FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 10:01 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 
Author Message
 Post subject: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 2:42 am 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Alexone as dorii sa fac un pact cu tine, imi dau adminul si libertatea de a juca pe server sa primeasca game.anomaly adminul si libertatea inapoi, fass si Nelu admin.
Aruncatii pe mine toata vina si sper sa va vedeti de treaba totii valetii de pe acest server, ca nu mai suport atata prostie pe banda rulanta, sunt atat de prosti incat de aduc la nivelul lor si de bat cu experienta si daca te mai cobori si la mintea lor dai de petrol.

Alexone sper sa onorezi acest pact din respect pt mine.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 3:25 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
E de admirat GoD. Nu e prea bine unde s-a ajuns serverul/forumul in momentul asta. Multi ar spune ca din cauza noastra. Nu prea este adevarat. Ar trebuii ca ownerul sa faca o curatenie generala chiar daca asta ma include si pe mine. Sa inceapa sa aplice pedepse ceva mai serioase sa aibe grija cui ii da admin dar mai ales cui il scoate. Nu zic de mine. Si cu mine si fara mine ca admin era fix pula. Dar nu stiu daca atunci cand erau adminii care isi meritau statutul de ADMIN , era debandada asta pe server sau/si pe forum. Aici pot sa dau exemple multe. Insa da , cel mai bun exemplu mi se pare zoom. O fii gresit el sau nu este treaba lui Alex si a lui. Dar la cate a facut pentru tine si pentru serverul tau , cred ca merita putin mai mult din partea ta decat sa ii pui interdictie pe server. Nu cred ca ti`a gresit ca admin vreodata. Daca a facuto a facuto ca player. Pedepsestel ca player nu ca admin. Pentru ca ai un miliard de adminii insa in momentul de fata daca nu intra unul dintre cei vechi , e haos total pe server. Pentru ca astia noi nu sunt in stare. Eu te cred cand spui ca est eun simplu joc. Dar Prin prisma jocului astuia , se leaga prietenii. Se formeaza mici comunitati , apoi astea nu se pot lega daca tu nu le permiti. Chiar daca prin absurd , Alex ar fi de accord cu ce ai propus tu , nu as putea accepta eu asta. Pentru ca in afara ca esti unul dintre putinii care au ramas cu capul pe umeri si atunci cand intrii duci serverul la ce era odata , stiu ca daca voiam puteam sa iau admin poate pe lejer . Nu injuram si imi vedeam de treaba mea. Aveam sanse la admin. Insa am preferat sa ii fut in gura pe pupincuristii astia pe unde ii prind. Macar tu sa ramai pe aici. Am spus mai demult ca serverul asta se duce intr`o directie gresita , si crede-ma este singura data cand imi pare rau ca am dreptate. Toti cei vechi il vrem pe zoom inapoi. Numai tancii astia nu il vor. Crezi ca asculta Alex de noi? Niciodata. Se bucura ca la rank. Dar unde iti este satisfactia cand faci rank cu boti de 14 ani? In fine.. Mai bine raman eu asa fara admin si poate chiar si fara sa mai intru pe aici , dar macar sa ramai tu admin. Pentru ca atunci cand intrii duci serverul la cea ce era odata. Si tind sa cred ca si zoom este de acoord cu mine.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 1:07 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:))))) interesu` meu e sa tin Adminii si playerii vechi .. caut solutii de a face playerii/adminii vechi sa mai dea un join .. asa de dragu` istoriei :D nu am cautat NICIODATA sa elimin .. caut doar intelegere si dupa cum vedeti si voi .. e prea greu sa stapanesti .. cand sunt mai multi in acelasi timp .. fiecare are dreptate in felu` lor .. dar eu ca detinator .. nu pot decat sa iau toata informatia .. tuturor si sa o aduc la mijloc .. nici sa tzin cu aia vechi .. nici sa tzin cu astia noi .. :P
Sa nu zici ca nu ascult si de altii .. il las sa joace .. dar numa pe STEAM si fara sa mai " testeze " adminii cu alte nick-uri .. ca iara se ajunge la scandal ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 2:10 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Si as opta pentru banarea permanenta al lui Say si al lui yonut ca deja sunt sub orice critica.

Nu mai ai cu cine sa aduci serveru la ce era odata au plecat multi din aia vechi, si a ramas serverul gol, pt mine serverul este doar o fantoma cu malformatii astia. (Nelu)

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 6:17 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Eu inca cred ca se poate aduce serverul la ce era odata. Si inca cred ca il putem duce acolo sus asa cum trebuie. In functie de deciziile lui Alex , adminii vechi vor mai intra. Ce e drept mai rar. Pentru ca ne-am marit cu totii varsta cere ceva mai mult de Counter Strike. Insa sunt convins ca toti vor da un connect aici din cand in cand sa vada ce mai este nou. Sa vada cne mai joaca . La fel cum sunt convins ca multi dintre cei vechi au mai intrat aici cu alte nikuri , iar cand au vazut ce sa ajuns s`au luat cu mainile de par. Macar asa rar cand intram... sau cand intrati..sau cand vor intra... sa se simnta mirosul ala de ce era odata. Eu cred ca am zis de miliarde de ori ca nu mai intru aici. Insa de fiecare data te vedeam pe tine intrand , mai auzeam ca joaca zoom , mai auzeam ca intra miha denisa niko blink sk si asa mai departe , si se ducea mana singura pe serverul asta. Ca asa... daca s-ar fii evaporat toti... nu mai intram nici unu , si nici nu mai ma agitam ca fraierul pe aici.

bdw, Alex , lasal macar pe steam.
Zoom , daca nu ai da`mi pm ca iti dau eu. Numai ia si intra ca te fut prin gat in cur!!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 6:28 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
Adminii vechi joaca GO! :D :D

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 6:37 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Apreciez..Este a doua oara cand face asta pentru mine.. Ma refer la God..
Dar nu pot. Adica imi doresc din tot sufletul sa revin, sa joc aici, dar alaturi de GoD admin. Altfel nu .Nu accept sa renunte el sa revin eu . Este mai vechi decat mine .
Promit ca sterg jocul de pe steamfake, daca o sa mai fiu prins odata pe contul ala ma scoti iar .
Mai este o mica problema..Cum s-a spus si mai sus .. Eu nu ii suport pe astia de sufera foarte mult. Si trist este ca sunt si admini printre ei .
Niciodata nu m-am ascuns sa spun ce vad. Chiar aseara am intrat putin pe server si vad admini cum injura jucatorii, playeri saracu ia gag, adminu e BOSS. :)
Asa se face? ( am dovezi,poze.. Niciodata nu am vorbit aiurea )
Si am inteles Alex.. Eu nu o sa ma cert cu nimeni pe server, dar daca vad un admin ca se foloseste si isi bate joc si fac poze, vin cu dovezi FIX LA TINE.. nu mai postez aici pe forum sa vada toti, iei masuri ?
II sanctionam ? Daca il scoti din prima asa la fiecare abatere cate putin, nu definitiv ,crede-ma ca o sa se potoleasca .

Daca mai sunt dorit aici .. Alex.. numele il vreau : ZoOmLeS^ .. ca oricum pe steam ma au toti si ma stiu . Parola o stii.. tot aia ..Daca nu vrei. e ok .

Doar asa putem face serverul cum a fost odata..

Numai bine ..


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 6:55 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Nu trebuie sa renunte nimeni pentru nimeni .. renunta ei de la sine .. singuru` om la care i-am pus interdictie permanenta a fost marele Doom :P desi el a fost foarte foarte activ pe server .. intr-adevar .. anii trec .. altii dupa scoala au nevoie de munca .. altii se insoara si tot asa :D nu caut sa tzin pe nimeni aici .. orice joc ar aparea .. ci doar sa nu se uite de cs.alexone.ro :D pentru mine e o placere enorma sa-i vad pe server .. pe astia vechi .. :D
Va rog .. nu mai spuneti ce a fost cu ce e acuma .. sau ca facem cumva sa fie cum a fost .. NICIODATA nu o sa mai fie cum a fost .. prezentu` e prezent .. fie ce o fi .. cand faci planuri NU iese mereu si daca iese nu dureaza :P
Principiu meu .. inclusiv cel in viata reala .. este: INTELEGEREA intre OAMENI .. o ECHIPA .. voi faceti exact INVERSU .. Va rog frumos .. nu mai atacati ADMINII noi sau vechi .. pe mine ma puteti multumii cu chestia asta ..
Nu trebuie sa postati aici ca vreti sa faceti ceva .. ci doar sa cititi si sa aplicati .. pe silent :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 2nd, 2015, 7:38 pm 
Aceeași părere , șterge-mi contul ala ! Oricum i-am futut parola si nu pot intra de pe el.
Si la faza cu plecatu "sa zicem" ca nu plec pentru nimeni , plec pentru mine. Cius .









yonut.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 3rd, 2015, 11:19 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
E decizia ta .. eu n-o sa plang pentru nimeni .. ma bucur pentru noii veniti ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 3rd, 2015, 12:27 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Am inteles tot ce ai spus..
Cand ai timp sa`mi spui,te rog, cum ramane cu mine..Sa nu mai apara neintelegeri..jocu pe steamfake l-am sters.. poti verifica , nu am mai intrat pe el de cand am vazut postarea asta..
Raman doar un jucator, ma faci admin? Ca am inteles ce au zis cei vechi.. dar tu nu ai spus nimic legat de asta..

Numai bine .


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 3rd, 2015, 3:46 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Ma simnt ca nou venit :))))))

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 3rd, 2015, 11:18 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
God daca ai ceva frate cu mine spune-mi te rog eu in fata sau Lasă-mi pm.
Dar te rog eu veziti de viata ta . Si nu mai adu nici un comentariu la adresa mea .
Te rog eu foarte mult NU MAI FA COMENTARII LA ADRESA MEA .

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 4th, 2015, 2:23 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Daca faci ce a facut yonut, o sa ne faci un bine la toti plus ca e mai sanatos pentru tine, daca esti incapatanat si faci invers, o sa devin magician.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: The pact
PostPosted: June 4th, 2015, 5:35 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
O sa fiu încăpățânat .
Ma doare undeva pe mine de părerea ta :)
Eu nici măcar nu te bag in seama :)
Poti sa fi siIuda ca tot ma doare in cur de tine :)
te mai rog odata lasă-mă in plm împace . Si nu ma mai baga in seama :)
TE ROG FRUMOS NU MAI ADU REPROȘURI LA ADRESA MEA :) TE ROGGGGG LASĂ-MĂ PE MINE IN SLOBOZ SI VEZITI DE TREABA TA

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited