FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 9:35 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 
Author Message
 Post subject: Moj0
PostPosted: May 12th, 2015, 7:40 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
!


Attachments:
2015-05-12_00004.jpg
2015-05-12_00004.jpg [ 209.63 KiB | Viewed 2920 times ]
2015-05-12_00003.jpg
2015-05-12_00003.jpg [ 203.61 KiB | Viewed 2920 times ]

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.
Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 12th, 2015, 8:07 pm 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Coaie,lasa-ma,dupa ce ca nu ma lasi sa joc,si spamezi u@ spunandu-mi ca ma dau tare ca am admin si ca sunt un copil prost,tot tu faci reclamatie desteptule,vezi-ti de treaba ta si lasa-ma cu anonimurile astea ca nu impresionezi pe nimeni,doar iei gag in prostie daca te dai cu nasu pe sus. :x


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 12th, 2015, 8:56 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Mojo .. noi am vorbit ceva .. eu am zis ca iti dau 2 saptamani admin .. ti-am lasat adminul si nu ti-am zis absolut nimik .. inainte sa-ti dau admin am spus ca dak apare 1 reclamatie iti scot adminu` .. eu te cunosc de mult si nu-mi plac oamenii ca tine .. care injura mult si vorbesc de sus .. daca nu te poti abtine .. macar pe server ca altundeva nu sunt curios cum esti .. spune si te ajut eu .. Sper sa nu mai vad reclamatii cu print sau demo ca injuri sau ce mai faci tu pe acolo ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 12th, 2015, 9:03 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
eu alta injuratura :)) dar nu cred ca este injuratura este "si tu tot prost ai ramas "

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 12th, 2015, 9:21 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Putoi, eu cand eram de varsta ta tremurau chilotii pe mine cand vorbea unu mai mare cu mine, dar voi in loc sa evoluati in toate cele, deveniti din ce in ce mai retardati, si urmatoarea data cand imi mai zici sa tac o sa fac un truc magic, si in plus nu te-am facut copil prost, daca esti nu te-am facut eu, te-a facut mami tau.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Last edited by GoD on May 12th, 2015, 9:24 pm, edited 2 times in total.

Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 12th, 2015, 9:22 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
cum adica de varsta mea :)) am 17 :D
Dar inteleg ce ai vrut sa spui :)

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 12th, 2015, 9:24 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Omu are 14 ani si se da miez, pana ii rupe unu franele, cand mi-ai dat gag nu am injurat pe nimeni am injurat o chestie numita interp pe care tu nu ai habar despre chestia respectiva.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 13th, 2015, 7:37 am 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Prietene,ai intrat cu nume ANONIM,de unde mortii ei sa stiu ca esti tu sau cineva mai mare,am 15 ani si vad ca toti va credeti mai presus ca mine,v-ati intrecut deja,numai critice aud de la fiecare admin,fiecare player,ce tot atata,crezi ca fac tragedie de la un admin?Ma pis pe el joc virtual ca nu ma ajuta la nimic,chiar daca am 4 ani de joc,esti tu smecher sa faci topic,mai faci si pe amuzantu in topice sa vada toti intelectu tau de barosan,ca sa fii in trend,nu stiu de interp,eu cred ca tu stii numai definitiile jocului si nu stii sa joci. ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 13th, 2015, 9:37 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Imi pare rau ca zic asta, dar, mojo, taci in pula mea!
Nu imi place mie sa injur, dar, asta e meritata cu varf si indesat. Eu, cand eram ca tine asa, nou pe server, cand abia primisem slotul si adminul, crezi ca ma luam in gura cu toti ?Mai ales cu adminii mai vechi ?
Nu frate, daca ziceau ceva, asa faceam. Ei stiau mai multe, si mai bine decat stiam eu la vremea aia, si aveau tot dreptul sa-mi spuna ce sa fac, sa-mi spuna ca am gresit si etc. Ii ascultam, si uite ca am avut ce sa invat de la ei. Am invatat si cum sa adminez si cum sa ma comport cu jucatorii, dar si cum sa joc.
Asa ca, iti sugerez sa-ti ceri scuze, si sa-ti retragi cuvintele, in special astea: "cred ca tu stii numai definitiile jocului si nu stii sa joci."
Daca o sa ajungi tu vreo data la nivelul lui Dumnezo, si o sa joci ca el, bravo, dar, mai ai de baut laptic pana atunci.
Bafta .

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 13th, 2015, 9:54 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Imi pare rau ca intervin Mack, dar Mojo l-a facut in 2 randuri pe zoomles, deci cred ca ii face concurenta mare lui God. Si nu e nou pe server, joaca de 4 ani, doar ca abia acum a luat slot, apoi admin


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 13th, 2015, 11:01 am 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Bine,ma scuzati atunci,imi pare rau adminilor si mai ales lui Alex cate probleme i-am cauzat,si GOD,tu te-ai bagat aiurea,cand ai vazut ca te fac toti la polar pe india cautai motive de cearta,pe server intru doar sa ma distrez cu sr,ines,royal,say,bucatti m-a dezamagit,dar tot prieten il consider si multi altii,eu mai mult am vrut admin ca sa ajut putin serverul si sa dau gag la aia care ma injura,in rest nu-mi pasa de nimic,esti admin vechi si te respect,dar de unde sange sa te cunosc ca esti tu,cand joci cu anonim,taceam din gura intradevar daca te vedeam cu numele de "god",si eu sunt jucator vechi si am fost injurat de tot serverul si nu am fost respectat de nimeni,dar asta este soarta,pana la urma m-am ridicat si inca joc. :mrgreen:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 13th, 2015, 12:10 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Cum adica m-a facut pe mine in 2 randuri ? la ce te referi ?


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 13th, 2015, 12:54 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Despre faza ca ma bateau toti pe polar, vroiam sa vad ce-ti debiteaza mintea aia, si cum te comporti, si cand ma jucam eu amice nu stiau toti de toate cacaturile, tu esti generatia cu tot feluri de cfg care mai de care, habar n-am daca au aim, redresarea tintei si multe alte, dar majoritatea serverului nu le face tinta cum imi face mie, adica ca dracu, eu nu pot sa apas mouse-ul 2 secunde, si daca ma bateau ce bravo lor, daca vreau sa joc la rank sa ma laud scot muzica dau sunetu la maxim, nu vorbesc pe chat si booya.

Aia era si ideea sa nu sti cine sunt ca atunci stateai si injurai in gand, asa ma vrut sa vad cum te comporti cu un player oare care, dar mintea ta este prea frageda si cade plasa unor chestii care te lasi purtat de val.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 13th, 2015, 7:15 pm 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Hai ca o dai deja in SF-uri,motivul tau ca ai jucat cu un nume ANONIM a fost sa-mi vezi comportamentu?Hai ca pot gasi si eu o gluma mai buna ca verbul a "vroi" (vroiam) ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Moj0
PostPosted: May 14th, 2015, 10:03 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Frate, nu e singurul care intra cu alt nick in afara de cel de admin pentru a vedea ce e pe server.
Asa fac astia mai "vechi".

_________________
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited