FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 7:14 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 
Author Message
 Post subject: UnBan
PostPosted: January 24th, 2017, 9:23 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 10th, 2017, 8:55 pm
Posts: 41
Salut ...am primit si eu destroy\ban de la Adminul ZoOmLeS^ Deoarece in testul wg mi.a iesit ca am cfg ...recunos am avut cfg..este total vina mea.. ...nu m.am uitat pe forum inainte sa joc pe acest svv sa citesc regulamentul...dupa am vazut...Daca se poate UnBan bine daca nu asta e ...;) ;) Va multumesc frumos... nu am gasit sectiunea unban asa ca am postat aicea...;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 24th, 2017, 10:15 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: December 5th, 2015, 9:19 am
Posts: 199
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cum coaie, dupa ce joci cu, cfg sa mai ceri si unban, cum =)))))))))))))))))))


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 24th, 2017, 10:16 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Inainte de test ai zis ca nu ai nimic,ca esti curat,ca doar ti a mai facut cineva un test inainte ,iar pe forum ai tupeul sa spui ca nu ai stiut ?


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 24th, 2017, 11:11 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 10th, 2017, 8:55 pm
Posts: 41
m.am referit wall\aim ....nu CFG ...cfg-ul credeam ca-I legal dupa am vazuut pe forum regulamentul ZoOmLeS .... ;) ;) ;) ;) https://www.youtube.com/watch?v=5v5QsW3vors ;) ;) 8-) .....CE SA ZIC ......ORICUM BAFTA IN CONTINUARE CU SERVARELE ALEXONEE...;) ;)...


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 25th, 2017, 3:51 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Nu stau sa discut subiectul asta cu tine ,pentru ca merg pana in panzele albe ca nu aveam absolut nimic. Niste idioti care au luat ban,cum ai luat si tu acum, au vrut sa mi faca rau. Nu redeschidem subiectul . La mine nu a fost pus negru pe alb ,ceva clar, o poza,un test . Ne am inteles ? Toate testele facute au aratat ca sunt curat . Cum jucam eu pe vremea aceea,cand jucam habar nu aveai ce e ala counter.Nu stau sa iti dau tie explicatii ca nu are rost.
Noi suntem pusi aici fata in fata pentru un motiv. Tu ai testul rosu si punct. Alex vrea sa joci,este treaba lui,dar sa dea un raspuns aici. Eu pana atunci iti dau destroy pentru ca nu fac diferente intre jucatori . Multa sanatate .

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=494468 -asta este testul tau . Eu pastrez tot !


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 25th, 2017, 4:06 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 10th, 2017, 8:55 pm
Posts: 41
AI FOARTE MARE DREPTATE TE RESPECT ...DAR AM MAI ZIS ODATA SI O ZIC IAR ...INAINTE DE A JUCA PE ACEST SVV NU AM INTRAT PE FORUM SA CITESC REGULAMET ETC ETC...AM INTRAT DIRECT SA JOC... ...SI EU AM JUCAT CS BAIATULE ;) ;) SA.TI SPUA ALEX... ....CRED CA ASTA E PRIMA OARA CAND MI SE INTAMPLA ASA ...ORICUM NU VREAU SA MA CERT CU TINE ...VREAU SI EU PAREREA LUI ALEXONE...TE PUP :* ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 25th, 2017, 4:46 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Tocmai pentru ca-mi respect prea mult colegii,playerii de pe server ti am mai dat inca o data ban . Pentru ca ar fi nedrept fata de altii ca tu sa vi cu un motiv banal si sa scapi ,iar altu saracul sa ramana cu banul. Eu ca admin imi fac treaba,iar corect ar fi sa ramai cu ban. Ce face Alex nu ma priveste,dar cu simt al raspunderii vreau un raspuns de al lui aici ,altfel eu te scot iar daca te vad pe server in caz ca iti scoate banul in privat. Sanatate si nu mai facem chat aici ca nu am timp .


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 25th, 2017, 5:59 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Quote:
Nu stau sa discut subiectul asta cu tine ,pentru ca merg pana in panzele albe ca nu aveam absolut nimic. Niste idioti care au luat ban,cum ai luat si tu acum, au vrut sa mi faca rau. Nu redeschidem subiectul . La mine nu a fost pus negru pe alb ,ceva clar, o poza,un test . Ne am inteles ? Toate testele facute au aratat ca sunt curat . Cum jucam eu pe vremea aceea,cand jucam habar nu aveai ce e ala counter.Nu stau sa iti dau tie explicatii ca nu are rost.
Noi suntem pusi aici fata in fata pentru un motiv. Tu ai testul rosu si punct. Alex vrea sa joci,este treaba lui,dar sa dea un raspuns aici. Eu pana atunci iti dau destroy pentru ca nu fac diferente intre jucatori . Multa sanatate .

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=494468 -asta este testul tau . Eu pastrez tot !
Ia sa va mai spun si eu ceva, in testul lui Rezulta Cheat projec.. Cheat project e un cod care are de toate.. Wall, aim, speed, toate sunt la buton, am jucat si eu cu acest cod inainte..Nu e un simplu cfg, este aim,wall, speed, toate se activeza dupa insert si se dezactiveaza dupa delet.. Ar trebui sa ramai cu ban. Nu e cum zici tu "N-am stiut ca nu e voie cu cfg" Ma omule, ala nu e cfg, e ca un fel de BadBoy, ba chiar mai bun ca BadBoyu.. Ramai banat, pentru ca ai folosit ceva ce nu e interzis doar aici, ci peste tot :lol: :lol: :lol:

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 26th, 2017, 10:28 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 10th, 2017, 8:55 pm
Posts: 41
ZoOmLEs esti cu capu rau in plm ...vezi in plm ca am primit unban a 2 oara si dai iar destroy ?? ...bai baiatule esti dus rau ....du-te frate undeva ...alexone raspunde si tu aicea...cai dus cu capu adminu asta al tau ...sincer ...nu se face asa ZoOmLes ...MI.AI DAT BAN AI VAZUT CA NU MAI AM ...DA ...LASA.MA SA JOC IN PLM CA NU.TI FAC NIMIC ...DAR DACA BIBILICA....ASTEPT SI EU UN RASPUNS ALEXONE...


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 26th, 2017, 12:06 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Sincer .. am observat si eu ca ai cfg .. SE VEDE .. mai ales ce ai avut tu :P nu ti-am zis nimik ca n-am avut nervi sa iti explic sa ma rog de tine .. sa recunosti .. te-au prins altii .. foarte bine .. urasc oamenii care triseaza .. sa triseze pe alt server .. nu la mine :P cumpara-ti steam si pune ce te lasa steam-u .. vei lua ban pe steam si apoi vei mai cumpara unu si tot asa :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 26th, 2017, 12:16 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 10th, 2017, 8:55 pm
Posts: 41
O concluzie la tot ?? ..:D am recunoscut ca am gresit ...;) ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 26th, 2017, 12:23 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Stai afara cu asemenea limbaj . In concluzie nu joci pe server.Dupa ce ai ,ceea ce ai,si ma minti,iti bati joc de noi,ai si tupeul sa imi vorbesti ca pe mahala . Sanatate.


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: January 26th, 2017, 2:01 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
O sa ti-l scot peste 2 saptamani :P toti au gresit .. toti au revenit .. dar s-au schimbat .. unii da .. altii nu :P care cum :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: February 1st, 2017, 6:41 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 10th, 2017, 8:55 pm
Posts: 41
Pot reveni alexone ?? ...mi-e dor de cs ?? :)))


Report this post
Top
 Post subject: Re: UnBan
PostPosted: February 1st, 2017, 7:56 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Daca ai steam .. joaca :D

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited