FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 3:29 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 2:52 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Nick: N3Lu
Motiv: Nu suport prostia.si decat sa folosesc comenzi pe admin..mai bine lasa.
Timp: Permanent

Alex.. fa frate ceva cu blink ala... copil fara viitor.
Din cauza ratatului aluia o sa pierzi multi playeri si admini :)
Restu` ce pot spune.. Mi-a parut bine de cunostiinta
Va pup! Pa-Pa
----

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 5:32 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 5:43 pm
Posts: 247
Pacat ca am pierdut un admin de nota 10 si un tovaras de nota 11 din cauza unora.

Sper ca te vei intoarce.
Multa sanatate si succes in toate.!
Cu respect,
E-MaiL.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 7:31 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Respect N3Lu , stai linistit o sa te urmez cat de curand .

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 7:31 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
:lol: Sal, ma imi pare rau de tine ca te comporti ca un copil , eu nu ti-am facut nimica daca tu esti mai rau ca un copil de 2 ani nam ce sa-ti fac .... daca omo iti zice ca dice joci pe de_dust2x2 cu 14 oiameni ,,,,asta e .... ce pula mea nu se mai poate spune nimica pe server ca fetitele se supara,,, te oftici repede si fugi la Alexone :)) omule si inca eu sunt fara viitor, eu prima data m-as gandi inainte sa insult pe cineva ca poate copilu fara viitor e mai coios decat crezi tu ;),Dar infine uite sa nu zici ca e rau unguru, renunt eu la admin sa fi fericit si apoi sa te vad ce faci ,,, joaca snow cu 20 de ppl :));)!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 7:59 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
fetita cu coite :)
Eu iti inteleg felul tau de a gandii
Din afara serverului este normal sa pui d2 la 14 playeri
Insa cand jocii zii de zii pe server cea ce nu a fost cazul tau si cand stii foarte bine ca playerii ies in 2 minute dupa harta aia... este absolut normala reactia mea.
Adminii care isi dadeau cu adevarat intereseul pentru acest server cunosteau amanuntele astea
Tu esti prea retardat mintal
Injuri un om pe care nu il cunosti si mai ales din spatele unei tastaturi
Pariu ca nu ai mai mult de 12 ani porti ochelari si la prima injura fata in fata te duci la mamica
Nu eu fug la Alex boss...
Cu toate ca trebuia sa fac de multe ori asta sa vada cui pula mea da el admin.
La toti retarzii. Si tu esti dovada vie spuselor mele ;)
Bagi d2x2 pana ce cer playerii sa o schimbi.. aici asa merge pentru a putea tine playeri pe server. Cap de spray.!
Insa nu ai de unde stii toate astea
In fine..nu stau sa ma cert cu tine... esti prea lipsit de importanta pentru mine.
Pacat ca din cauza ta..din cauza comportamentului tau..din cauza limbajului tau... multi adminii care merita cu adevarat admin.si imi permit sa dau si nume: E-mail, Deo, Zoomless, Macklmore,Sk, God, Ghost , este doar o chestiune de timp pana ce vor pleca si ei.
Pentru ca nu poti fii "coleg" in mentinerea serverului curat si frumos cu o saracie de om ca tine.
Respect pentru toti adminii vechii si playerii care ma cunosc si ii cunosc.
Mi`a parut bine de cunostiinta!
Imi pare rau ca sa ajuns aici din cauza unui scuipa`n pula dasta.
Insa decat sa folosesc comenzi de admin pe el..sa ma cert cu alex sau alte dastea..mai bine asa.
P.S. MUIE LA UNGURI! BOZGORI INFECTI!
BAFTA TUTUROR.!
Sarbatori fericite
Un an nou fericit si plin de impliniri!

Si datil afara pe inferctul ala cat mai repede!
Cu respect N3LU!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Last edited by Outsider1 on December 17th, 2013, 8:06 pm, edited 1 time in total.

Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 8:04 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Nu mai bine ati bea o bere decat sa va certati?

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 8:04 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
:))) uite un pitbull de tastatura;) calmeazate frate ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 11:05 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
Quote:
P.S. MUIE LA UNGURI! BOZGORI INFECTI!
Allright.

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 11:20 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Daca asa ne jinesti pe noi ungurii, nu te supara cum vrei sa reactionam? calm,usor, cand vorbesti asa despre familia noasta?!
cum zice Nm ...Allright...

_________________
Think Different!


Last edited by sK^ on December 17th, 2013, 11:38 pm, edited 1 time in total.

Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 17th, 2013, 11:32 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Va rog frumos nu mai folositi cuvantul " Du-te la Alexone " " Paraste tot la Alexone " si tot felu` de cuvinte de genu .. normal ca un om care are " probleme " in echipa de lucru .. merge intotdeauna la cel mai sus .. sa rezolva cumva problema .. si o rezolv usor .. blink nu te supara pe mine .. dar am avut recent reclamatii cu tine cand injurai pe server si amenintai playerii de pe server .. si chiar am verificat in log-uri .. chiar ieri vorbeam cu Outsider ca am sa-ti scot Adminul si vad acuma ca " renunti " .. defapt nu renunti .. ci doar nu il folosesti in scopul in care ar trebui sa-l folosesti :P nu vreau sa bag de vina .. ma pun si eu in locul vostru si stiu ca e greu sa te abtii la a scrie aberatii cand vezi ce scriu altii .. aici e vorba de maturitate sau cum ai fost crescut (Poate exagerez) eu sunt mai calm de felul meu :P logic ca voi nu puteti fi ca mine si nu vreau sa va cer lucru asta dak nu puteti .. imi doresc Admini care se inteleg intre ei .. sa radem impreuna chiar dak mai facem mijto intre noi .. ma puteti jigni frumos .. nu ma supar .. nu m-am suparat niciodata .. desi unii dintre Admini au intrecut masura .. a trecut .. ca sa fie cum imi doresc eu .. trebuie sa aplic ce am creat .. adik un regulament usor de inteles .. dak voi nu ma ajutati sa va ajut .. imi pare rau intr-un fel .. ca plecati si nu mai intrati .. e problema vostra .. nu insist la absolut nimeni niciodata si nu ma voi ruga niciodata de nimeni .. dar sa stiti ca orice ve-ti face .. eu va voi primii inapoi cat timp ma ajutati cu micile regulamente .. ca va injurati aici .. n-am nimik impotriva :P va mai descarcati si voi ca e sanatos :)) dar va rog nu va activati pe server .. nu sariti in cap la playeri ca apoi sa spune-ti ca n-ati facut nimik !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 12:56 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Ce pot spune, nu e bine sa facem pasul in spate cand problemele ne apasa...Peste o cearta se poate trece usor, daca insa vor exista divergente in continuare, inseamna ca ori aveti ceva unul cu altul, ori ca unul chiar greseste, ori..Noi ca admini, trebuie sa fim niste exemple pt playeri, dar cand noi facem asa, eu ce sa le mai cer playerilor care se injura ca disperatii pe sv?..Nelu, foloseste adminul acela in continuare, ca dupa ce sa nu mai suntem asa multi, cand se mai isca cate o cearta, si renunta unul. Incercati sa va impacati, si la faza cu Injuratura adresata ungurilor, nu toti sunt asa. Daca unul este mai ...., nu inseamna ca toti sunt asa..-1 aici.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 4:04 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Ce pot spune.
Sunt rasist
MUIE LA UNGURI!
MUIE LA TIGANI!
Pentru mine sunt toti la fel.
Niste scapari ale naturii!
Personal..nu am nimic cu ei.
Nu ii suport !! Atata tot :))
Si nu mai folosesc adminul!
Ne vedem cand o fii steam only si 3-4 adminii capabili.
Chiar daca nu voi fii si eu printre aia!
VA PUP MA~!~

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 8:39 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Asa eram si eu acum 1 an, si poate sunt si acum, insa nu e bine..Chiar daca majoritatea sunt prosti, nespalati, aroganti, increzuti, etc..NU toti sunt lafel. Uneori, un tigan e mai bine crescut ca un roman, dar mie, imi sunt tot una, nu-mi plac oamenii, cand eram mic imi placeau, dar, pt cate am vazut pana acum, neah..Animalele sunt muuult mai inteligente decat majoritatea oamenilor.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 11:43 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
ba fraere... ca altfel nu iti pot spune si inca te mai superi dice ma iau de tine uite rezultatu tu ai spuso cu gura ta ;) dar uite daca ai ceva cu mine hai sa ne intalnim si sa vedem care fraer ;) ori cand spunem unde cand si vin bag pl in ea de 300 de lei pt motorina dar merita sa te vad ce uscat esti si cum stai ca o fetita in fata mea plangand sa iti las macsilaru in pace;) nu te ;ua de oamnei ca nu sti nici odata cand te intalnesti cu ei ;) eu macar am o viata fraere nu ca tine toata ziua imi dau laba in fata calcul;atorului;) si uite pizdo jumate de server e ungur ;) si serenity si Nm si ghost si sk si mau5 si wonder si snoopy si kugli si inca multi ;) deci stai pe pizda ta fraere ;) ca iti promit si nu uita cand ne intalnim iti rup fata ;) si nu o sai para rau la nimeni de te lasi de adminat ;) sincer NE DOARE-N PULA ;)!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 4:23 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 1:11 pm
Posts: 328
Location: Campia Turzii
VA FUR ARDEALU


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 4:25 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 1:11 pm
Posts: 328
Location: Campia Turzii
Ba Nelule o cam iei razna in pula mea, bine ca pana acum eram haverii si cele faine etc. si acum dintruna Muie Bozgorii ma?
Sa-mi bag pula, sa mai ai chef sa ma joci pe server, tragemiash pula in el de Counter si in gura aluia care la inventat.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 5:05 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Dic la ala
Ba baiatule
Faci amenintari pe forum si imi spui mie ca ai o viata?
Dovedeste ca ai o viata bagatiai pula-n ia varule ;)
Nu arunca cuvinte mari catre un om pe care nu l-ai vazut in viata ta nu stii nimic despre el si toate cele.
Vrei sa ne intalnim?
Eu voiam de mult sa ii cunosc pe adminii de aici.
Din alte motive nu din ce cacat ai scris tu mai sus
Spune`mi varule o data dupa sarbatori si toate cele si imi aman eu plecarile special pentru tine.
Nu asa se face.
Nu ameninta un om pe care nu il cunosti si nu stii absolut nimic despre el ca risti sa iti para rau.
Dintr-un simplu cacat de joc ai ajuns sa o dai din colla in fanta si din fanta in sprite aici.
Spui ca majoritatea sunt unguri dupa server?
Ma cam doare la 2 m in fata pulli de asta.
Puteau fii toti dupa server ungurii ca parerea mea tot aceiasi era!
Si in cea ce ii priveste pe ghost si compania :)) scuze frate...injuriiile se adresau in mod direct catre blink.
Astept reply aici blink.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 6:00 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
blink doarme si il doare in pula de tine. Eu ieri seara m-am certat pe seama asta cu blink ca dc e prost, dc tre sa faca scandal cand intra si cine plm se crede ca se comporta asa, dar vad ca nu degeaba facea.
RETRAGETE IN LINISTE SI NU FA SCANDAL!

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 6:26 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Tu de unde pula mea ai vorbit ma?!
Sincer incepea sa imi para rau de voi
Acum vad ca e deageba.
Ma doare`n pula de ce crezi tu blink si toti dalde voi!
Un sfat.
Suge inghite si taci.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 6:30 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Sa fii iubit! atat iti doresc

_________________
Think Different!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 6:33 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
NU poti fi un domn, numai din injuraturi traiesti si din fantezii, imi pare rau de saracii tai pariniti ca nu au fost acasa sa iti poata da o educatie cat de cat admisibila pentru societate.

_________________
Think Different!


Last edited by sK^ on December 18th, 2013, 7:49 pm, edited 1 time in total.

Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 6:41 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
Ai dreptate nu sti pe cine insulti ;) nu te juca cu focu ca te arzi ;) uite demonstratia ca am o viata eu nu stau toata ziua in fata la pc si joc cs si cand intro o fata repede imi fac laba si ma gandesc la ea fraere;) eu intru de 3 ori maxim pe saptamana cand ma cheama careva ca are nev de mine ;) Fratica tu crezi ca eu ieri mam nascut ;) tu crezi ca mie mie frica de tine ma ori cand vrei tu ne intalnim numa s anuti para rau ca de ne intalnim intreg nu mai mergi acasa si astea care ma cunosc stiu despre ce vb ;) fraere eu am avut treaba cu smecheri care au facut puscarie nu fetite ca tine ;) si iam facut fata;) deci eu spun gandestete de 2 ori inainte sa spui ceva;) nu am ce face cu pitbuli de tastatura mie plina pla dede voi no liferi ;) sugeo tare si ingite usor ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 7:13 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
Alexone ai dpretate asa e felu meu mai injur mai una alta dar eu mereu am respectat pe toti care sau comportat , dar daca un admin se lasa luat de fraer fraer ramane , si uite alex eu cred ca nici odata nau plecat playeri de pe server ca is eu chiar asa de rau nu chiar din potriva cum ai spus tu da ne insultam usor una alta ca imi place sa glumesc si toate cele ... si chiar si cu playeri ma bagam in glume si nu ma suparam ,,, dar nu inteleg dice se supara daca ai spun adevaru ... cum frate eu intru pe server si vad dust2x2 cu 14 playeri si oameni striga ca schimba ca suntem multi ... aam schimbat normal ca am schimbat ... doara tu ai spus acu 3 ani cand mi-ai dat admin ca dust 2x2 mai multi de 10 pleyer sa nu las si bycastore peste 15.. si uite dupa 3 ani tot nam uitat, decu nu stiu cine nu respecta regurile ... si uite frate inainte sa fiu la tine pe server admin am fost inca 4 ani admin ... deci in total fac 7 ani de adminat , si nici odata na mavut treaba cu owneri sau cu admini... da erau si acolo mai retarzi mental ierau seriosi ca nu suntem la fel dar mereu asa mam comportat eu zic ca e si normal playeru care intra pe server trebe tratat bn dar in schimb si el trebe sa arate respect ... si nu cred ca poate sa spune careva dintre noi ca nam fost respectuos cu ei ... da care mau luat la pula si eu asa mam comportat si au primit ce trebuia sa primeasca ,,, dar chestia asta cu ungurii nu acuma o venit ca de mult ;) si ti-am spus despre asta si uite dovada dice ma comport cu uni admini asa cum ma comport ... daca eu nau respect fata de noi si asta zic si in numele lu sk Nm serenity ghost , e jalnic , era mai bine cand eram admini cu actimel si cu nebunel si fantastic si silent etc care mai erau att,,, mna aia da se puteau numi admini adevarati si oameni pe care ai respect si acum.... dar asta e omule tu sti bine eu respect pe toata lumea daca vad ca ma respecta ... dar cand le doaren pl de respect si se comporta ca javrele scuze nam alta varianta ca nu suport pe cineva sa-mi comanda sau sa ma jigneasca in halu cum face nelu...Respect ;) eu nu ma plang pentru admin pana la urma e doar un joc ;) respect fata de tine fi iubit si sati aduca mosu sub brad o negreasa ;) daca ai nevoie de mine sti unde ma gasesti ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 7:31 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Nu o sa ne lipsesti stai flex nelule

_________________
Think Different!


Last edited by sK^ on December 18th, 2013, 7:36 pm, edited 1 time in total.

Report this post
Top
 Post subject: Re: Retragere Admin N3Lu
PostPosted: December 18th, 2013, 7:32 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 1:07 am
Posts: 25
nui vb de tine :P :))) stai linistit sti daca am ceva cu tine vin la tine in camera :)))


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited