FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 28th, 2024, 8:43 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ] 
Author Message
 Post subject: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 10th, 2012, 10:29 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: November 10th, 2012, 10:27 pm
Posts: 26
[BAN] Ai fost banat !
[BAN] Motiv: This is Life!
[BAN] Pentru unban viziteaza http://www.cs.alexone.ro !
[BAN] SteamID-ul tau : STEAM_ID_LAN !
[BAN] IP-ul tau : 79.119.187.250
Care e motivu' defapt ?:> ca am aim ?:> Pune ceva dovezi . Un demo si sa zica si ceilalti parerile :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 11th, 2012, 12:33 am 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Daca doi admini vedem acelasi lucru nu sunt nebuni si nu-ti dam ban degeaba,du-te in PGL daca esti bun,lasa-ne pe noi ca noi suntem noobi.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 11th, 2012, 1:36 pm 
Fatele meu sunteti doi admini , si care e faza ? Hai sa zic ca daca erau 10 admini si toti 10 au prins boala pe mn si ziceau ca am cod nu mai ziceam nimic :)). Dar o dovada nu stiti posta ? demo ceva ?si GoD draga tu nici nu ai stat spec.Doar (^_^) a stat spec ;).Nu imi zice tu mie ca nush ce ai vazut.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 11th, 2012, 1:47 pm 
Si apropo eu intru pe serveru vostru din an in pasti asa ca lasa'ma in amaru' meu sa joc si eu linistit.Ai vazut ca nu v-am deranjat in fiecare zi sa va stric rank'u sau nush ce. Ce e cu ciuda asta in voi ? Ca dau hs cu 1 glont pe aim_map ? care e faza? nu ati mai vazut playeri sa joace asa?Si (^_^) ca player joci cat de cat :)) dar ca admin esti varza rau , daca astepti 3 ani de zile sa iei admin pe serveru asta si totusi l-ai luat inseamna ca trebuie direct sa iti faci de cap, adminu il poti pierde mult mai repede decat l'ai luat, am avut aceasta experienta , asa ca poarta'te ca atare.Si iti garantez eu ca ceea ce ai vazut nu a fost si ceea ce tu ai crezut ;).Mai bine lasa'te de admin.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 11th, 2012, 5:14 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Yey! Prima mea reclamatie.
Scz ca nu am putut raspunde eu primul,dar am fost azi ocupat.
1.Vorbesti cam mult,si nu la tema (mai lasa-te de apasat pe ''Y'')
2.Uneori te legi de playeri si plus la asta folosesti cuvinte nu prea frumoase.Sa nu zicem de care.Stim ca te mananca invidia dar nu ne arata si noua cum...
3.Nu ai dreptate aproape de loc.Am fost ambii admini spec(pe mapa aim_map) ,si se vedea clar ce ai tu,de eram doar eu singur iti faceam demo.Dar spre norocul tau am fost doi admini care am vazut ce si cum.
4.In legatura de felul cum joc.Ti-am cerut eu tie parerea?Marsh pe sv de pgl atunci de esti asa de bun si lasa amenintarile.
5.In legatura de felul cum adminez.Tu crezi ca daca spui pe chat''Schimba Mapa'' eu trebuie sa o i-au ca pe un ordin si sa o schimb?Nu schimb eu mapa pentru ca la unu nu-i place mapa(ceva nu-ti place la punctu 4 citesti din nou).
Stiu eu bine cand trebuie de schimbat.
Si trage un ochi pe regulile serverului pentru playeri.


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 11th, 2012, 9:47 pm 
1.Copile tot un admin varza ramai
2.Nu doar mie nu mi'a placut mapa,au fost si altii care s'au plans deoarece voi lasati mapa de_dust2x2 sa mearga incontinuu
3.Adeseori lasi mape prea mari pentru cati playeri am fii.De exemplu (de_inferno) pentru playeri 5v5 sau 6v6
4.Nu m'a deranjat chiar nimic la punctul 4
5.In legatura cu invidia. da , ai dreptate , probabil ca imi este ciuda cand vad un "pro" ca ma ia..asta e , toti suntem oameni, fiecare avem firea noastra ( ca sa te judec si eu umpic cum ai facut'o tu, esti un disperat care joaca la rank, ca sa ai 10k fraguri trebuie sa stai toata ziulica pe server ca obsedatii si sa prinzi din cand in cand noobi de pe care poti face fraguri ) , se vede ce fel de om esti , si cand vezi ca joaca unu mai bine ca tine sau ca da hs'uri asa din 1 glontz ban direct.
6.Te rog frumos sa postezi demo'ul aici daca doresti . Sa vad si eu dovada :) si sa o vada si altii , nu doar eu, presupun ca greN , V1sCeraL , Alexone stiu cum joc eu , dar daca va fi sa imi ramana ban'ul , asa sa fie :)


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 11th, 2012, 9:51 pm 
Degeaba ati fost 2 admini fratele meu, din cate stiu god nu era spec , era la TS si doar tu ai fost spec.Ce te-a oprit sa'mi faci un demo chiar daca ati fost 2 admini ? Astept un raspuns de la ceva owner ca cu tine nu se poate.Eu totusi credeam ca un demo mi'ai facut dar nah , in fine.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 11th, 2012, 9:55 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 1st, 2012, 9:53 am
Posts: 500
Location: Romania
La punctul 4. nu noi suntem de vina ca playerii nu cunosc obiectivele hartii!
Se poate juca si 1 vs 1 daca cunosti obiectivul, respectiv sa pui bomba sau sa`l dezamorsezi ..

_________________
Image
Image Image Image Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 12:40 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: June 3rd, 2012, 12:39 am
Posts: 43
Eu unu il stiu pe fes^ , joaca rar ...e bun, nu il stiu sa foloseasca cod , insa sta mai prost cu limbaju... jigneste playerii...ex:" nah mo luat nabu,prafu" etc chestii din'astea


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 1:11 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Nu va certati din prostie .. mai ales pe chat pe cs .. aici va puteti injura cat vreti :P ganditi-va aman2 ca e doar un joc si chiar nu merita oboseala :D dak va certati intens inseamna ca undeva cineva spune un adevar :D

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 2:54 pm 
Eu nu am avut nicio treaba cu el :) . Pur si simplu ma trezesc cu ban pe aim_map pt ca deadeam intr-una hs'uri cu 1 glontz. Si sunt sigur 100 in 100 ca pentru asta mi'a dat ban.Totusi, astept si eu un raspuns daca raman sau nu cu ban'u .. sa stiu. :)


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 3:09 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Nu face pe nevinovatu ca ai avut aim,erai cu tinta la 2-3 mm de capu alora si sarea direct pe cap,hs,eu cred ca alexone ma crede mai mult pe mine decat pe tine,hs dintr-un glont,nu erai nici pe aproape.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 3:13 pm 
Ba copil :| tu stii trage ma de mouse calumea ? sa sara glontzu in cap ? stii sa tragi de mouse. ia incearca si pe urma vorbeste .Faza asemanatoare e si la deagle si merge si la ak47 . Si dau cu 1 glontz pentru ca acuratetea e mult mai mare ma decat sa dai cu 3 gloantze dai, dai 1 data si e deajuns pt hs ma copil,daca nu imi iese mai dau pana imi iese,am 30% Acc in tot timpul jucat pe server voi cat aveti ma?18 - 19% ?ia intreaba'te tu , am jucat in tot acest timp cu cod de am 30% acc. ma ? e clar ca nu ai cu cine discuta.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 3:17 pm 
"Hs dintr-un glontz,nu erai nici pe aproape" da cum am dat ma ?:) nu din 1 glontz v'am dat 2 runde la rand ?:).Invata ma sa joci , nu ma intereseaza pe mine pe cine crede el ma intereseaza sa fie corect ca owner al serverului ;) e greseala voastra ca nu ati facut un demo copiilor :),nu v'ati facut datoria asa cum trebuia;).ai adunat si tu vreo 4-5 pro'uri de la nush ce prieteni de ai tai si ai luat admin presupun:-j.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 5:27 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Esti bun,da gg,go and shoot yourself with 1 bullet,deoarece acuratetea e mai mare cand tragi cu un glont.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 6:00 pm 
Lol=))))) Eu ce am zis mai sus ma ? it's obvieously u are too low-minded, read before to reply back , lol :|. All of you, beware of his stupidness :o


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 6:02 pm 
No offence.Mai lasa'te cu engleza asta de balta , apropo se scrie "God may be hearing you" :))) nu "maybe"


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 8:34 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Ce-ti mai place sa te pui in gura cu toti...Nici pe forum nu poti fara a jigni si a ataca oamenii.
Iti recomand acelasi sfat
Quote:
No offence.Mai lasa'te cu engleza asta de balta
.Englezule))Invata si tu sa scrii si sa te exprimi cum trebuie,inainte de a critica pe altcineva.
Te uiti la tine sub nas si dupa te legi de altii.


Report this post
Top
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 12th, 2012, 9:00 pm 
Spune'mi tu ce am scris gresit :> .. in fine.. Si el m'a jignit si la fel am facut si eu :).Si hai sa nu mai dam pe langa subiect , nu mai zic nimic, astept un raspuns despre acel ban, daca e dat sau nu corect;).


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: reclamatie (^_^) :))
PostPosted: November 14th, 2012, 11:56 am 
Offline
Member User
Member User

Joined: October 20th, 2012, 6:06 pm
Posts: 127
Location: Romania
Eu zic,ca f3s^,joaca bine.De cand joc pe alexone,numai el ma surpinde.Adica el e cam,singurul cu stil diferit;care trage dintr-un glont.Eu zic ca are experienta,in ceea ce face,si multe antrenamente.

_________________
Don't stop what you can finish


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited