FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 19th, 2024, 9:35 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reclamatie Aud Culory
PostPosted: June 17th, 2015, 5:26 pm 
Pai 1. Sa-mi bag toata pula in Dumnezeii ma-tii ! Esti un copil prost ,sa te fereasca Dumnezeu sa te vad vreodata ca e rau de tine .
2. Alexone, uita-te in loguri la ora 17:15 pana la 15:20 ,sa vezi si tu ce admin pe srv ai tu :)
3. Am zis "srv de cacat" ,care mortii tai e problema ta? Alex trebuia sa se simta ofensat, nu tu ,labarule ! Te trezesti tu sa ma injuri in mortii ma-tii, ai uitat ca ai 13 ani jumate ,fututi altaru ma-tii sa-ti fut .
4. Acum la 15:22, pentru ce Hristosu ma-tii mi-ai dat mute 1543 de minute ? Ala m-a injurat si eu i-am raspuns si tu dai atata gag? Da-ti-as la muie tie si ma-tii atatea minute cat mi-ai dat tu gag mie .
5. Toate ca toate, dar de ce rasa ma-tii mi-ai dat si ban 120 de minute ? Ca ti-am zis ca ti-au inceput desenele ? Baga-mi-as pl in tot neamul ma-tii sa-mi bag de copil prost . Esti tare in clanta pe srv. ca cine te cunoaste pe tine , fututi varsta sa-ti fut . Nu te vad prea bine ;)


Report this post
Top
   
PostPosted: June 17th, 2015, 5:34 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hopa copilul mamei zis asa se plange pe forum !
Bai labare eu nu vin pe sv sa stau sa ascult la tine cum ma jignesti si latri ca o pizda !
1: Ce vina are sv ca mori tu ca o pizda si incepi sa latri de interp poi vorba aia tu-te ca turcu inainte si nu sta X ca sigur nu mori.
2:Cu injuraturile nu ma afectezi deloc :)) =)) ba din contra ma amuzi ...
3:Ti-am zis si pe chat da du-te tata ca sunt milioane de sv dute acolo si zi ca e sv de cacat dar nu aici practic tu esti TARAN OBOSIT ca voi doar cu pula in gura stati ca bag ca dreg nu tata ...in fata la pc oricine e jmecher si nu ma mai ameninta .....Ma ameninta pe mine tata si nu imi era frica da imi e frica de tine ? =))))))))))

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: June 17th, 2015, 5:35 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Pentru ca am fost de fata .. am sa-i scot adminul 2 saptamani si voi adauga o noua regula la Admini ! " Cat timp ai ADMIN nu vei injura PLAYERII "

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: June 17th, 2015, 5:37 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
A da am uitat fati in plm si tu cont TARAN PROST ..ca nu dai faliment !

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: June 17th, 2015, 5:39 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Bravo alexone !! Te felicit sa nu injuram noi ? OK se respecta dar sa ne injure ei e bine ?

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: June 17th, 2015, 5:43 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Am dat ban pentru amenintari WTF Tu ai zis inainte nu mai dati destroy ban gag etc aiurea...Nu cred ca am dat aiurea ..Asta e parerea ta ! Oricum nu cred ca o sa mai intru ...poate dar foarte rar ca decat sa vin sa imi fut mortii cu toti retardatii care vin doar sa faca scandal in niciun caz sa joace cs mai bine asa :D Vreau sa imi iau ramas bun de la tine Zoom :DD fratelele meu :) Delia Ghost bineinteles daca mai joaca God Macklemore N3Lu Denisse chiar daca nu are cont sa vada mesajul o sa intru sa-i zic si ei ramas bun ...Cei scrisi aici m-am inteles foarte bine cu ei ca si frati mei nu stiu daca si ei au aceiasi parere ....




NUMAI BINE VA PUPA CULORY :D :**

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: June 17th, 2015, 6:08 pm 
Baga-mi-as pl in mortii ma-tii ,ce amenintari ma? Uite cum faci daca iti scoate adminul ,baga-mi-as pl in mm de jigodie ! Daca va scoate admin deja o dati in abureli cu " papa srv , mai ales x si y " mai da-te in gatu ma-tii de trist, in primu` rand ti-am zis sa-ti vezi de treaba ,tu ai zis sa ies ca vad eu de nu in mm , cine a amenintat ? eu sau tu ? baga-mi-as pl in ma-ta, am zis srv de rahat , ma refeream la playeri fututi mortii ma-tii sa-ti fut de taranoi de la Popeni . Sa nu te mai prind ca te bagi in seama ,ca si data trecuta mi-ai dat ds. degeaba si n-ai patit nimic, baga-mi-as pl in neamu ma-tii de obosit . La 13-14 ani ai tai stii sa comentezi pe srv . Daca eu am ales sa continui sa joc , ce dumnezeii ma-tii te interesa pe tine? Acum poti sa pleci de pe srv. ,ai facut destule .


Report this post
Top
   
PostPosted: June 17th, 2015, 6:38 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
Asa este chiar am făcut destule ...

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
PostPosted: June 17th, 2015, 6:45 pm 
Dintre care ce lucruri bune ai facut? MOR CAND VA VAD CA "AM AJUTAT DESTUL SERVERUL" , ce mortii vostri ati facut inafara de a va juca? Ca mai dai ban la unu cu aim? Dai pentru ca te incurca si pe tine ,in rest ce ati facut? ca vad ca toti ziceti ca ati ajutat srv. cat ati putut . NU ATI FACUT NIMIC PENTRU A IL AJUTA , DOAR ALEXONE A AJUTAT SRV. DACA ATI ADUS 2-3 PLAYERI NU INSEAMNA CA L-ATI AJUTAT
NU tot voi i-ati facut sa ramana pe srv. Acum te las sa plangi , pa fiule.


Report this post
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited