FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 27th, 2024, 8:10 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
PostPosted: June 25th, 2012, 2:40 am 
mai alexone ce fel de admini ai u pt ca Eeeeee ala mia dat ban si destroy aiurea...total aiurea....nici macar nu mi-a zis un motiv....de fapt nici nu avea ca eram curat...te rog sa iei masuri si sa imi scoti ban-ul! joc cu numele Micutz.Tm. si ip 192.168.0.100


Report this post
Top
   
PostPosted: June 25th, 2012, 2:56 am 
am vaz la reclamatia veche ca Eeee zice ca are demo, vreau sa-l posteze sa il vad si eu,ca el zice ca aveam aim...pura vrajeala...nu aveam nici un cod nimic, si te rpg scoate ban-ul,nick Micutz. Tm.


Report this post
Top
   
PostPosted: June 25th, 2012, 10:12 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 4th, 2012, 6:14 pm
Posts: 70
Location: Romania / Alba / Aiud
Bai coaie, nu te scoate, erai pe fata! Vii aici cu puppy eyes si nevinovatie, mi-e sila. Se vedea clar ca aveai aim pe piept, oriunde trageai mergeau gloantele in el... Demo-ul nu a surprins asta pentru ca s-a oprit cand s-a schimbat harta, nush dc...Alex stie...Dar oricum demo-ul arata ca e de 65min, deci trebuia sa fie si partea cu codul tau.

_________________
                    • [list][list][list]Image
                    Image
                    • [list][list][list][list][list][list]GOLDEN RULE=NEVER CHEAT!
        • Doar setări de bază! <-> NU ARE AIM X_X !
[/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list]


Report this post
Top
PostPosted: June 25th, 2012, 2:22 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 22nd, 2012, 2:35 pm
Posts: 5
bai EEEEE lasa-ma cu astea...ca aveam aim si dastea...daca aveam cod nu mai veneam sa iti fac reclamatie...da?ca nu eram tampit la cap....asa ca scuteste-ma de argumente dastea cu aveai aim pe piept si dastea ca eram curat curatel....eu nu am nimic cu u,dar scoatemi banul ca e dat fff aiurea......


Report this post
Top
PostPosted: June 25th, 2012, 10:02 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 4th, 2012, 6:14 pm
Posts: 70
Location: Romania / Alba / Aiud
Eu nu iau o asemenea decizie! Din partea mea, banul ramane!

Alex face ce crede. Drept e ca nu s-a prins faza in demo, asta ma pune pe mn intr-o lumina urata, si iarasi, asta e sansa ta sa scapi de ban.

_________________
                    • [list][list][list]Image
                    Image
                    • [list][list][list][list][list][list]GOLDEN RULE=NEVER CHEAT!
        • Doar setări de bază! <-> NU ARE AIM X_X !
[/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list][/list]


Report this post
Top
PostPosted: June 26th, 2012, 8:21 am 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 22nd, 2012, 2:35 pm
Posts: 5
si mie imi pare rau ca nu sa prins...ca se lamureau lucrurile....ca daca era asa cum ziceai u nu imi parea rau ca am lut ban,dar asa,e un ban pe care nu il merit....asa ca il rog pe alex sa imi scoata banul,si daca vreo o data ai sa ma prinzi cu cod(ceea ce nu cred) nu vine nimeni sa mai faca reclamatie si sa ceara unban!


Report this post
Top
PostPosted: June 28th, 2012, 8:54 pm 
puteti inchide topicul.


Report this post
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited