aspus tu ai avut o copilarie grea la fel si eu si is invatat ca trebe sa ma apar in ori ce situatie si desi am trecut peste am in mine instinctul ala pe care o sal am toata viata mea;) numa numi place cand careva isi da drumu la gura fara a gandi ce vb si dupaia regreta... eu cred ca de cand jucam pe servver nici odata nam avut treaba cu tine ca am incercat sa ignor pe cei care se cred mai presus ca altii nu direct la tine ma refer ... si chestia aia ca sunt legat la maine nu e chiar asa ;))... dar infine are dreptate sk numa ma fac de ras .... daca vrei ne intalnim de dupa sarbatori si dupaia mai dam cu parerile .... infine stai linistit alexone ca nu ne injuram pe server ca nu sunt copil mic .... am avut si eu o reactie mai prosta atata tot .... Sarbatori fericite!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 19th, 2013, 12:27 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:))))))))) sau aveti emotii ca vine Craciunu si Anul Nou .. primiti cadouri :)) masina .. vila .. care cum :))) reactii avem toti .. mai rau e cu stapanirea :D multi stiu sa darame o casa .. putini stiu sa o construiasca .. asa e si cu reactiile voastre si a tuturor :P e foarte usor sa acuzi si sa condamni o persoana .. de aia incerc eu sa fi-ti mai calmi .. ca poate va ve-ti calma si in viata reala :D desi totul pleaca de la psihic .. cum vorbiti si cum va comportati .. aia atrage-ti .. sa stiti :P sa nu va intrebati " De ce doar eu am parte de asa oameni " .. studiati putin energia omului :)) e interesant

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 19th, 2013, 12:59 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
:))) asa asa :)) cam asa dar intra si tu pe server ca nai admini on :S :))) fa un cadou frumos de craciun :D si dami permisu inapoi ca numi place pieton :))


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 19th, 2013, 5:28 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:))))))))))))))))))))))) pietonii au prioritate

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 20th, 2013, 1:46 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Spune`mi orasul blink.
Nu stiu exact de unde esti. :D
Si stai linistit Alex ca nu ne injuram pe server :P
Nu mai intru pe server.
Nici de Counter-Strike asa in general nu prea o sa mai am timp ca am o gramada pe cap :))

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited