FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 28th, 2024, 1:14 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: March 29th, 2013, 12:45 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Deci asa ceva deja devine o obisnuinta!
Alex,asa ceva nu se mai poate! Frate nu poti intraa si juca pe server,pentru ca la orice ora dar la orice ora gasesti minim 1 CODAT INFECT!!! Chiar devine ceva foarte suparator, dintr-un simplu joc sau distractie virtuala devine ceva foarte suparator!
AVem 1000 de adminii.Bun.Am inteles asta! Insa nu inteleg fratilor,de ce faceti cereri disperate de admin,insistati foarte foarte mult, spune-ti ca voi vreti admini pentru o viata mai buna pentru server,pentru a nu mai intra codatii,pentru a avea grija de server, si multe vrajeli dastea de 2 lei si 15 banii! De ce spun ca sunt vrajeli? Pentru ca nimic din cea ce spune-ti NU FACETI!!! Daca nu puteti admina serverul,aveti: scoala,serviciu,sau orice alte activitati nu va zice nimeni nimic.Mergeti la sectia cereri pauza admin , si faceti fratilor cerere sa vi se scoata DE TOT!! Pentru ca faceti 500 de ore inainte de a primii de admin, omorand pc-ul cu Cs-ul aprins non-stop la orice ora din zii si din noapte! Am deschis accest topic pentru ca ma umplusem de nervi,nu mai putam,pur si simplu imi exploda capul! Desigur, ca reply al acestui topic multi dintre voi probabil vor spune Dute si joaca pe alt server daca nu iti convine! INSA NU VREAU SA MA DUC SA JOC PE ALT SERVER !! Joc pe serverul asta de cand sa deschis si tocmai de accea ma agit pe aici mereu pentru ca NU IMI PLACE DELOC IN CE SITUATIE A AJUNS ACCEST SERVER! Alex spuneai candva " Vrei iphone , vrei iphone dar cand il ai parca nu iti mai place " . Inteleg ca vrei sa le accorzi tutoror o sansa pentru a avea admini, respectele mele pentru asta! Insa le dai admin doar pentru a se lauda prietenilor ca ei au admin desii nu se folosesc de el pentru a avea grija de server? Nu dau nume,pentru ca se simnt cei carora le este adresat acest topic! In afara de adminii vechii,ai foarte multi admini noi ca sa spun asa.Insa pe server Alex cand gasesti un admin de cele mai multe ori este unul dintre adminii vechii! Foarte Foarte rar gasesti un admin nou!
Cine merita cu adevarat admin , nu are! Si cei care au nu intra! Nu stiu, Bagai in "sedinta" si spunele sa faca macar 60-70 de ore pentru a ramane cu adminul! Vad ca,cu acele 50 de ore deja ai lasat`o mai moale!
Sper ca vei lua masuri cat mai repede!!!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 2:39 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Nu am lasat mai moale nimik .. astept sa se umple paharu ca sa am argumente :P lasa-mi mesaj privat cu nick si parola NOUA si sa-mi promiti aici in scris ca te vei abtine la VORBE pe CHAT si nu te vei mai certa/vorbii cu restul Adminilor daca nu te sti abtine de la CRITICI ! Iti ofer a nusj cata sansa :P eu nu te critic decat cand vorbesti urat pe server si cu Adminii .. atat ! Asta vreau eu de la tine .. daca poti face asta iti redau Adminul cu mare drag si tie si lu` GoD !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 3:46 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Ar fi minunat.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 4:17 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Ce sa le faci daca intra toti aceeasi codati,sunt doar 3-4 care intra in fiecare zi si au ip de ala (mai special).NU ii poti lua cu nimic.
SI de ce la mine ,cand sunt eu online nu am parte de codati...Prind 1-2 pe zi, dar la fiecare ora sa fie codati...
Toti intram pe server din ani in pasti si vrem ceva sa schimbam,dar nu o sa se intample...


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 5:15 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Eu va promit ca o sa imi schimb atitudinea anterioara fata de toti playerii si mai ales fata de toti adminii de pe server!!!
Ar fii minunat sa ni se alature si GoD pentru ca accest server are nevoie de el si de capacitatile lui de a admina!
Mersii frumos pentru increderea accordata Alex!!!
Si paranteze, nu are nimeni nimic d spus despre tine.Prin ce ai facut pentru accest server parerea mea este ca ti`ai castigat locul printe veteranii ca sa spun asa,si totodata respectele noastre!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 5:30 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Bine ai venit printre noi ca ''Admin''
:D


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 5:40 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Multumesc!! :D

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 6:56 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Welcome back! :)

_________________
Think Different!


Report this post
Top
PostPosted: March 29th, 2013, 7:50 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Mersi!Scuze pentru ce sa intamplat in trecut... :D

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited