FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 1:03 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 17th, 2014, 2:32 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Nu ai voie. Ca zice sclavu de mack ca ai cfg :)))))))))))))))))))

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 17th, 2014, 7:31 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Exact .. FARA SKINNNNNNNNNNNN !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 17th, 2014, 11:37 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Slab Nelule, foarte SLAB!

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 18th, 2014, 12:21 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
:lol: :lol:
Mai asteapta putin nenicule ca mai ma retine cateva chestii. Si o sa le aratam pentru a 2-a oara tuturor ca esti un sclav/pupincurist.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 18th, 2014, 1:09 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
:lol: :lol: :lol:
Scoate draci din mine a zis :lol: :lol: :lol:
Nu varule. Ma pun la mintea lui. Pentru ca imi place , pentru ca ma plictisesc. Intelegi tu?! Lui mack daca ii dau capul meu ii ia corpul razna. Nu ii ajunge viata pentru a ma enerva el pe mine. Pur si simplu ma pun la mintea lui de inapt si ii raspund aici. Insa o sa vada cat de curand ca ce a fost odata va revenii. Si el nu are loc pe aici. Degeaba da cu gura pe la pla lui alex.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 18th, 2014, 1:40 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Au Nelu..M-ai ranit..Ma doare-n pula. Are you mad?Nu eu te fac slab, ci tu singur dovedesti asta, doar prin faptul ca tot continui sa ma jignesti, crezand ca ma va afecta cu ceva :). Am mai spus-o si o repet, degeaba ai 21 de ani, sau cat zici tu ca ai. Reactionezi mai rau decat un copil de 5-6 ani, atunci cand ii furi jucariile. Nu poti purta o discutiie fara sa jignesti, nu?Doar atat poti?Sa jignesti in continuare?Din cauza asta suntem considerati "pleava" societati de catre locuitorii celorlalte tari, pentru ca noi stim doar sa injuram si sa ne dam mari, sa amenintam, sa fim tari in gura, si tupeisti. D'aia am ajuns sa imi privesc tara cu alti ochi fata de cum o faceam inainte. Inainte poate ca ma mandream ca sunt roman, acum cu ce sa ma mai mandresc?...

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 18th, 2014, 6:04 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ba baiatule..esti criminal sa moara cici.
In primu rand...inainte sa ma iei pe mine ca iti priveai tara cu alti ochi... si ca te mandreai... si ce pula mea mai faceai tu...ar trebuii sa stii..ca ma doaren pula de Comuna aia pe care tu o numesti tara. Ar trebuii sa stii ca este groapa europei de foarte mult timp. Ar trebuii sa stii ca nu prea tiai ales omul potrivit pentru vorbele alea de mai sus. Normal ca imi e scarba sa zic ca provin din romania. Este ceva normal avand in vedere ca la noi gasesti numa` curve si hoti. Si cand din 365 de zile aleg sa imi petrec 300 in afara romaniei...ba mai mult..cat mai departe de romania... cred ca asta ar trebuii sa iti spuna ceva. Si cat despre cea ce ai spus tu..ca sunt slab ca te jignesc si nu pot purta o conversatie fara a injura..nenicule aici mai nimerit. Stai linistit ca nu numai pe net` sunt asa. In fine. Ca sa intelegi si tu. Nu suport nu`mi place urasc sunt scarbit cand pui numele meu langa romania. Este o tara de cacat. Este de tot rasul. Este fara viitor. Nu stiu cate poti tu intelege din asta cand probabil nu te-ai confruntat cu nimic pana acum. Daca tie iti place ce iti ofera "tara" ta..atunci inseamna ca nu esti slab numai pe aici..ci si in viata de zii cu zii... te multumesti cu nimic si esti genul de om care se resemneaza ca nu poate face nimic. Nu`mi spune mie varule despre romania. Nu ai ce sa imi spui. Zici romania si tragi apa. Exact asa este. Eh... si uite. Ca am purtat o conversatie in care nu te-am injurat :))). Asta ca sa vezi.... si sa iti faci o idee... injur si fac ca toti dracii..ca asa sunt eu...si aici si in viata de zii cu zii..si crede-ma.. nu vreau sa ma schimb. Cand ai sa doresti sa nu depinzi de parinti si sa nu astepti la 50-100 de lei de la mama sau tatal tau sa poti iesii la un suc cu prietena...atunci ai sa iti aduci aminte vorbele mele ..si o sa imi dai dreptate in cea ce priveste "tara" pe care o idolatrizezi atat. Cand ai sa vrei sa te angajezi pentru ati crea un viitor..atunci ai sa vezi ca lucrand pe 1000-2000 de lei noi lunar..din care sa iti platesti mancarea de zii cu zii..sa te mai si imbraci...sa mai ti si o femeie cu care ai de gand sa iti intemeiezi o familie...sa mai pui si bani deoparte pentru anumite lucruri elementare in viata...ai sa te convingi...ca in afara de salariul tau lunar..mai trebuie sa te imprumuti pentru a duce cat de cat o viata decenta. Si asta in conditiile in care accepti sa traiesti cu ai tai. Daca alegi sa traiesti singur sa fii pe picioarele tale..deja depasesti cu mult cea ce iti poate oferii tara ta. Singura posibilitate de a traii in romania fara griji si sa duci o viata decenta si sa nu iti bati capul cu nimic...este sa fii fisul lui basescu... fratele lui becali... sau eventual curva pe care o fute nicoale. Daia avem cele mai multe curve pe strazile din romania...si crede-ma..nu numai pe strazile si barurile din romania..ci de pretutindeni. Daia avem cei mai multi oameni care pleaca anual .. chiar lunar... din tara...nevrand sa isi mai doreasca sa stie unde vine romania pe harta si cum arata. Daia romania este rasul europei...si nu numai al europei. Iti pot da exemple si explicatii saptamani la rand. Insa cum am spus. Daca esti genul de persoana care se resemneaza ca nu poate face mai mult..care te multumesti cu putin...probabil cand vei citii asta vei rade si ma vei injura. Insa daca esti genul de om care are de gand sa isi faca un viitor cel putin fara probleme...si care este gata sa faca orice pentru asta... ar trebuii sa te puna putin pe ganduri. Ai o varsta si probabil depinzi de ai tai. Eu am incetat sa fac chestia asta cu mult timp in urma. Tocmai de aia imi permit sa ma pis pe ia de tara si la propiu si la figurat. Si nu as venii in romania decat 2 luni pe an maxim sa vad ce mai fac ai mei. Cea ce de altfel se si intampla. Si daca stau sa ma gandesc...si 2 luni mi se par exagerat de mult.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 18th, 2014, 8:31 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Partea cu Romania nu e chiar asa .. eu ma multumesc cu putin .. dar aia nu inseamna ca nu-s multumit :P Partea cu " bani de la mama si tata " iti dau dreptate .. e o diferentza enorma sa iti traiesti viata asa cum poti si sti .. sa iti iei inima in dinti si sa traiesti cu salariile din Romania .. e o viata de cacat .. trebuie sa furi .. trebuie sa smecheresti .. trebuie sa faci minim 2-3 job-uri ca sa poti traii cat de cat bine .. unii aleg prima parte sau a 2 .. eu am ales a 3 .. fac mai multe lucruri .. altfel nu se poate la noi !
Outsider .. si da .. tu esti de vina ca iti pui mintea cu el .. pentru ca el inca nu cunoaste si nu stie partea aia grea a vietii .. cand o sa munceasca si o sa stea in chirie sau rate la banca .. atunci o sa se maturizez fara sa-si dea seama .. :P
Partea cu injuraturile .. e problema voastra .. certati-va cat puteti ca sunteti tineri :))

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 18th, 2014, 8:54 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Eu nu am vrut sa ma cert cu tine, nu vreau sa ma cert cu nimeni + ca nici nu am facut-o. Nu am nici o problema cu nimeni. Si, tocmai d'aia nu intelegeam ce tot ai, si m-am decis sa te las ca pe tine.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: ESL models
PostPosted: May 18th, 2014, 9:29 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Pai si cine sa certat?

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited