FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 19th, 2024, 7:38 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: July 22nd, 2015, 6:56 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: July 22nd, 2015, 6:51 pm
Posts: 3
Nume: N3Lu
Motiv: Ma injura + destroy.
Ora/Data: 18:55 cam asa .. azi .
Harta: Awp_india
Dovezi aduse: http://imgur.com/bvnUahN,amRrgGm,EE59w2h,DGq3JU3 -Sunt mai multe poze.
P.S; ma injura copilu' si-mi mai da si destroy din ciuda :)) asta pentru ce a luat admin? sa dea destroy ? :)) ,poate faceti si voi ceva cu el ca n-am chef sa'l mai vad pe server pentru ca vreau sa ma apuc iar de server . :) :D
Comentarii: da-tii remove ...

------------------

Tot odata cer si unban ,pentru ca vreau sa ma mai joc pe server.


Report this post
Top
PostPosted: July 22nd, 2015, 8:51 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Pune ma toata conversatia fututi dumnezii ma.ti de incult.
Asta care o suge ca joaca aici de 5 ani. Ma trage in pula pe mine ca joaca el aici de 5 ani. mars in gatu ma.ti de sclav jegos. Ban + Destroy
Reason: Injurii aduse adminului.
Pune toata conversatia daca vrei sa ai sanse la unban.


Report this post
Top
PostPosted: July 22nd, 2015, 10:44 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: July 22nd, 2015, 6:51 pm
Posts: 3
Mi-ai spus sclav si ti-am raspuns sclava-i ma-ta si ai dat destroy in ranitii matii de copil distrus . mortii matii in gura sa-ti fut de jeg inputit lua-oas pe ma-ta in pula de nespalatu dracu daca tot vrei sa ne injuram ce pula mea ,hai s-o facem.bagami-as pula-n ma-ta de nespalat la cur ,schimba-ti in mortii ma-tii chilotii de idiot prost. ma-ta nu a auzit ca exista comanda de gag/ban temporar in mortii tai de jeg prost ,ti-au dat astea acces la destroy si dai ca prostu bagami-as pula-n mata de prost destroy ca te mananca pe tine pula. jeg imputit care nu a auzit de gag/ban temporar.


Report this post
Top
PostPosted: July 22nd, 2015, 11:36 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Temporar esti tu ma. Si ca vad ma pui accent pe chiloti. Ma sincer sa fiu nu prea port chiloti ca la ala micu` ii place sa fie liber de contract intelegi ce spun eu? Auzi pe asta vrea temporar. Pune toata conversatia aici , si cu toate ca injuri ca sclavul , o sa iti iau in consideratie varsta de 12 ani pe care o iau , si poate primesti unban. Daca nu o pui , ia`ti gandul de la serverul asta. Si nu temporar cum o sugi tu. Permanent. Ca eu ti`o dau sa o sugi permanent , nu temporar.


Report this post
Top
PostPosted: July 23rd, 2015, 10:59 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Bun motivu . Sa`l dam pe el afara ca te reapuci tu de server . omg.
Joaca ,tata, nu te tine nimeni . Si mai lasati din figurile astea.. Ca sunteti primi la asa ceva.
Pe alte servere nu vezi chatu deloc, liniste. fiecare isi vede de treaba. Voi veniti aici mai mult sa vorbiti ca nu aveti prieteni cred =)) . Hai joaca acolo si calmeaza-te. Dupa ce ca admini nu sunt si nelu e aproape singurul.. Mai e delia si probabil 1.2 care mai intra pe aici , tu ii zici sa il dea afara.. Foarte bine .


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited