FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 9:54 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: De ce?
PostPosted: April 11th, 2015, 10:42 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: January 25th, 2015, 9:15 am
Posts: 100
Ceao. Frumos ar fi fost sa aflu si motivu. Nu Alex ? Daca e legat de prietenu tau shelton .. E prea urat .
Am pus india.. dupa ce tot serverul a cerut asta . poti cauta in loggo. Dupa intra Domnul Shelton si da un vot cu niste mape care au fost inainte .Si i-am zis ca nu e frumos sa intre si sa se bage peste alt admin fara sa intrebe nimic :) . A pus o mapa de fusese inainte .. si am dat eu vot "Vreti india? " da nu .. vreo 15, 16 au dat da. . si 2 parca nu .. poti cauta sa vezi .. daca asta este motivul. Si chiar te rog sa vezi . In rest nu am avut nici o cearta cu nimeni si nici o reclamatie :)
Dar imi poti spune, te rog ..Ti-am stat pe server mai mult cu alt nume.. jucatorii imi pot da dreptate..In fine . Nu conteaza prea mult,doar vreau sa stiu .


Report this post
Top
 Post subject: Re: De ce?
PostPosted: April 11th, 2015, 2:41 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Mai nou in cazul tau lumea nu mai face reclamatie pe forum pentru ca stie ca e inutila si eu i-am rugat frumos pe toti sa-mi scrie mie PERSONAL .. deocamdata ai ramas un admin mai special .. tot ce spun altii pentru mine .. ei au dreptate .. prima data ai vrut doar vote .. eu ti-am dat admin .. crede-ma ca eu nu scot adminu` de la 1 singura reclamatie .. sunt genu` de om care are rabdare .. si cand rabdarea e prea mare .. explodez .. cam asa sunt eu !
Nu are rost sa te agiti ca mai rau faci .. daca o sa consider ca meriti iara .. o sa-ti redau ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: De ce?
PostPosted: April 11th, 2015, 3:51 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: January 25th, 2015, 9:15 am
Posts: 100
Este ok . Nu este nici o problema . As dori sa stiu doar motivu reclamatiilor in mare asa , atat . Daca vrei sa imi spui .
Numai bine.


Report this post
Top
 Post subject: Re: De ce?
PostPosted: April 11th, 2015, 4:04 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: January 25th, 2015, 9:15 am
Posts: 100
Inca ceva si sper sa nu te superi ca scriu atat. Eu accept orice decizie, nu ma mai deranjeaza.
Daca motivul este " wall " am demo pentru fiecare mapa jucata de cand am admin, m-am invatat minte cu ei . doar ziua si ora sa o spuna.
O zi buna !


Report this post
Top
 Post subject: Re: De ce?
PostPosted: April 11th, 2015, 8:01 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: January 25th, 2015, 9:15 am
Posts: 100
De data asta nu mai vreau chat aici . Am mai crescut si eu , vorba aia :)). Nu prea ma mai afecteaza . Tot ce am avut de spus , am spus. Curat sunt 100% . :) Insa daca altele sunt motivele.. E ok. Vreau doar un raspuns de la Alex, sa stiu si eu . Atat . In rest nu are de ce sa comentati voi sa apara iar discutii ca va pun eu sa imi luati apararea :)) . Nu ma incalzeste cu nimic. O seara cat mai buna . Paste fericit tuturor ! :*


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited