FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 28th, 2024, 12:05 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 8th, 2014, 7:28 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
promis*


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 13th, 2014, 2:50 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
E vedeta si fara sa mai intre pe server. :)))
Voi il faceti asa
Acum cine urmeaza? GoD oare? El ce mai are? In afara de interdictie de la alex? Leis silent-aim ce anume are?
Sunteti slabi.
Si preferatul multora va ramane mult timp. :))))
Nu numai cei de 14-15 ani :))))
21 am. :)

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 13th, 2014, 9:49 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Daca un codat ramane favoritul tau este clar..ai degeaba 21 de ani.
Noi suntem slabi?Suntem slabi ca jucam default si nu folosim hack'uri ca el?
Inca il aperi, si dupa chestia asta?Oare de ce ai mai avut admin?Sa iti aperi prietenii codati?
Can te-am prins cu cfg, ati inceput sa va scoateti unul pe altul..nah, ca v-ati impotmolit in cacat.
Spui ca urmeaza God?Crezi ca el este lafel de prost ca voi?
Poti sa joci tu pe server de cand s-a infiintat, asta nu inseamna ca poti folosii hack'uri..Daca folosesti hack'uri, nu dovedesti decat ca esti un slab, si ca nu poti juca default, si sa fii pe locul 1 pe meritul tau.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 13th, 2014, 8:12 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Bai hackule. Vezi dreacu cum vorbesti.
Cum am spus la multa lume. Ai fost esti si vei ramane un pupincurist. Insa stai calm. Ca nu ajungi nicaieri daca pupi la fundulet. Sa iti zic niste chestii. Ma doaren pula ca latrii degeaba pe aici. Ma doaren pula ca a fost zo0m sau nu prins cu hack. Ma doaren pula ca sariti sau nu cu gura pe el. Ma doare in pula de parerea ta despre mine cum ma doare in general de parerea tuturor. Insa daca e ceva ce nu suport... sunt pupincuristii. Si sa iti mai zic ceva... ma doare`n pula ca latrii tu pe forum online de el si de mine. Esti slab. Toti au vazut asta. Toti vad asta. Si toti vor vedea asta. Si cum ma doaren pula pe mine de tine asa il doare si pe zoom. Se amuza cand vede ca il ridici la cer cu vorbe dastea.Nu am cautat cearta cu tine ca nu am timp de minoritati dastea. Spui ca am degeaba 21 de ani? Frate degeaba esti tu. NU oi avea eu cunostiinte avansate in cs , dar hack nu am folosit niciodata. CUm am zis. Esti slab. Mereu vei fi.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 13th, 2014, 9:30 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Slabule.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 13th, 2014, 10:11 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
de cand nu mai intram acolo iti permiti sa folosesti cuvinte dastea slabane. Pana sa te bage lumea in seama erai in stare sa stergi adidasii tuturor adminilor sa te bage in seama si sa umplii forumul cu topicuri si reply-uri sa faci rang owener sa fii privit altfel. Ai uitat chestiile astea? Noi nu uitam nebunule.
Hai sa fii sanatos in continuare. Nu intruu aici sa iti dau peste nas mereu. Iti da viata destul :) .

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 13th, 2014, 10:32 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Slabule.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 14th, 2014, 12:52 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Vechi nu vechi .. eu tin la toti .. dar in mod special la cei vechi .. am facut Istorie cu voi si incerc sa va tzin cat mai mult pe serverul meu .. ca ati gresit .. se intampla si la case mai mari .. tot ce-mi doresc e ca TOTI aia vechi .. nu sunt multi dar sunt .. mi-as dorii sa fie mereu aici si nu pe alt server .. dar sa nu uita-ti un singur lucru .. eu nu ma rog de nimeni ! In mintea mea voi sunteti ce-i care mi-au ridicat serverul la un rank unde nu puteam ajunge singur sau cu alti Admini .. tot voi sunteti ce-i care ma motivati sa tzin serverul 24/24 continuu .. voi sunteti motivul principal la care muncesc .. de unul singur .. la toate problemele care apar .. flood .. certuri .. reclamatii etc ! Voi astia vechi sunteti structura/baza acestui server ! Daca voi cautati sa va inlaturati unu pe altu .. e problema voastra .. ca va spun eu (1-2-3-4 persoane) sa NU mai jucati aici .. NU inseamna ca eu nu va vreau .. ci o fac pentru beneficiile serverului .. dar aia nu inseamna ca nu va mai las pe server sa ADMINATI sau sa CHATUIM .. numa Romanu e spurcat la ureche .. ii se spune .. " Nu manca tot " si el de al dreaq Nu manca nimik .. :P ori tot ori nimik .. ceva de genu e Romanu` :P e ok intr-un fel ..
Partea cu Zoom .. eu consider ca fiecare are parerea lui fata de el .. multi i-au luat apararea INCLUSIV eu .. dupa ce am postat mesajul pe facebook am primit mesaje ca nu e adevarat .. ca nu e el .. si tot asa .. nu i-am criticat pe nici unu .. eu ascult parerile TUTUROR .. inclusiv cei de 8 ani ..
Outsider .. pe mine nu ma deranjeaza ce spui tu despre el .. ma deranjeaza ca prin expresia ta .. in a scrie .. reiasa ca ii iei apararea :P si nu numa tu .. una e sa lasi o parere alta e sa schimbi omu` .. e problema voastra ce crede-ti despre el .. eu am luat o decizie si asa ramane pana intr-un punct si i-am spus .. sa revina anu viitor .. dar nu acuma ! Is prea suparat pe el pentru ce a facut .. si cum s-a comportat cu playerii .. adunat in timp ma refer .. mie imi place sa trec cu vederea dar nu pot trece cu vederea tot timpu` .. astept astept .. dar cat ? .. omu mereu intrece limita dak cineva nu-i atrage atentia .. si chestia asta a fost o atentie din partea mea pentru el :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 14th, 2014, 8:11 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
In sfarsit un om cu cap. Alex..tu sti bine ca din partea noastra..a celor vechi ai tot respectul. Si ramai foarte apreciat cel putin de mine. Pentru incapatanarea de care dai dovada si de care ai dat dovada mereu. Aici sper sa nu te schimbi niciodata. Insa la fel ca tine..anumite lucruri pe care le-a facut zo0mles pentru serverul asta..te face sa ii iei apararea chiar daca tu stii ca a gresit. Si aici ma refer la dovezi concrete si asa mai departe. Pentru mine ramane un om de nota 10. Poate a folosit wall. Ok. Orice om greseste . Si in general romanu incearca sa se scoata in orice situatie chiar si atunci cand ai dovezi clare. Poate a fost asa si in cazul lui zo0m. Bun.. l-ai pedepsit... o sa revina si pe server. Ce ma deranjeaza pe mine..este ca mack si multi altii.. care nu au absolut nici un drept sa il judece pe zo0m... ii scoate vorbe il jignesc si asa mai departe pe server aici sau pe facebook. Pentru mine stafful vechi ramane stafull vechi. Ei au tot respectul meu si daca voi putae fodata sa ii ajut cu ceva cu siguranta o voi face. Eu ma pun la mintea lui mack.. si a celorlalti... pentru ca ,, cu ei nu am ce relatie sa am...nu am ce anturaj sa imi creez..fie el si online..pentru mine sunt niste playeri ca oricare altii. Chiar daca a fost admin si toti am incercat sa il primim intre noi ca sa zic asa pentru ca am vazut atunci la inceput ca se incapataneaza sa fie admin si tot asa. Dar stii bine.. tu ai zis ca e doar un joc... nu e chiar asa..chiar daca nu ne cunoastem intre noi am reusit in tot acest timp sa ne facem fiecare o parere despre toti adminii. Si incet incet ne-am imprietenit si am creat o comunitate. Dar asta in timp. Pentru ca sunt sigur ca ai observat si tu... ca atunci cand suntem toti cei vechi pe server este cu totul si cu totul alta atmosfera. Iti da alta pofta de joc si asa mai departe. Sigur..nu ai creeat serverul asta doar pentru a intra noi intre noi. Asta clar. Voiam doar sa te convingi de ce tot sar atat de cur pentru zo0m. Nu ii iar apararea pentru ce a facut pe server. Insa e normal sa ii iau apararea cand il vad judecat de mack si alti playerii care habar nu au de el. Singurul care il poate judeca esti tu. Ai facuto.Ok. Restu sa taca. Sia luat figuri si va vorbea in nas? Normal. Meritati. Cu mine de ce nu vorbea asa? cu alex de ce nu vorbea asa? cu god de ce nu vorbea asa? cu paranteza nyko sk ghost si compania de ce nu vorbea asa? Pentru ca nu ne luam de el. Pentru ca nu ii zicea nimeni nimic. Pentru ca eram prieteni intre noi. Si mie mi se pare normal sa ii iau apararea in cazul asta. Pentru oricare dintre cei vechi as fii facut la fel. Ma doare`n pla pe mine de ce zice mack. Tot un slaban ramane pentru noi.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 14th, 2014, 8:36 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Slab rau de tot.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 18th, 2014, 10:15 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: May 12th, 2014, 4:49 pm
Posts: 28
Location: Targoviste
Asta e Zoom

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 19th, 2014, 2:39 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 25th, 2014, 12:20 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Terminati cu jinirile astea ca nu-si au rostu si vreau sa-mi dai un link de la demo ala fara muzica plina de vapori de vodka.


Pana imi aduci demo-ul cu sunet Zoomless poate sa joace linistit,asa ca du-te tare,cand postezi un demo nu pui rap rusesc pe fundal,inaptzor,pana si pe Alex l-ai fraierit cu cacatu ala si pe multa lume i-ai umplut de ura fara masura.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited