FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently May 7th, 2024, 7:50 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: March 23rd, 2014, 12:57 am 
Nu pot intelege acesti admini incapabili ..sa fie oameni intregi la cap fara suparare se oftica din motive ca sunt prea slabuts si se cred buni da destroy la misto... mia facut nihil sin deo poze leam postat npe forum .. dupaceia intra Macklemore si imi da odata destroy doar ca iam dat head cu awp... 2 se pune fy_snow sta .bow (tovarasi dealui)spec imi zice ceaow la care Macklamore imi da din nou destroy..alexone nu ai hnevoie de asa admini creedema mersii pentru inttelegere


Report this post
Top
   
PostPosted: March 23rd, 2014, 9:27 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Stii ce ar trebui sa iti zic acum?Mars acasa, si invata sa scrii, apoi sa revii.
Dar nu, si hai sa iti explic, sau ma rog, sa le explic celorlalti.
Nihil nu are admin ca sa iti faca poze. Eu ti le-am facut..Erau cat de cat curate, insa nu esti default, pentru ca ai alt cs, modifica cu totul, si nah, normal ca are si cfg. Ti-am dat destroy pentru ca asteptai omul, si nici nu iesea bine, tu ii dadeai cap. Daca spui ca ti-am dat destroy si pe snow, inseamna ca esti Peace and Love ala, si atunci sa-mi sugi pula, ca tu pe server nu mai intrii.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 23rd, 2014, 10:07 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Tragi urat de tot prietene . Daca nu iti dadea el , erai tinta mea . :*


Report this post
Top
PostPosted: March 23rd, 2014, 10:49 am 
ce admini incapabili .. va credeti asa buni si cand intra cineva mai bun gata sai dam destroy ca sigur are cod..si dupaceia ne spunem ofurile ca "cika" el are nush ce fel de counter . bagal si tu frate pe care vrei si la 0 tio dau .... respect pentru admini care stiu ce au de facut ei..pacat ca sunt doar 2 ..si cu alexone 3..SI In rest cu lmb asta a tau .sa vorbesti cu ma-ta aia moarta infectule!bafta


Report this post
Top
   
PostPosted: March 23rd, 2014, 11:55 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Copile, pa-pa.Nu o sa ma cobor la nivelul tau..Esti un nimic!

_________________
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited