FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 27th, 2024, 12:17 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 70 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 10:52 am 
ALEXONEEEEEEEEEEEEEE , BAGA IAR INTERPU 0.01 !! AZI !


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 3:01 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
Sloboza tava :*

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 3:11 pm 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Mack are dreptate in ce consta interpu`, ca sa jucati corect puneti-l 0,cand spuneam asta pe server imi spuneau toti ca sunt prost,si Mack,nu trebuia sa te iei de Delia si de Zoomles,ei sunt jucatori foarte vechi,ca si tine,parerea mea e sa o lasi mai usor,e doar un amarat de joc,iar tu dSq,nu crezi ca mai ai de invatat jocu` asta inca jumatate din viata ta ca sa ajungi la intelectu' lui Mack?S-au ajuns toti taranii sa comenteze la playerii vechi,rasa voastra de retardati,va dati mistreti daca luati apararea la altu,multi nu m-au pretuit ca player vechi,dar eu o sa-i pretuiesc pe ceilalti chiar daca as pierde adminul,care nu inseamna nimic pentru mine,atat.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 5:38 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
La playerii vechi?? Bai maimuta intelectuala, eu cand jucam si aveam admin aici tu faceai 69 cu mackpula ala. ai inteles? Eu pe tine nu te consider player vechi. Nici macar daca joci de 3/4 ani de cand joaca mackpula ala. Contrazice-ma , spune`mi ca joci din 09 de cand l`a deschis alex si imi cer scuze eu la tine aici pentru toate discutiile pe care le`am avut amandoi. Ca in caz ca nu m`a dat limbajul de gol , N3Lu sunt.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 8:49 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 4th, 2013, 10:07 am
Posts: 148
Joaca din 09 .


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 9:24 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Sau cred ca din 10


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 10:11 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
"Mackpula" asta macar are niste principii si joaca corect. Nu nu trisez, nu mint, joc cinstit. Nu sunt disperat, urasc persoanele mincinoase si prefacute. "V-as omora pe toti, sunt sigur, dar mie teama sa raman singur".

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 10:40 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Vorbe de poet , puneti`as pula pe piept. Asta 1 la mana. Si 2 la mana , joaca din 12 nebunilor din porumb. Nu va mai alarmati atat. Si daca alea sunt principiile tale , poti sa iti bagi pula`n ele. Noi nu ti le respectam. Nu ai nici o putere sa ne faci sa le respectam. Nu ti le vom respecta vreodata. Asa jucam noi. Urat , murdar oricum ar fii. Jucam 4fun. Asa ca sterge`o.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 12:01 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Ma doare-n pula daca le respecti tu sau nu. Eu trebuie sa le respect , nu tu. Nu dau nici 2 lei pe tine. Ala numiti voi joc "4fun" ?Sa bagi ce poti tu ca sa fii pe 1? Frumoasa distractie pe voi.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 12:12 am 
Pai sincer sa fiu , are mare dreptate "mackpula" . Mereu a fost pe alexone.ro , si mereu o sa fie, pentru ca server-ul si-a facut un "grup" de persoane mult prea egoiste , care trag din rasputeri sa fie in centrul atentiei ,sa fie ei cei mai buni . Pe srv. s-au facut "grupuri" , persoanele s-au impartit iar intre grupuri au aparut scandale , unii sustin pe altii si tot asa. Insa , ''mackpula'' , te sustin . Trebuie facut ceva ,deoarece MULTI , TOATA LUMEA CHIAR , nu mai joaca DEFAULT , si daca le zici incep sa sara cu gura pe tine cu "fa-mi poze" , "fa-mi demo" , "lasa adminii sa decida" . CE SA DECIDA ADMINII CAND EI JOACA CU WALL / CFG si ce mai joaca ei ? CONFIG ? Multi nu stiu ca daca ai bind-at scroll-ul pt "jump" sau "duck" nu mai este default ,dar ei continua sa zica "sunt curat" si e destul de evident felul in care trag ei . Mai ales tu , ZoOmLeSs^, n-am nimic cu tine , insa tot cred ca joci cu wall ,iar de config sunt sigur ca ai pentru ca tu mi-ai dat mie cfg tau pe mess , sa ne jucam amandoi cu configul ala:) SI TIN BINE MINTE CE CFG MI-AI DAT , dadeam cap in loc de piept , iar cand spawnam o faceam perfect:) Asa ca.. in plus, am si eu steam on si eu trag la fel de "prost" ca inainte , dsq , tu de ce tragi asa drept? Am observat mai nou pe srv. ca Delia face ce canta Zoomles ,de ce? Mi-ai facut poze mie ca ti-a zis Zoomles, i-ai facut poze lu unu pentru ca ti-a zis zoomles. El chiar daca n-are admin , tot face legea aici , succes si tie Delia, si tu ai config ,se vede. Acum astept sa zica unu"la tine toti au config" , "toti au wall" , "toti au aim" .


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 1:17 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Bai fratilor dar voi chair sunteti retarzi ma nu gluma. In primul rand , sa ii raspund sclavului aluia , Nu bag nimic sa fiu pe primul loc. Pentru ca eu chiar pot spune ca IMI BAG PULA`N MORTII LUI DE CS. Ai inteles mai makpula. Tu daca vi so o arzi pe aici ca ala are cfg ala nu joaca default ala nu are interp bine pus ala are wall ala are mai stiu eu ce , tu nu poti spune ca nu e lumea ta cs`ul frate. Cand ai sa ma vezi pe mine in top15 la mai mult de cateva ore dupa ce a dat Alex reset , atunci ai liber de la mine sa spui ca sunt eu disperat dupa locurile din top. Fie el si ala ultimul. Bun. Apoi. Cat despre principiile tale alea de cacat de le-ai spus mai sus , respecta-le frate tu si atat. Tine in tine ce nu iti convine ca te iau pe orice parte vrei tu si iti deschid viitorul varule. Ai spus bine. Tu trebuie sa le respecti , dar tot tu trebuie sa le stii. Ni se cam rupe pula noua de principiile tale si ca ti le respecti tu sau nu. Normal. Pentru o persoana cel mai mult conteaza imaginea. Imaginea ti`o creezi prin cea ce faci ce arati si trebuie sa ai niste principii in viata. Insa nu ai cum sa ii obligi pe ceilalti sa ti le respecte nebunule. Nu poti face asta cand ai tot ce vrei ba chiar mai mult , cu atat mai mult nu poti face asta cand esti un vai mortii tai. Intelegi unde vreau sa bat? Bun ai princpiile tale , nu minti nu furi nu trisezi sau ce drq ai mai zis tu. Bravo tie frate. Esti bun. Esti de admirat in ochii prostilor astora. Insa uite ca noua nu ne pasa si nu vrem sa auzim de principiile tale sau ca ti le respecti tu sau nu. Sau ca ne inveti tu cum sa jucam sau cum sa nu jucam , legal sau ilegal. Nu este serverul tau , nu tu l-ai facut si nu insemni nimic pentru serverul asta. Scurt si la obiect. Fa-ti server , iati playeri , si alora le poti spune sa iti dea si cu sarumana cand intrii tu. Atunci nu mai e treaba noastra. Pana atunci , te rog eu mult , nu te mai ambala pe aici ca te ambalezi aiurea si degeaba. Oricum nu te baga nimeni in seama. Asa ca nu inteleg toate explicatiile astea de le dai tu aici. Sincer nu isi au rostul. Bun. Acum astalaltu... facdispula.... ba baiatule... trag eu drept? Pai ce pot sa spun..de la cfg-ul ala de il folosesc. Are toate nebuniile in el. No recoil , aim , aliasuri..toate alea intelegi tu? A da. Si zoom si delia au la fel. Te-am multumit este? Asta voiai sa auzi nu? Esti nebun ba baiatule. Alta prostie mai mare nu puteai sa spui sa mor. Decat sa spui ca trage N3Lu drept. de cand e serverul asta facut...nu am fost odata in top15 , si unu spune ca bag toate alea ca sa fiu in top15 altu vine si spune ca trag drept auzi. Daca tu nu poti te inteleg atunci. Serios acum. A da. Si sa iti mai zic si eu ceva. Cu bindu ala de jump pe scrool. Eu am asa ceva. Si pt duck la fel. Deci nu sunt default. Asta asa o fi. Da uite ca nu imi pasa. Ma rog nu asta voiam sa spun. Cand instalezi cs-ul ai tinta verde DEFAULT. Dupa spusele tale daca ti`o pui rosie sau pe small nu mai esti default. Daca maresti sensivitatea la mouse iar nu mai esti default. Daca iti pui binduri de buy in cfg iar nu esti default. Uuuu... numai nenorociti suntem. Ce drq ma baieti... reveniti-va ca jucati pe sv public. Nu sunteti dati la pgl tv. Nu mai suferiti atat de voi ca deveniti penibil.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 2:56 am 
N3lule ,esti baiat mare ,nu fa pe prostul :) ,stii prea bine la ce m-am referit eu .


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 9:54 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Quote:
Vorbe de poet , puneti`as pula pe piept. Asta 1 la mana. Si 2 la mana , joaca din 12 nebunilor din porumb. Nu va mai alarmati atat. Si daca alea sunt principiile tale , poti sa iti bagi pula`n ele. Noi nu ti le respectam. Nu ai nici o putere sa ne faci sa le respectam. Nu ti le vom respecta vreodata. Asa jucam noi. Urat , murdar oricum ar fii. Jucam 4fun. Asa ca sterge`o.
Joc eu din 11 si stiu serverul de la el si de la iNES, asa ca ciocu` mic


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 10:01 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Nelu, nu inteleg de ce folosesti toate verbele la plural. "nu ne pasa de tine", "ne doare-n pula de principiile tale" etc. De ce ? Pentru ca, din cate vad eu, tu esti cel pe care nu il baga nimeni in seama. Asa ca foloseste cuvintele alea la singular, ca nu vad vreun aliat de-al tau pe aici (inafara de acuzatii delia si zoomles care nu mai dau reply aici)
Si +1 Mack. Sunt de partea lui


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 11:16 am 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
GG Mack :)

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 12:52 pm 
Exact N3lule .. TU ,nu inseamna "NOI".


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 3:06 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
In societate,chiar si in comunitati mai mici,au existat,exista si vor exista intotdeauna "bisericute","grupulete" sau oricum vreti voi sa le numiti. Acestea se creeaza datorita afinitatilor si preferintelor oamenilor,intereselor comune si altor aspecte,pe care deja le cunoasteti.
Partea dezavantajoasa a acestor grupulete este faptul ca odata formate,reprezinta mici aliante,care se opun categoric,altor grupulete.
Indiferent daca o persoana din alt grup are dreptate intr-o problema,"bisericuta" opusa nu-i va accepta rationamentul,pe motiv ca e outsider. Astfel apar certuri,barfe,discutii contradictorii; cu alte cuvinte,fiecare trage focul la oala lui.

In momentul in care intram intr-o asemenea formatiune,(sa nu-i zic politica - desi are o politica interna,oricum),cadem prada manipularii uneia sau mai multor persoane din grupul respectiv,deoarece,din dorinta de a fi acceptati,acceptam fara sa gandim,o gramada de idei cu care poate inainte nu eram de acord,deci ne modificam si comportamentul in mod vizibil,evident in defavoarea noastra.
Aceste grupulete exista peste tot,la locul de munca,la scoala,in familiile mari,chiar si pe acest forum,server.
Mare atentie,nu permiteti ca spiritul vostru obiectiv sa fie incetosat de ideile altora,ca mai apoi,sa va para rau si sa reveniti la ganduri mai bune,insa sa fie putin cam tarziu!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 3:26 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Via google.ro


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 3:31 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Cat despre mine,consider ca nu v-am gresit niciunuia dintre voi . Nu v-am injurat, nu m-am luat de voi.
Mereu mi-a facut placere sa joc si alatori de voi si impotriva voastra.Alaturi de voi pentru ca cei care comentati aici sunteti printre cei mai buni, asta este clar. Si chiar faceam un joc bun de echipa..Fiecare isi stia locul pe mapa . Apoi, impotriva voastra pentru ca ma ambitionam , si asa invatam sa joc. Fara voi, nu as fi jucat niciodata asa .In primul rand fara ajutorul lui Geo-GoD. De la el am invatat aproape tot . Si va multumesc inca odata pentru asta.
Multi dintre voi ,care comenteaza pe aici,sau in alta parte de mine[inafara de staful vechi (God,Mack,Deo,etc)],uita cat ma pupau in c*r, cat imi plangeau in privat sa ii ajut sa ajunga si ei admin si asa mai departe. Felicitari . Sunteti cunoscuti acum,dar cu parere de rau,va spun ,ca problema nu este ca nu stiti sa adminati , ci ca nu va interesati , nu intrebati.
Vad ca multi dintre voi sunteti acum,oarecum de partea lu Macklemore.Foarte bine. Dar de ce nu invatati macar jumate din ce stie el ? De ce nu mergeti la el frumos sa il intrebati cate ceva? Sunt sigur ca v-as spune..
Este trist ca admin,pe un server ca asta.. Sa nu sti sa dai gag,kick,etc unor jucatori cu nume aproape identice.
Este trist sa te uiti la el cum joaca cu wall,clar. Si sa stai,sa astepti sa plece sau sa rogi alt jucator sa isi schimbe numele.
Cel mai probabil ma criticati acum, incepeti sa ma injurati ,sau alte tampeni..dar asta este un mare adevar .

Damian,prietene,ce spui tu acolo,este intr`o mica masura adevarat. Cu configuri tampite am jucat.Asta cu foarte mult timp in urma . Nu imi spune tu mine acum.. Ca sunt singurul care am incercat asta..Te rog din suflet..Hai sa avem si putin bun simt.. sa ne si respectam si sa recunoastem..Da ? Am fost pedepsit pentru treaba asta, am invatat din greseli . "Pana nu te lovesti cu capul de pragul cel de sus, nu-l vezi pe cel de jos" .
Da-mi voie sa ma jur, si sa te contrazic atunci cand vine vorba de wall . :) Ok ? Te rog din suflet.Tu crezi ce vrei,ai tot dreptul.Fiecare are dreptul sa aiba o parere ,insa eu iti spun cum sta treaba.

Alta problema ar fi ca multi,foarte multi dintre voi va plangeti ca s-a ales praful de server.Da,intr`o mare masura aveti dreptate.Dar de ce nu stam si ne gandim de ce s-a ajuns aici ? Haideti sa ne amintim cum era inainte.. Ne intelegeam toti intre noi, ne respectam..Pai haideti sa facem la fel , este doar un joc.Intram sa ne distram,ne omoram timpul,mai mult sau mai putin pe care il avem fiecare.

Acum..fiecare face cum considera..m-am intins cam mult,sper sa aveti rabdare sa cititi si va multumesc pentru asta .

Numai bine .


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 4:04 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Lectii de gramatica pentru sclavi.

Eu - Mie - Singular. - N3Lu
MI SE RUPE PULA DE TOTI SCLAVII SI RETARDATII.

Eu + Zo0m + Delia = Noi , Noua , Plural.
NI SE RUPE PULA DE TOTI SCLAVII SI RETARDATII.
A`ti inteles ma acum? sclavi retarzi idioti buti inapti prosti ce sunteti. Il si bagam eu in seama pe rs , sau alti ratati de aici. Asa ca nu o mai sugeti. Ca nu va bagat in seama nimeni.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 7:51 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Hai zoom sa ne aducem aminte si cand jucai cu wall si erai admin ?
Mai taie din ele in plm. La varsta mea nu stiai ce e ala admin, dar te trezesti acum sa vorbesti. Si sa fim seriosi, viata ta se rezuma doar la cs. Ai 20 de ani si stai toata ziua in casa facand 500 de fraguri pe zi..pentru ce ? Ca sa fii primul in top. Iti da cineva bani ? Nu. Asa ca nu ne mai da lectii de viata pe aici din moment ce tu nu ai o viata decat pe cs (100 hp + armura :>)
Si Nelu, nu tre` sa ma bagi tu in seama. Ma pis pe tine. Vezi ca e "ati" domnule "lectie de gramatica". Taci si inghite


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 7:55 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
crima de om. Da ma uite sa iti raspund. Ii dau eu bani sa va futa pe toti. Fa ma 10000 de fraguri pe zi numai sa le inchizi gura cu sloboz muistilor astora. Fa ma 500000 de fraguri pe zi. Da tot ce ai mai bun din tine sa fi mereu pe primul loc. Joaca ma toata ziua cs. rupele capu la toti. Sa ii aud pe astia cum plang pe aici. Si rs , mai cresti putin apoi sa deschzi gura. Aurolac de 2 lei. Jet!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 7:57 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Esti un parazit coita. Taci din gura. Te dai mare smardoi pe aici, da` cand incepi sa apesi pe taste vedem si noi cum prostia atinge apogeul


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 8:05 pm 
Bai zoomles tu imi zici mie ca am ajuns admin pe spatele tau ? Fututi biserica mati cand eram eu admin tu erai vai de pula ta, nici nu erai pe server si ajungi sa comentezi de mine , bagameas pula in rasa ta CIOCU MIC SI NU MAI CAUTA COMENTARII PE GOOGLE SAU TPU .
Nelule lasa gura mai mica vere ca nu ne sperii pe aici cu romane de genu ca tot prosti muriti duva-n pula mea de oameni ratati. Lasati gura mai mica ca va fut dumnezeii vostri in cur .
Incercati sa nu mai vorbiti de mine pe aici ca va iau si mortii in pula si va iau si pe voi si pe cine mai vreti , inteles?
Nelu , Zoomles , Delia = 5 bani si nici aia oameni de nimic , si slobozu e mai scump ca voi prapaditii dracu va cauta foamea cu laterna prin burta si faceti pula mare ca sunteti smecherii pulii fiti seriosi si calmati-va ca tot prosti o sa muriti !

Inca ceva lasati-va de jocul asta ca il faceti de tot cacatu nu de alta si din nou va bag pula pe gat e cu dedicatie asa.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 4th, 2015, 8:10 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: May 15th, 2014, 6:02 pm
Posts: 75
Un lucru spun: pana nu-mi zice Alex ca n-am voie pe server, eu joc. Pana atunci, cei care sufera dupa modul cum joc, suferiti in continuare. N-am de gand sa raspund cu tot felul de injuraturi.

_________________
Barbatii conduc lumea. Femeile conduc barbatii.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 70 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited