FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 2:20 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Doar o chestie..
PostPosted: April 12th, 2012, 11:46 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
Nici nu stiu cum sa incep.. as dori doar sa zic faptul ca: ... iubitii-i pe cei dragi voua.. luptati pentru cei dragi orice ar insemna asta, orice ar trebui sa sacrificati.. Doar atunci veti fi cu adevarat fericiti, cand personajul principal din viata voastra va fi o alta persoana, si nu voi insiva. Spun toate acestea fiindca nu de mult am pierdut pe cineva foarte drag mie. Am luptat pentru acea persoana din toata forta, mi-am sacrificat TOTUL (deci totul..), si era unica din viata mea. Insa .. ea a murit, iar cu ea a murit ceva din mine. Niciodata nu voi mai putea fi ceea ce eram odata, nimic nu mai are sens. E o chestie cand moare o cunostinta, cand moare o ruda, cand moare cineva din familia ta.. insa e cu totul altceva cand moare acea persoana pe care ai iubit-o, care ti-a facut viata un vis.. e altfel.. Au trecut doua saptamani e cand a murit, am incercat sa fiu tare, sa ma schimb.. insa timpul mi-a aratat ca asta nu se poate uita. Acum imi pare rau pentru toate momentele cand ne-am certat si tot..
Imi cer scuze pentru timpul rapit, ca sunt asa un sentimentalist, doar vroiam sa va comunic acest lucru. Vreau sa nu uitati in nici o clipa la cine tineti cu adevarat, si ganditi-va de doua, de trei, de partru, e mii de ori inainte sa faceti ceva ce ar putea sa ii faca pe cei dragi sa sufere..
Cu respect, Nm -

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Report this post
Top
 Post subject: Re: Doar o chestie..
PostPosted: April 12th, 2012, 11:56 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 7th, 2012, 10:31 pm
Posts: 53
Location: Arad
Ai mare dreptate...
Sti? Tot timpul asa se intampla! Dupa ce a murit cineva iti dai seama...

_________________
Invata sa respecti si vei fi respectat!
Vrei respect ? Invata sa fii sincer!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Doar o chestie..
PostPosted: April 13th, 2012, 12:06 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Omul este construit de asa natura incat sa invete SINGUR si nu neaparat din vorbele altora, adica trebuie (Parerea mea) sa dai cu capu, sa gresesti .. ca sa sti cu certitudine ca, CHIAR e adevarat ce spuneau altii ! Da` e adevarat .. cand realizezi un lucru, deja e prea tarziu .. si cand vrei sa-l recuperezi (Daca mai poti recupera) n-o mai fi ca inainte !
Nm- gandeste-te doar ca esti tanar si mai ai de trait .. daca intr-adevar aveai 40-50-60 de ani era altceva pentru ca nu te mai regasesti asa de repede ca si acuma .. cand esti tanar ! Chiar e o situatie foarte grea .. e greu de trecut (Cu gandu) ca ai pierdut ceva ce stiai ca v-a fi al tau ! Am pierdut si eu pe cineva la care tineam .. e adevarat, am trecut greu peste asta .. dar am trecut pentru ca ma motiveaza viata !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited