FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 2:48 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
PostPosted: September 15th, 2012, 3:44 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: August 2nd, 2012, 6:28 pm
Posts: 59
Alexone am vreo sansa sa primesc admin? Stiu ca am mai facut si eu anumite greseli,dar in rest sunt un player destul de bun , joc destul de bn , nu joc chiar ca GoD sau ca tine da joc destul de bn, am si foarte multe ore http://www.gametracker.com/player/ViLLa ... .73:27015/ jucate, nu ca alti care se pun spec sa faca ore si pleaca de la pc, poti sa intrebi pe cine vrei niciodata nam facut asa ceva , am fost si pe top 1 de 2 ori la rand, eu cred ca vam aratat la toti admini cas un player destul de bun, ma inteleg bn cu toti playeri si admini chiar daca am mai avut neintelegeri da pana la urma le-am rezolvat.Ma descurc foarte bn si ca admin am multa experienta, stiu tot ce tine de admin, am avut si propriul meu server de counter strike timp de 2 ani.Si in plus este mare nevoie de admin pe server, de exemplu ieri no fost un admin aprope toata ziua. Mai ales acuma ca vine si scoala si multi dintre admini nu mai pot sta pe server.Alexone te rog mult sa te mai gandesti in legatura cu mine si sper sa ei decizia corecta. Cu respect ViLLaS!


Report this post
Top
PostPosted: September 15th, 2012, 10:17 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 16th, 2012, 4:19 pm
Posts: 204
Location: Arad
Eu zic sa ii acordam o sansa,si are dreptate in privinta ca va incepe scoala ,si la mine e aceeasi problema.Deci Alex chiar daca m-am mai certat cu el,a fost in gluma:)),de activ e activ .Mi-am dat cu parerea.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: September 15th, 2012, 11:05 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Parerea mea este ca insisti prea mult .. ai facut 5 cereri de admin .. ai primit la majoritatea contra .. la ce tot insisti ? :?:

_________________
8-)


Report this post
Top
PostPosted: September 15th, 2012, 11:35 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Nu stie alta metoda :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: September 16th, 2012, 12:26 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: August 2nd, 2012, 6:28 pm
Posts: 59
In primul rand am facut doar 2 cereri, in al 2 rand insist pentr-u ca m-am saturat sa intru seara sau dimineata s-au chiar si amiaza si sa dau numa de codati si sa nu fie nimeni sa le dea ban sau destroy. Sa nu fie nici un admin care sa schimbe mapa , si toti playeri se roaga sa schimbe cineva mapa si nui nici un admin s-au se mai intampla sa fim 7vs 7 pe snow si nui nimeni care sa dea o mapa mai mare sau invers sa fim 2vs 2 pe inferno sau d2 cum eram aseara. S-au stau toti spec ca intra cate un but cu cod si nui lasa sa joace .Si chestile astea se intampla chiar des.Eu cred ca ti-am raspuns la intrebari!!!Si poate acuma va ganditi mai bine inainte sa vorbiti despre ceva ce nu stiti.Eu sper sa luati o decizie buna cai mare nevoie de admin pe server.Bafta la toti care ma urasc si care ma plac!!


Report this post
Top
PostPosted: September 16th, 2012, 1:41 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: August 5th, 2012, 10:24 pm
Posts: 167
Nu o sa iei admin cu atatea CONTRA ! stranse...asa ca nu are rost sa mai insisti. :)

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: September 16th, 2012, 7:14 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
CONTRA!!!

_________________
8-)


Report this post
Top
PostPosted: September 16th, 2012, 7:18 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: August 2nd, 2012, 6:28 pm
Posts: 59
Play4fun singuri care mi-ati dat contra esti tu si nihil in rest nimeni nu mio mai dat nimic.Si de unde scoti tu atatia de contra, si cica dupa ce am adunat atatia de contra, ma faci sa ma rad :lol: .Si pana la urma nu stiu ce ai tu si nihil cu mn de nu vreti cu nici un chip sa-mi dea admin ?Ca doar am vb cu voi frumos nu vam injurat nu vam zis nimic rau care sa va faca sa ma urati.Sincer acuma nu stiu ce aveti cu mn?


Report this post
Top
PostPosted: September 16th, 2012, 9:39 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Cei care nu zic nimic la o cerere inseamna ca nu au nimic de zis cel mai probabil contra,daca vroiau sa fi admin iti lasau pro.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: September 17th, 2012, 1:39 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Exact

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited