FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently May 23rd, 2024, 4:06 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
PostPosted: January 29th, 2014, 11:25 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
FOARTE CORECT!!!!!!!!!!!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: January 29th, 2014, 11:30 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 1:11 pm
Posts: 328
Location: Campia Turzii
Hai cu Demo fut-o dumnyezo, no proof, no move !


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 12:42 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Pune demo aici sa vada toata lumea :P nu e un secret .. eu sper ca voi acuma doar va criticati si nu va certati .. pentru ca eu imi doresc intelegere intre voi .. dak nu va intelegeti intre voi sunt obligat sa va scoat pe aman2 sau 3 sau 4 cati sunteti :)) va rog frumos .. acceptati fiecare critica de la fiecare si treceti peste .. incercati sa va intelegeti .. stiu ca e urat sa te acuze un coleg cu care " lucrezi " .. acuzarea e dureroasa si jignitoare .. mai ales dak sti tu ca joci curat in cazul de fata :P e bine cand mai apare si astfel de critice pentru ca va dezvoltati voi intre voi :D critica e si construibila .. in personalitatea voastra .. desi in viata virtuala sunteti cu 10 fete .. dar e ok . .sa zicem :P INTELEGERE si INTELEPCIUNE scrie pe fruntea voastra !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 12:43 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Hohoho baieti, ce ati sarit toti cu gura pe mine?
Zoom, ciocul mic, nu te umfla in pene degeaba. Singurul care va decide daca imi ia dminul este Alex. Nu mai vazut on?Asta pentru ca nu intrii cand joc eu.Si eu pot spune ca nu te-am mai vazut. Nu mai vazut adminand?Am fost supendat. Eu nu intru cu alte nick-uri pe server. Nelu dadea prea ciudat. Am intrat spec, tinta nu i se misca aproape deloc. Am facut demo si gata.
Cum i-am spus si lui Nelu, nu voi raspunde acestor "Provocari" :). Nu ma prea msica cu nimic faptul ca ma injurati/jigniti/acuzati voi aici degeaba.
Vreti demo?Uite : http://www.girlshare.ro/33220841.5 . Eu am considerat ca e ceva suspect.
Deja consider ca am spus prea multe. Cu oameni ca astia nu prea ai ce discuta..Oameni cu 2 fete. Halal oameni, si cica se numesc "prieteni".

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 12:47 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Si daca tot vreti voi sa nu mai am Admin, luati-l voi ma hienelor. Impartiti-l intre voi, sa vedem ce faceti cu el. Sa-mi bag pula, si eu care va consideram prieteni. Prieteni pe pula. Asa sunt romanii. Nu chiar toti, insa majoritatea asa sunt. D'aia suntem noi asa "inapoiati" in toate cele. Pentru ca in loc sa ne ajutam "Ne mancam de cur unii pe altii".

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 12:50 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Nu pot sa vorbesc altfel cu un papa-lapte dasta.
L-am respectat si ma sa parut un admin de nota 10 si un om de nota 11
Dar este jalnic
Este normal sa sar ca ars cand aud vorbe dastea, mai ales ca nu am folosit in viata mea asa ceva. Nu imi era frica sau rusine sa recunosc. Dar de cand joc eu aici spune tu alex daca ai auzit fun admin sau chiar si player in firea lui sa vin sa iti zica tie ... uite ma nelu a jucat cu aim wall cfg si alte cacaturi dastea!
Oi fii eu nenorocit in alte parti dar am jucat DEFAULT mereu!
Intre noi se pare ca am decis... daca se dovedeste ca eu sunt curat in asa zisul demo facut de el.. MACK ne pareseste.
Daca tu alex decizi sa nu ii scoti adminul si sa il lasi in continuare admin aici, nimic de spus. Pana la urma tu decizi. Insa ramane de vazut caracterul lui de om cand toti "colegii" lui care sunt sigur ca lau respectat la fel mult ca mine... nu ii vor mai acorda nici cea mai mica atentie!
Astept sa vad demoul ala.....

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 12:57 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Exact .. omu doar a suspectat .. n-a acuzat .. e diferentza .. probabil a vorbit si el pe dinainte ca doar asa suntem toti .. nu merita scandalu` pentru ca nu vreau sa va jigniti .. Mack .. eu ii cunosc de 4 ani .. si nu bag mana in foc pentru nici unu .. pentru ca is constient ca vorbesc cu mine frumos ca sunt Owner :)) doar 2-3-4-5 si-au permis sa ma critice .. restu` doar m-au sustinut :)) in concluzie .. NU te imprietenii cu nimeni de pe internet .. oricat de bine suna povestea .. LIVE e altceva .. acolo vezi/simti adevarata fata :D

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 12:57 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Super tare demo :))
puteam jura ca de acolo este :p
Ce pot sa spun.. mie nu mi se pare nimic in neregula
Mersii de demo oricum :lol: :lol:
O amintire foarte frumoasa
P.S
"Inainte sa il prinzi tu pe el te-am prins eu pe tine"
A ce suna asta? :))) suspectare sau acuzare? :)))))

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 1:35 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Si, in fine, daca tu iti doresti atat de mult sa nu mai joc aici. Ok ma. Papa.
Edit :
Sau, decat sa-ti ofer tie acea satisfactie, si decat sa cedez asa usor, ceea ce nu-mi sta in fire, uite ca nu o sa plec asa de usor. Fie ca am Admin sau nu, eu tot o sa joc aici..Dupa cum am mai spus, pe mine nu ma face un admin. Consider ca am ajutat serverul asta atat de mult pe cat am putut, si o sa o fac in continuare.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 12:07 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Nu ai ajutat cu nimic serverul asta.
Si ai grija cum vorbesti cu zoomles si cu ceilalti admini!
Tu tiai facut asta cu mana ta!
Asa ca vorbeste in pula mea frumos!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 4:41 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Nu ma bag in cearta dintre voi.Doar comentez demo-ul.Nu am nimic cu n3lu sau mack.
Clar ca nu e default, de cand se duc asa gloantele la default?La ak47 tu tii pe click si se duc direct in fata ta intr-un punct ?Si acelasi m4 ''unreal'' cum e recul la tine.Nici nu am idee cum trebuie sa tii tu de mouse sa se duca asa bine gloantele.
Nu am intrat in cs sa vad diferenta de la mine si la tine,dar din cate tin minte....pot zice ca la mine trage foarte urat in comparatie cu recul tau.Am vazut cfg si mai default la playerii de pe server care abia fac un kill,dar joaca macar cum trebuie...fara dracarii in config... desi se plang ca nu fac fata,ca sunteti mai buni Respect lor pentru ca nu se lasa tentati si joaca cum trebuie.Majoritatea zic ca sunt default default..pe cand nici nu au incercat macar sa joace...

Si daca tot va atacati unul pe altul...sunt sigur ca alexone nici nu a privit acest demo ca multe altele...da stim e foarte ocupat..dar totusi are obligatiuni fata de server...Defapt sa fi vrut sa fie cat de cat ordine pe server intre admini,ii controlai chiar dumitale pe toti de rand oricat de vechi sau noi ar fi ei.Poate chiar bagai un plugin ce impunea serveru sa fie default pentru steam si non-steam si fara duck pe scroll.

Daca tot nu avem secrete te rog eu sa postez asa zisul demo cu mine.Doresc sa vad si eu cat de codat sunt.Nu accept un nu,il pui si gata.

Totusi fiind colegi ''virtuali'' ma asteptam totusi sa fiti cat de cat prieteni si sa va faceti prieteni noi.Sa va respectati...Cine nu greseste zilele astea?Lasati invidia...jucati corect...respectativa...totusi aveti ceva timp de cand va stiti chiar daca e doar un joc...

Bafta
Fara suparare.


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 5:30 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Eu doar atat as mai vrea..Sa va uitati pe demo daca tot l-ati cerut. Zoom,Alex,Ghost uitativa pe demo.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 30th, 2014, 7:46 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Aveam pretentii de la tine paranteze.
In fine... uitativa toti. Nu folosesc nimic. Daca dupa de ai vazut demo ala tu zici ca nu e default ... e clar!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited