FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 24th, 2024, 7:05 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Foca, am o întrebare..
PostPosted: June 3rd, 2013, 7:52 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Dacă puteți si știți, vă rog să îmi recomandați și mie niște jocuri noi pentru PC, deoarece m-am plictisit de CS, Fifa, Pes, Minecraft si Facebook..Și nu mai știu ce să descarc..Vă rog HELP!

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: June 3rd, 2013, 11:54 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
Pai eu stiu cateva jocuri care imi plac mie personal (chiar daca unele sunt VECHI).
Eu iti recomand urmatoarele jocuri, apoi vezi tu daca-ti plac sau nu:

Freedom Fighters - Un Shooter in care protagonistul este un rebel care incearca sa opreasca fortele ruse sa patrunda in New York. Cum jocul merge mai departe, poti sa-ti iei camarazi care sa te ajute in misiuni. (Poate asa din ce am scris nu pare sa fie mare scofala, insa este un joc pe care l-am terminat de mai multe ori deoarece are niste momente pe care vrei sa le retraiesti din nou si din nou alaturi de Chris a.k.a. Freedom Phantom.)

Indigo Prophecy - La inceput esti cu un individ care se trezeste cu un cadavru langa el. Pe parcurs manevrezi atat "criminalul" cat si "politista". Depinde de tine pe cine vrei sa ajuti mai mult. Jocul are trei finaluri diferite posibile. Totul depinde doar de fantezia ta. (Eu personal l-am terminat de vre-o 4-5 ori, fiindca am vrut sa incerc toate variantele posibile.)

Amnesia - Aici nu am multe de zis, e un joc first person in care protagonistul sufera de amnezie fiind intr-un castel. Jocul necesita dexteritate si mai ales gandire logica. JOCUL ESTE HORROR, REPET JOCUL ESTE HORROR! Nu degeaba am scris in BOLD si CAPS , crede-ma, e HORROR! (Normal, joaca-l cum trebuie, cu sunet si fara messenger si alte chestii in timp ce joci - daca-l joci noaptea e ...) Deci daca termini acest joc fara sa faci infarct sau faca sa sari de pe scaun de cel putin 10 ori, esti "barbat" (eu nu am fost).

The Witcher (1 si 2) - Un joc RPG - Adventure cu o grafica UIMITOARE (mai ales 2). Chiar nu am cuvinte sa-l descriu. In primul rand vreau sa spun faptul ca e NEAPARAT sa-l joci in ordine, adica 1 si 2. In al doilea rand.. iti recomand acest joc daca iti plac basmele - dragoni, varcolaci, rege, printesa, cavaler si asa mai departe. Si acest joc ofera jucatorului mai multe variante de storyline. Toata posevestea este alcatuita dupa cum iei tu deciziile. Poti sa termini acest joc chiar si de 10-15 ori si poti sa spui despre el ca de fiecare data "ai jucat alt joc" - CREDE-MA! Nu in ultimul rand ..nu am cuvinte sa descriu acest joc, pur si simplu nu am cuvinte sa-l descriu, pentru mine a fost CEL MAI CAPTIVANT JOC DINTRE TOATE PE CARE LE-AM JUCAT. Ca si dovada, am stat in jur 48 de ore in fata PC-ului pana am terminat The Witcher 1. (The Witcher 2 l-am terminat in 2 doua faze.) Dar dupa cum spuneam, le-am terminat de mai multe ori, de fiecare data avand alt storyline.

Momentan aceste jocuri ar trebui sa te tina "ocupat" o vreme (daca iti plac). Revin mai tarziu cu alte sugestii cand imi vin in minte.

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Last edited by Nm- on June 4th, 2013, 1:00 pm, edited 1 time in total.

Report this post
Top
PostPosted: June 3rd, 2013, 11:56 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Darksirders 1 si 2,Crysis 1,2 si 3,Call of duty Modern Warfare 1,2 si 3,Metro 2033 si Last Light,nu totate din cele enumerate sunt noi da sunt bune,have fun.:D

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: June 4th, 2013, 12:01 am 
Apropo, am uitat sa zic de slender..teroare dar in comparatie cu amnesia..mic copil:) Am jucat la un preten, defapt el a jucat cu mine langa ell...E obsedat de metin ..Eu slender l-am terminat ..toate cele 8 pagini is ale mele:) Dar o sa incerc fiecare joc din astea! Multam de sugesti


Report this post
Top
   
PostPosted: June 4th, 2013, 12:03 am 
Si .mdea nici eu nu am fost barbat =))


Report this post
Top
   
PostPosted: June 4th, 2013, 12:58 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
Quote:
Si .mdea nici eu nu am fost barbat =))
Da.. GoD n-a rezistat nici 3 minute in Amnesia, a facut 5 pasi si gata; "Ma Nm, eu nu mai joc!" =)))) xD

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Report this post
Top
PostPosted: June 4th, 2013, 1:32 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
The Witcher +1 Tare jocu:) Max payne 2-3, Civiliazation 3-5,


Report this post
Top
PostPosted: June 4th, 2013, 7:59 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Pai mie imi place sa joc ceva in care eu sunt sperietoarea,nu sa fiu speriat.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: June 4th, 2013, 9:55 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
=)))))))))))))))))))))))))

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited