FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 27th, 2024, 5:56 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 4:52 pm 
Doresc sa reclam incompetenta lui yonut deoarece am skin la oameni ct se vad albastri tero rosi deoarece nu am grafica buna si nu prea ii deosebesc dovada :poza 1 http://www.girlshare.ro/33586828
poza2 :http://www.girlshare.ro/33586832.4 poza 3: http://www.girlshare.ro/33586834.6 poza 4:http://www.girlshare.ro/33586836.8 poza 5:http://www.girlshare.ro/33586837.9
Si acum dovada ca am primit destroy degeaba poza nr 1:http://www.girlshare.ro/33586841.2
poza nr2:http://www.girlshare.ro/33586842.3
Deci se vede ca e un admin ... foarte "bun" ca si coliva care are 13 ani cel mult dar in fine alexone te rog sa iei masuri


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 5:31 pm 
Pt sa sa schimb cs noob nu sti pic de cs era skin bagat de la mn puteam sa il scot si dc drq ai dat destroy ma noob but ce esti?


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 6:39 pm 
sa iti zic si eu ceva nu e pro hd si cs go pro este printre cele mai bune cs din top 10 si in alt doilea rand pretene nu am cum sa joc fara skinul ala deoarece am grafica proasta si nu deosebesc playeri ai inteles tu esti singuru care comneteaza vad ca miha cand facea poze nu zicea nimik care e problema ta :S? cu ce skin joc eu ?:S nu e skill si skin eu poate vr sa fac cs si armele cum vr eu care e problema ta :S?


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 6:41 pm 
Deci numai tu si copilul de coliva dati aiurea destroy si gag nush pt ce mai aveti admin .. dar in fine se vede ca esti un copil auzi nu am voie :)) skin cu ce ma ajuta skin zi bine in cazul meu am pc paleta si grafica naspa si trb skin


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 7:51 pm 
Se vede ca esti redus mintal nu e vb neaparat de pc in sine de niste placi si deocamdata asa pot juca asta nu e motiv de destroy putei sa imi spui si sa imi dai ban 10 minute ca se rezolva deci nu ai ce cauta pe sever mai aleas ca admin esti 0 ... Deci cu fara cfg am inteles ... dar fara skin nush cu ce te poate ajuta :))) dar in fine esti un copil si ai demonstrato....si ori cum nu e prima oara cand gresesti dar in fine ...Sper ca alexone sa te sanctioneze pt ce faci ca dincauza adminilor ca tn sv`ul nu e plin de player voi il goliti cu mape si reguli idioate si cum abuzati de admin de aia nu joaca playeri pe alexone


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 8:51 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Tu strici valver. Meriti destroyul. :)

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 10:15 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Dar, fratilor..anyway, eu nu inteleg de ce le interziceti..NU afecteaza cu nimic, doar inbunatatesc calitatea jocului, va vedea inamicii mai clar..daca saracul om joaca pe 640, va dati seama ca nu ii vede..Eu nu vad rostul interzicerii acestor modele. Daca tot le interziceti, macar controlatii pe toti. Acum urmeaza sa interziceti HLTV models..Fiecare are dreptul sa-si infrumuseteze cs'ul, sau sa isi inbunatateasca calitatea vizuala, atat timp cat modificarile pe care le fac sunt legale. Eu unul folosesc un program (un fps booster) care ma ajuta, inchizandu-mi celelalte programe care utilizeaza procesorul degeaba in timp ce ma joc. Asa imi merge mai bine, la orice joc. Fiecare sa isi puna skinuri cum vrea..Daca exagereaza, si isi pun skinuri pompoase, asta este problema lor, ca o sa le mearga ca dracu...un skin nu inseamna cod, deci, cum am mai spus, nu vad rostul destroy'ului pentru acele skinuri.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 19th, 2014, 10:49 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
EU am spus FARA SKINNNNNN .. oameni buni .. astia care dau sfaturi .. cine NU cunoaste ce e in spatele unui SKIN .. cauta-ti putin pe google ce se afla cand instalati .. INCLUSIV HLTV ala si mai era unu la STEAM .. ce folosea GHOST si altii .. si i-am rugat frumos sa nu mai foloseasca sau macar sa nu se laude .. pentru ca vin alti copii care vor si ei .. EXISTA SKIN la propriu cum zice Mack .. doar pentru VIZUALIZAREA lor in monitor .. se numesc .mld park .. sunt niste fisiere .. doar 2 fisiere .. restu` sunt si alte minuni bagate in ele + config ! NU e ilegal .. n-am zis niciodata ca e ILEGAL .. am zis doar ca NUUUU suport cand ii vad pe toti habarnisti ca joaca cu config (Adik te AJUTA) .. si tine-ti minte .. CONFIGU e facut pentru 1 singur PLAYER .. nu poti folosi configu` meu pentru toata lumea .. de aia VALVE a introdus config.cfg default .. exista un barem pentru toata lumea .. repet .. configul nu e ILEGAL !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 1:24 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Eu am luat remove pentru skinuri ESL.
Alex stie mai bine :)

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 8:49 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Da ma, insa, acum, uite, ca sa intelegi, le zic modele.. Eu vorbeam de modelele la jucator, care fac CT albastru si Ts rosu..Si eu le foloseam cand jucam. Stiu ce zici si tu, de ex. Cand jucam cu skinurile HLTV "Spawn", parca trageai mai bine, cand jucai cu ESL iarasi jucai mai bine, iar cand jucai cu SteelSeries, lafel..Dar, skinurile HLTV models alea defaul, nea..trageau default. Cfg este interzis, stiu asta, dar, cfg cu scripturi, ca, sa spunem, eu daca ma iau acum sa imi setez cfg'ul (sa schimb valorile default), are ceva?Tot aceleasi comenzi sunt, si sa stii ca unele chiar trebuie modificate, daca vrei sa joci decent! Nu poti juca cu un cfg default..asta inseamna sa lasi pana si numele "Player" si tinta Large - cl_dynamiccroshair 1 - Si tot asa..Trebuie sa ii faci niste modificari..De ex. ati_npatch trebuie sa fie 0 daca nu ai placa video ADM si tot asa..sunt multe setari..unele nici macar nu sunt trecute in cfg. Cam asa sa treaba cu cfg.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 10:40 am 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: July 10th, 2013, 3:27 pm
Posts: 63
Location: Turda
Bine ma datii pace la Valver.. macar nare un cont.. ii dadeam DS si nu lua.. + ca iam dat si din bannmenu... Vlaver.. este un player...din punctul meu de vedere care nu are dreptul sa joace pe acest svr.. Sa recunoasca valver... cand iam dat DS a luat spunetii sa recunoasca era acolo INES... Solo.. playerii... Ei zic totii ca joaca cs.. de mult timp... frate daca esti chiar asa de pasionat de cs ia-ti si un un steam na-i 50 lei. ? i-ati un steam si joaca linistit.. si faza cu skinurile... DACA nu e voie pe SVR pe acest SVR cu skinuri dece jucati frate? lasati-le dreq... jucativa sa invatati.. CS

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 2:35 pm 
Aimer acum stiu ca plangi ca te-am facut 1 la 1 si cautai motive cfg coduri si nush ce .. asa ca lasate si de ce plm sa imi i-au steam sa joc pe public nam ce dovedi daca iau steam eu vr sa zic nu este treaba voastra daca eu am skin la player nu ma ajuta cu nimik daca eu nu ii deosebesc ce plm vr sa fac dava drq invatati sa ascultati inainte sa vorbiti prosti drq acu plangeti ca am cod cfg si nush ce acu aimer te inteleg ca la 15-3 ce ti-am dat tie rusine si nu sti ce sa zici degeaba ai steam daca esti pe -0 aimer asa ca dute si lasama in pace ca se vede ca sti sa joci excelent de aia plangi tot timpul ca si yonut care ma stresa si am ameninta sa trag in perete sa vada el daca am cfg si ma ameninta cu d.s aiurea daca nu trag....Deci nu mai comentati ca sa va aflati in treaba vreau parerea lui alx nu a voastra.!!!


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 2:41 pm 
Deci nu va inteleg va roade invidia asta ar fi singura explicatie ca sunt multi care joaca cu cfg depilda -Awake sau kangaroo da pe ei nu ii vedeti vedeti numai playeri care va da peste nas si nu aveti replica ca stiti ca nu aveti ce ii face si ce ii zice de aia acum toti plangeti...Parerea mea ramane asta nu imi trb steam ca sa va demonstrez voua nimik si skin`ul pe care il folosesc nu ma ajuta cu nimik alt cva decat sa deosebesc oameni .... Nu vad ce e in neregula si acuma saracu yonut spune ca mi-a zis de 1 luna cica sa schimb cs :)) dar eu am skin`ul de vreo 3-4 zile max intrebatio pe miha cand a facut pozele ca vad ca i-a na zis nimik cand a vazut skin dar yonut dc sa nu se bage el sub coada calului in fine daca alx crede ca e vina mea .. si ca yonut a procedat corect o sa ma las de alexone .....Astept parerea lui strict la acest conflict


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 3:20 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Edition .. foloseste CS-ul meu si poti juca .. NUUU altceva .. te rog eu mult !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 3:43 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Eu am jucat cu ESL alea. Aceleasi pe care lea folosit asta. Nu ca as fi avut placa video mica sau altcv. Pur si simplu mi se parea mai frumoase :)). Adevarul era ca da...trageam altfel cand le puneam. Si nu stiam ... chiar nu stiam ca e de la alea :))

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclmatie yonut
PostPosted: May 20th, 2014, 10:53 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Skinurile la arme nu ai treaba cu placa vid., insa, daca sunt prea pompoase, cu multe detalii si culori vii, iti mananca din fps'uri. Si da, unele modele (cum sunt esl, steelseries si HLTV "Spawn" ) te ajuta si la tras..de parca ai avea nospread/norecoil.

_________________
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited