FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 6:01 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: March 7th, 2015, 3:16 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Adminul Aud Culori si S R sunt suspendati pana in 21.03.2015 .. motivul .. cearta intre admini si eu urasc cel mai mult treaba asta .. va folositi de admini sa va kick-uiti .. o tampenie totala !
Incerc sa va inteleg uneori .. dar unii exagereaza .. ma repet de fiecare data daca trebuie .. VA ROG FRUMOS .. NUUUUU va mai certati pe server sa vada toata lumea .. eu incerc sa aduc playeri si admini capabili sa se abtine la injurii si alte minunatii .. mai ales cearta intre admini .. eu caut intelegere intre voi .. daca nu va suportati .. va inteleg .. dar macar ignorati-va .. poate si asta e greu .. dar cel mai usor este sa dai quit .. pentru unii chestia asta inseamna a fi las .. sa stiti ca si eu am lasat multe la viata mea .. altii m-au facut las .. dar eu sunt fericit .. cei care mi-au zis .. sunt negativisti
Faptu` ca va aratati vorbele scrise NUUUU ajuta chiar pe nici unu dintre voi .. sunt doar niste texte .. daca aveti si va deranjeaza problema .. intalniti-va si ve-ti observa ca nu mai poti spune ceea ce ai fi putut scrie pe o tastatura :P e o diferenta mare

Exista 1 varianta pentru a va scoate suspendarea .. ceea de a vorbi voi intre voi .. de bine (Bineinteles) si sa va " impacati " cel putin in scris .. cand vad ca aman2 ati postat .. ne-am inteles .. ne-am impacat .. eu va redau adminul !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 7th, 2015, 4:59 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Nu ai cu cine i-am repetat de sute de ori sa nu se bage cu mine in seama .. deci nu ai cu cine..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 7th, 2015, 6:34 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Nici tu nu esti prea breaz. Acum, stati si indurati daca va place sa va-njurati.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 7th, 2015, 7:03 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 24th, 2014, 7:11 pm
Posts: 192
Location: Targoviste
Lu aud culori poti sa ii dai remove definitiv...

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 7th, 2015, 9:18 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Nu mai spune ca nu ai cu cine, ok ? Faza e ca tu te crezi superior si orgoliul nu-ti permite o impacare :D
Nu am nimic personal cu tine, dar vad ca tu ai
problema mea a fost strict profesionala si doar ti-am reprosat ca ai dat india la 13 playeri, dar nu cred ca asta insemna sa incepi sa ma injuri. Maturizeaza-te
Repet, nu am ceva personal cu tine si nu te-am jignit sau altele de genul
Din momentul de fata nu ma mai intereseaza ce si cum faci. Cand ai clacat, ii spun lui Alex, rezolva el, corect ?
Acum tu ai ultimul cuvant


Report this post
Top
PostPosted: March 7th, 2015, 11:58 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Poi nu stiu SR ultimul meu cuvant ar fi cam...DISPARI IN PLM NU TE SUPORT MA ! esti un nimic si asa vei ramane ! Ti-am zis de la inceput NU TE BAGA cu mine in seama si gata dar tu ai capu mare !

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 12:06 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Daca ai fi stat in banca ta de la bun inceput si nu aveai botu ala mare sa sti ca nu aveam nimic personal cu tine ...dar tu m-ai provocat ce ai zis tu...ia stai ma sa vad ce poate coloratu ..=)) prietene nu te supara dar esti cam prost ...Am zis si repet de 13214123 de ori dar vad ca nimeni nu pricepe NU AM TREABA ABSOLUT cu nimeni atata timp cat isi vede de treaba lui..tie ti-am zis de nustiu cate ori SR veziti de treaba SR veziti de treaba dar se pare ca am vorbit cu pereti...

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 8:23 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Ti-am mai zis ca ai o problema de atitudine
Sincer, nu inteleg de ce nu iti da alex remove odata la cate reclamatii ai si la cum te comporti
Tu nu poti scrie o fraza fara sa injuri
Vai de capu` tau


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 9:02 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Astept niste scuze ! si ma mai gandesc daca fac pace cu tine ..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:20 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Dinamita, pe tine cine pula mea te-a bagat in seama ? Daca tu nu stii despre ce e vorba nu mai comenta
Ce scuze ma copile, tu te auzi ? Tot tu vrei scuze dupa ce esti un nesimtit fara viata ? Ramanem fara admin si punct, daca tu nu esti in stare sa vorbesti civilizat si sa te comporti cau un admin ce esti
Mai vezi-ti lungul nasului, ca nu esti vreun v.i.p. pe server. Esti 0. Scuzele trebuie sa vina din partea ta


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:31 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Te contrazic.. ! pentru ca daca incepeam eu cearta eu imi ceream scuze..asta astept din partea ta.doar scuze si se termina tot ;) :D

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:35 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Auzi..zi si mie cat e ceasul la tine, ca vad ca traiesti in alta lume
Tu ai inceput bai putica. Eu ti-am zis ceva frumos, tu ai inceput sa injuri. Sa te duci sa-ti injuri toata familia si toti prietenii, nu pe mine
Sa ma umilesc eu si pentru tine ? Ma doare-n pula. Sa-ti ceri scuze daca esti nub. Auzi cica sa-mi cer eu. Uita-te si tu pe forum ca ai 325871961 de reclamatii. Oare Alex nu vede ca esti contestat si nu degeaba. Abuzezi de admin. Esti paralel. Vezi-ti de viata si nu incerca sa ma injosesti tu pe mine, ca n-am nevoie de jigniri si injuraturi ca sa-ti inchid gura, asa cum ai tu


Last edited by S R* on March 8th, 2015, 11:43 am, edited 1 time in total.

Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:39 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
BA pula sa imi sigi pula ma eu am vrut sa facem pace ti-am zis foarte clar ca trebuie sa iti ceri scuze pentru ca daca stateai in banca ta nu se ajungea aici dar vad ca esti incapatanat sugi pula coae ai avut o sansa de la mine ai ratato...

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:41 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
1. Tu nu ai pula, esti o tarfa, deci ai pizda
2. Nu am nevoie de nicio sansa de la tine. Cine plm te crezi ? :)))
3. Nu imi cer scuze atata timp cat tu nu o faci. Ce, tu esti mai cu mot ? Nu esti, stai calm
4. Ai un caracter infect si nu-ti meriti statutul de admin, 80% din playerii de pe server sunt de aceeasi parere cu mine
5. Mai bine taci !


Last edited by S R* on March 8th, 2015, 11:46 am, edited 1 time in total.

Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:44 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) BINE BOSS Ai un ou :D chiar nu ma intereseaza VREAU SCUZE din partea ta ! TU AI INCEPUT NU EU ! ;) asa ca astept ...

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:48 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Ma tu esti turc ? Tu n-auzi ca nu-mi cer scuze ?! Tu n-auzi ca nu eu am inceput, ci tu ?! Cine plm a dat kick primul ? Nu tu ? Ba da. Nu mai comenta coaie daca vezi ca esti vinovat. Nu mai fi asa smardoi ca nu-mi demonstrezi nimic. Mai bine taci. Ori iti ceri scuze ori ramai fara admin frustratule. Ca adminul asta vad ca e viata ta. Probabil ti-ai da familia pentru el, de-asta esti asa disperat sa il iei inapoi


Last edited by S R* on March 8th, 2015, 12:05 pm, edited 1 time in total.

Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:52 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
BAI CACATULE IN VIATA TA SA NU MAI VORBESTI DESPRE FAMILIA MEA ! Cat ai trai tu bai jegule tu crezi ca pentru mine un joc s-au un admin e mai important decat familia mea? NICIODATA MA ! ma pis pe el de joc ma ! AI grije cum vorbesti despre familia mea atat iti zic esti si tu pitbul de tastatura infectule...mars de aici ma scarbesti..

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 11:53 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Am vrut sa fiu om cu tine dar se pare ca nu se poate !...

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 12:04 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
N-am nevoie sa fii om cu mine, pentru ca nu esti
Nu stii nici macar sa vorbesti frate, vai de pula ta
Da pe afara frustrarea din tine. Ma faci in toate felurile pentru ca stii ca am dreptate si te frustreaza chestia asta
Cel mai destept cedeaza primul
Cel mai prost continua
Deci bafta !


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 1:14 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 24th, 2014, 7:11 pm
Posts: 192
Location: Targoviste
Coloratule iti dau eu din pula mea scuze cate vrei.Nu meriti admin!Lasa-ne!

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 1:26 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Omul care munceste mult .. are si cele mai multe reclamatii .. treaba asta e generala in lume .. asa ca nu mai spune-ti ca are prea multe reclamatii .. omu si-a facut datoria si e logic sa aibe si dusmani .. intr-adevar are multe reclamatii + pe privat la mine dar eu astept sa se adune si dupa actionez .. nu spun mereu motivul pentru care am dat remove .. ci spun un singur lucru .. :P
Se pare ca voi sunteti un caz mai special si trebuie sa tratez ca atare .. ori ramaneti aman2 fara admin si caut alti 2 .. desi eu prefer mereu sa raman la cei vechi .. dar dak nu se poate .. trebuie sa ofer sansa si celor mai noi care vor sa faca ceva ..
Ma mai gandesc ce o sa fac .. eu va spun doar sa nu va injurati pe server .. sper ca nu cer prea mult !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 2:25 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Hary i-ai zis lu alex ca vrei sa renunti la admin ...ce sa zic asta ai facut ...
peste ceva timp ai venit pe servar ai injurat un player ti-am dat gag apoi ai inceput sa ma ameninti pe @U ti-am zis foarte calm sa te linistesti dar nu m-am putut intelege cu tine ai actionat ca un caine turbat...Ca sa il linistesc pe domnu SR IMI CER SCUZE DOMNULE SR daca te-am suparat fapt care trebuia sa faci tu nu eu...ALEX eu o sa raman pe servar indiferent cu admin s-au fara..cum ziceti de reclamati sunt facute din mici prosti dau gag..imi zice pe U ai reclamatie ce sa-i mai zic NU MA FACE ADMINUL dupa cum am zis vin pe sv sa ma amuz si sa rad alaturi de ceilalti nu vin sa ma cert cu toti..nu o sa parasesc servaru niciodata fapt care m-am atasat foarte mult de sv si de cati va admini vechi ...cu ei am ras ..am plans asta este cum zice si alex au dreptul si alti la admin..acum ramane decizia lui ..Multa bafta !!

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 5:17 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
A fost greu ? S-a putut scrie o fraza si fara sa injuri. Mai devreme m-ai injurat si mi-ai spus sa imi cer eu scuze, ca e vina mea
Nu trebuia numai eu, ci si tu. Eu spusesem deja ca nu am nimic personal cu tine si tot ce am facut a fost sa iti reprosez ca ai schimbat mapa atunci, nimic altceva, dar tu ai sarit calul si ai inceput cu limbajul vulgar
Si eu raman pe server indiferent ca am admin sau nu, e singurul server pe care pot juca acum, mai cunosc cativa pe aici, e altfel
Imi cer scuze fata de culory, imi cer scuze fata de Alex si imi cer scuze si fata de ceilalti care au vazut certurile astea
Nu am nimic cu nimeni ! Sunt un om calm, deci daca reprosez ceva cuiva n-o fac din ura pentru persoana respectiv, ci intr-un mod frumos, adica plm respectivul nu trebuie sa reactioneze cu injuraturi si alte de-astea..


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 9:05 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 24th, 2014, 7:11 pm
Posts: 192
Location: Targoviste
Prietene daca vrei neaparat sa sti eu cand injuram acea fata care defapt era baiat nu facem nimic decat sa ma amuz,iar restul playerilor se amuzau si ei...Asa ca mars dracu de aici!Pozele mele nu le.am vazut nici in ziua de azi!Si atunci sigur aveai wall!

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 8th, 2015, 10:49 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
:)))))))
RESPECT HARY <3333
:))))))))))) are mare dreptate :))))
O FACEM DOAR SA NE AMUZAM :))) :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited