FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 1:13 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: September 7th, 2019, 6:52 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: June 4th, 2014, 9:26 pm
Posts: 203
Location: Severin
Candva serverul asta era probabil cel mai populat server din Romania, toate serverele pupulate, au boost-uri, dar sv-ul asta candva era 30/32 fara boost-uri, fara nimic, asta pentru ca atunci erau multi adminii, motivul pentru care acest sv a decazut asa este lipsa de adminii, Alexone crede ca daca are Anti-cheats la server nu mai sunt codurile o problema, insa asta e o prostie, chiar eu am testat zecii de coduri, si toate merg, nu am facut acest topic pentru a primi eu admin, nu vreau admin, chiar m-am lasat de cs, daca joc 30 de min pe zi e mult, fac acest topic doar pentru a-mi spune parerea despre treaba asta. Alexone, tu gresesti mult, dai admin prea greu , dar remove prea usor, tu mereu ai crezut ca adminii slabi iti golesc serverul, dar mereu ai gresit, un sv fara adminii e 0 , pentru ca mereu or sa apara unu cu wall sau aim si o sa dea tot afara, niciodata n-am inteles de ce a fost o problema asta mereu aici, problema cu datul adminului, pe alte Comuniatii se dau admin la maxim 30 de ore, aici si 500 daca ai nu primesti, am vazut jucatorii care stau aici de anii intregi , au facut cereri ,nici macar nu le raspunsi, sa spui "RESPINS" vezi cererile si nu spui nimic, in felul asta ar fi mai bine sa-ti inchizi serverele, pentru ca vor fi deschise degeaba fara adminii, fara playerii, vreau sa vad parerea ta despre ce am spus eu acum.

_________________
https://beta.postimg.org/image/b26jjvukx/


Report this post
Top
PostPosted: October 9th, 2019, 7:30 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Intr-adevar se simte lipsa .. dar dupa cum vezi .. toate serverele din Romania si nu numai .. au cazut :P in sfarsit cineva a pus punctul :P toata lumea astepta sa pice CS 1.6 .. si serverele de CS:GO sunt la limita .. din cauza jocurilor ONLINE .. sunt foarte multe jocuri ONLINE si lumea se muta .. CS din pacate este pe moarte .. cel putin in Romania !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: October 30th, 2019, 7:26 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: December 5th, 2015, 9:19 am
Posts: 199
pentru ca m-am lasat eu


Report this post
Top
PostPosted: November 17th, 2019, 5:07 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Exact =))

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 3rd, 2020, 10:48 am 
A revenit ZoOmLeS. Haideți la joc! Păcat ca mi-a blocat accesul la nickname, pe forum. Nu înțeleg de ce nu merge de mult.


Report this post
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited