FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently May 3rd, 2024, 4:36 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
PostPosted: May 21st, 2014, 7:22 pm 
Dc am primit ds ca m-ai intrebat cine sunt si ti-am spus ca sunt unul mai destept ca tine ?

Si yonutz ala dc jigneste si ma face " copil din flori" vreau sa ii spun doar ca nu am 13-14 ani ca el si sunt destul de matur in cat sa nu ma cobor la mintea lui... dar sa nu mai jigneasca si sa nu mai rada de mine ... ca eu nu l-am jignit ..

Si inca ceva cand faci ss stiu ca se da intre 4-5 min sa se puna pozele . Daca pe voi va fraieresc toti si va zic ca nu stiu si ii lasati 10 min nu e vina mea
Eu cand i-am zis lui Zoom prima data cand jucam pe sv ca nu stiu sa le bag pe forum ca eram nou am primit direct DS si pe ala il lasati 10 min?

Si sa nu mai razi yonutz ca daca l-am reclamat pe ala ca se urca pe mapa sa stii ca ar trebui sa stai pe sv si sa ii dai slay nu sa razi de mine ( pe unele sv daca faci reclmatie cu dovada ca s-a urcat pe mapa primeste ban 1h ) cel putin unde am jucat eu si nu aveam de unde sa stiu ca aici nu se da tu mai bine mai informa de cat sa razi si sa ma jignesti !


Report this post
Top
   
PostPosted: May 21st, 2014, 7:27 pm 
Quote:
Dc am primit ds ca m-ai intrebat cine sunt si ti-am spus ca sunt unul mai destept ca tine ?

Si yonutz ala dc jigneste si ma face " copil din flori" vreau sa ii spun doar ca nu am 13-14 ani ca el si sunt destul de matur in cat sa nu ma cobor la mintea lui... dar sa nu mai jigneasca si sa nu mai rada de mine ... ca eu nu l-am jignit ..

Si inca ceva cand faci ss stiu ca se da intre 4-5 min sa se puna pozele . Daca pe voi va fraieresc toti si va zic ca nu stiu si ii lasati 10 min nu e vina mea
Eu cand i-am zis lui Zoom prima data cand jucam pe sv ca nu stiu sa le bag pe forum ca eram nou am primit direct DS si pe ala il lasati 10 min?

Si sa nu mai razi yonutz ca daca l-am reclamat pe ala ca se urca pe mapa sa stii ca ar trebui sa stai pe sv si sa ii dai slay nu sa razi de mine ( pe unele sv daca faci reclmatie cu dovada ca s-a urcat pe mapa primeste ban 1h (asta in cazul in care urcatul pe mapa sa repeta...) cel putin unde am jucat eu si nu aveam de unde sa stiu ca aici nu se da tu mai bine mai informa de cat sa razi si sa ma jignesti !


Report this post
Top
   
PostPosted: May 21st, 2014, 7:54 pm 
Am spus hai dami ds sa vedem cu ramai fara adm ( pentru ca nu aveai motiv) si daca eu te-as fi zis tu faci tot ce zic eu ? daca eu iti zic sa te iti tragi un glont in cap tu o faci ?

SI ALA CUM DRQ SA MAI AIBA COD DACA TU II DAI 10 MIN RUGANDU-TE DE EL SA ITI DEA POZELE PE (MESS) DE 10 MIN SI CAND AM SARIT EU CU GURA RPD LE-A PUS PE SITE ATUNCI CUM DE A STIUT ? IN 10 MIN MAI EDITA SI 15 NU DOAR 5 POZE... ALEXONE DE AIA A PUS SA SE PUNA POZELE PE SITE SA LE VEDEM SI NOI

NU FACI TU REGULILE II DAI 5 MIN 5 MIN ATAT NU 10 NU 20

Si cat despre xDom am zis motivul dc am facut reclamatie si aici si in alta reclamatie ( NU AVEAM DE UNDE SA STIU CA AICI DACA ADUCI DOAVADA NU SE DA NIMIC)


Report this post
Top
   
PostPosted: May 21st, 2014, 7:57 pm 
Quote:
Am spus hai dami ds sa vedem cu ramai fara adm ( pentru ca nu aveai motiv) si daca eu te-as fi zis tu faci tot ce zic eu ? daca eu iti zic sa iti tragi un glont in cap tu o faci ?

SI ALA CUM DRQ SA MAI AIBA COD DACA TU II DAI 10 MIN RUGANDU-TE DE EL SA ITI DEA POZELE PE (MESS) SI CAND AM SARIT EU CU GURA RPD LE-A PUS PE SITE ATUNCI CUM DE A STIUT ? IN 10 MIN MAI EDITA SI 15 NU DOAR 5 POZE... ALEXONE DE AIA A PUS ASA ......... SA SE PUNA POZELE PE SITE SA LE VEDEM SI NOI

NU FACI TU REGULILE II DAI 5 MIN 5 MIN ATAT NU 10 NU 20

Si cat despre xDom am zis motivul dc am facut reclamatie si aici si in alta reclamatie ( NU AVEAM DE UNDE SA STIU CA AICI DACA ADUCI DOAVADA NU SE DA NIMIC)


Report this post
Top
   
PostPosted: May 23rd, 2014, 5:09 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
ce vrei daca nu se descurca deloc cu site-ul? si nu au fost 20 de minute cum ziceai ;) exagerezi mult!
iar cu amenintarile tale si restu' nu e bine :)


Report this post
Top
PostPosted: May 23rd, 2014, 6:27 pm 
Ma eu v-am zis ca mihaela si yonut incurca sv dar in fine nu mai jucati pe asfel de sv cu asfel de staff "competent"


Report this post
Top
   
PostPosted: May 24th, 2014, 9:33 pm 
Da si tu de la atata latrat ai ragusit ma taci si nu mai comenta esti paleta nu ai ce cauta pe acest joc cand o sa inveti sa nu dai /rs la fiecare runda atunci sa vorbesti pana atunci lasa gura mica ca pt mn esti un nimic


Report this post
Top
   
PostPosted: May 29th, 2014, 10:56 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: May 24th, 2014, 1:10 pm
Posts: 37
Location: Galati
Yonut a meritat adminu si , Mihaela la fel . Nici nush dc ai facut acest tropic












ReDDBuLL)#[*]

_________________
RESPECT TO BE RESPECTED !


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited