FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 18th, 2024, 4:28 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ] 
Author Message
PostPosted: January 25th, 2014, 10:51 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 3rd, 2014, 7:52 pm
Posts: 67
Alexone doresc unban si pe zoomles si maclemore sa nu ii vad mi-au dat destroy cica am cfg eu nu aveam nici un fel de cfg jur si doresc ca zoom si maclemore sa fie suspendati 2 luni sau sa nu mai aiba admin asa admini nu am vz in viata mea de prosti m-au pus sa trag in perete cica ca am cfg auzi la eii lol eu cred ca e de la cs am cs julia idlex dar nici asta nu cred deci astept unban cat mai rapid eu nu mai rezist pe srv vostru primesc in fiecare zi ban,destroy pe motiv de aim daca nu stie sa joace sa se duca la masa pe piz... sa joace acolo e bine.

Ip 109.97.18.59

Nici poze nu mi-au facut nimik sunt niste nebunii lol cica am aim ........ o sa vezi cum o sa fie srv vostru si asa am adus si 9 playeri care joaca dar le spun sa nu mai joace sunt niste admini nebuni cica am aim hai mars drk.....


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 11:07 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 4th, 2013, 10:07 am
Posts: 148
Smoke asa mi.au facut si mie , poate e de la cs iati alt cs eu i.am urmat sfatul lui Macklemore si am luat cs 1.6 default


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 1:10 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Calm , nu te mai agita atat :P . Daca aude Alex de cfg face mai urat ca noi . Si mai alex tu care te lauzi ca faci pe dracu in 4. ca te pricepi la nush ce :) tocmai tu sa nu ai nimic ? am vazut noi destul de bine ce am vazut :) . asa ca .. nu e mai plange . si nu ne mai ameninta cu jucatorii tai . de i-ai adus . ok ? Nu mai face gura mare pe aici ca nu rezolvi nimic intelege . Sau .. poti sa comentezi singur la postarea asta :)
Numai bine .


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 1:27 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 4th, 2013, 10:07 am
Posts: 148
La mine cum ramane ?.. il scoti zoom ?


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 2:55 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
SmoKe te rog sa iei Counter Strike DEFAULT de la mine http://cs.alexone.ro/counter/

Te rog sa-l instalezi si nu mai ameninta jucatorii ca nu castigi nimik .. din contra .. ii faci sa te pedepseasca .. dak stiai sa vorbesti frumos .. era altceva

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 3:56 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 3rd, 2014, 7:52 pm
Posts: 67
alexone nu stiam ca nu am voie cu alt cs dar eu cred ca e o prostie chestia cu cs oricum am instalat un cs din ce mi-ai dat tu de acolo...... Si astept un raspuns daca imi mai dai unban sau sa joc pe alt srv.....


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 6:23 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Din partea mea dute tare unde vezi cu ochii, numai aici nu. Esti genul tipic de copil imbecil, tupeist, arogant si mincinos. We don't need you!

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 6:38 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 3rd, 2014, 7:52 pm
Posts: 67
Maclemore nu mai cunsocut fata in fata si nu ai niciun drept sa ma jignesti in ultimul hal eu am cerut sa imi zica Alexone parerea lui eu oricum nu am jucat cu niciun cfg cand mia dat destroy azi asa a patit si ines dar lui ia ziz sa ieie alt cs dar mie mia dat destroy hai laso drk..... Alex astept raspunsul tau daca dai unban ca sa stiu ce am de facut ....

Si Macklemore daca m-ai cunoaste fata in fata iti spun eu ca vei fi total surprins cum vorbesc si cum ma comport...... In Bine nu te gandi la altceva....

Am luat Ban aiurea fara dovada 1
Nu au nicio dovada ca am avut cfg,cod ce spun ei 2
Si eu am tras in perete si gloantele se duceau mult in sus si la stanga deci nu aveam nimik nu stiu ce au vazut eu 3


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 6:45 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Cauta-ti alt server ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 10:10 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Sa stii ca nici tu nu ai dreptul sa ma/ne jignesti! Si miscai mouse'ul tu, nu se duceau gloantele. Cand te rugam, da te rugam sa tragi calumea, faceai misto, acum plateste.

P.s: Nu imi doresc sa cunosc oameni ca tine, mai ales in realitate.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 25th, 2014, 10:23 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 3rd, 2014, 7:52 pm
Posts: 67
Mi-am cumparat steam la 10 euro :D hai ma alex dami unban te rog... Imi cer scuze tuturor adminilor si playerilor care i-sm vorbit urat.Stiu nu esti obligat sa imi dai unban dar toti meritam sanse... Toti gresim nimeni nu e usa de biserica.


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 10:23 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Cautati fericirea facand o partie afara ca e zapada mare , lasa-ne pe noi eventual pleaca de tot nu mai ai ce cauta pe servar !

_________________
8-)


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 1:41 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
+1 Deo. Nu ma intereseaza ca ti-ai luat steam. Ai facut destule greseli pana acum, ai mintit destul. Cred ca ai spart monitorul cu nasul ala, la cat ai mintit intr'un timp ata de scurt. Nu te mai milogi, "a fost o placere" sa te avem la noi pe server, dar nu uita, cand vei pleca, sa iti iei si aia 3-4 playe'i pe care i'ai adus. Probabil sunt lafel ca tine.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 1:57 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 3rd, 2014, 7:52 pm
Posts: 67
Bine ma gata mi-am gasit srv steam on e super bafta la toti daca nu merit o sansa pa.


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 6:33 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Hai pa! Tine minte, daca te prind pe server, te-am ars :)

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 7:33 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 3rd, 2014, 7:52 pm
Posts: 67
Ai grija ce vb ma poate ramaneti fara srv ii zic lui afganu


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 7:41 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
Bun, deja devine ridicol.
In primul rand, cati ani ai tu, sapte? "Vezi ca te zic lui mami!" In caz ca nu esti minor, atunci apara-te singur. Nu te baza pe altii sa te ajute, caci vei fi dezamagit.
In al doilea rand, crezi ca acest Afganu' va face ravagii unui server neutru lui? Ce treaba are el cu serverul? Nicio treaba.
In al treilea rand, *confidential*.
Si in ultimul rand.. AHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAHAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHWHWHQWHAHAHAHAHAMAMAMAMAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAXXAXAXAHAHAHAHAHHAHAXXAXAHAXHAHAAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAHAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHWHWHQWHAHAHAHAHAMAMAMAMAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAXXAXAXAHAHAHAHAHHAHAXXAXAHAXHAHAAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAHAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHWHWHQWHAHAHAHAHAMAMAMAMAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAXXAXAXAHAHAHAHAHHAHAXXAXAHAXHAHAAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAHAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHWHWHQWHAHAHAHAHAMAMAMAMAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAXXAXAXAHAHAHAHAHHAHAXXAXAHAXHAHAAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAHAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHWHWHQWHAHAHAHAHAMAMAMAMAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAXXAXAXAHAHAHAHAHHAHAXXAXAHAXHAHAAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAHAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHWHWHQWHAHAHAHAHAMAMAMAMAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAXXAXAXAHAHAHAHAHHAHAXXAXAHAXHAHAAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAXAAAAAAAAAAHAAAAAAAAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHWHWHQWHAHAHAHAHAMAMAMAMAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAXXAXAXAHAHAHAHAHHAHAXXAXAHAXHAHAAHAHAH

meh

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 7:45 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 5:43 pm
Posts: 247
Asa cv=))))))).

Respect -Nm.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 8:11 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
SmoKe .. eu ti-am zis .. sa fi cu cei 4 muschetari .. si dupa vorbim dak mai ai voie .. pana nu te prezinti cu ei .. nu ai ce cauta pe server !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 26th, 2014, 10:08 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Lasa'l in pula mea sa ameninte, ca Afganistanu sau Deliric nici macar nu il cunosc. Ce, daca ai un cont pe manga, si ai posturi acolo, ca tu dai reply dupa fiecare coment (Ca iti e frica sa faci dublu-post), crezi ca esti mare si tare?Ba copilasule, vezi-ti de mucii tai acolo, si pleaca, hai mareste pasul.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: January 27th, 2014, 10:32 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
MUIE AFGANU`!
Cu respect Tini :*

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: December 4th, 2014, 7:12 pm 
Zomles daca vrei sa interpretezi ca eu sunt asta smoke te inseli cer ca alexone sa verifice bine numele cu care am jucat Am jucat cu numele ''Smoker -A- '' fostu meu nume de competiti am jucat o data cu numele asta restu cum Aim? Puffu Aditza atat Asa ca nu te mai da impirtant ;) Nu am nimic cu tine dar esti prea pupincurist cu toti ;) eu nu iti zic cu nume de rau dar dastia ca tn :-J mai bine lasa :-J


Report this post
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited