FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 19th, 2024, 8:49 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: I-ai dat admin la PUYa..
PostPosted: July 11th, 2012, 9:00 am 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 16th, 2012, 4:19 pm
Posts: 204
Location: Arad
Alex te respect ca owner insa......te-ai pripit in privinta lui puya....frate a facut 21 de ore intr-o luna wtf si SN ca a facut 80 de ore nu il bagi in seama...tu ai zis ca trebuie sa facem cel putin 50 de ore pe luna ca sa avem o sansa de a primi admin si ce ai facut i-ai dat admin la puya care nici jumatate din ore nu a facut..asta o treaba
A 2 treaba ii ca sta spec cu codati on sa faca ore l-am prins de multe ore stand spec nefacand nik l-am atentionat ca ii voi da kick daca mai face asa,,,,peste 1 ora intru iar ii scriu PUYa de 3 ori nu rasp KICK..

A 3 treaba nu stie regulamentu el se juca pe 2x2 normal si mia zis MvM ca are unu cod m-am pus spec si mam uitat in acel MOMENT a injurat un player...ia dat gag,....bun poate nu am fost pe faza insa puya mia zis ca a injurat...peste 5 min iar a injurat si iar i-a dat gag WTF invata regulamentu daca dai 2 ori gag la rand

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 11th, 2012, 11:58 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Da` cine ti-a dat voie sa dai kick ? .. unde scrie ca nu este voie sa stai spec ? .. eu nusj cum sa adun mai multi playeri sa stea cat mai mult pe server si tu le dai kick ? .. vrei sa-ti scot si tie .. IARA Adminu ? .. si PUYA e vechi .. mult mai vechi ca tine .. spune-mi ceva cu ce greseste impotriva regulamentului ce l-am pus eu .. nu ce inventezi tu !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 11th, 2012, 3:27 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 16th, 2012, 4:19 pm
Posts: 204
Location: Arad
bne ma e vechi dar ce vrei sa zici ca a facut 21 de ore si gata admin neeeee....asta nu ii corect adica nu a facut 50 de ore si gata ii dai admin

in plus stai spec cum stau multi admini insa sa fii la pc sa fi atent la playeri nu ca sa faca ore si la sfarsitul luni ai am 100 de ore dintre care are 1000 de fraguri in frast
Am avut o conversatie cu el cand a facut 555 de minute intro zi
Eu:PUYA tu ai facut 555 de minute dintre care ai stat spec vreo 300:D
El:pai mam si jucat insa cand stau spec NU SUNT LA PC
Asa era conversatie ca martor il am pe bsc-
Tie ti se pare corect ca sa stea un admin spec si sa nu faca nik sa plece de la pc si gata:' lasa ca owneru nu imi face nimic '....sa iti pun o problema daca nu intram eu nu ii dadeam destroy la Spike si la Nimeni Altu ...el sta spec doar pentru ore sa se laude...daca nu intram eu sau daca nu intra alt admin stateau linistiti si dupa iar ieseau playeri si DE CE? pentru ca PUYA sta spec cand ii plecat de acasa .La pc te joci ca sa iti pierzi vremea insa tactica lui da roade daca il vezi alex nu ii zici nimic doar ca il vezi spec esti bucuros...
Acm alex daca un player injura o data ii dai gag si injura si dupa ce l-ai scos ii dai kick sau ban cateva minute...

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 11th, 2012, 3:32 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 16th, 2012, 4:19 pm
Posts: 204
Location: Arad
Fi atent alex...daca stau spectator eu ca ADMIN si plec de acasa cu orele ma trezesc in cealalta zi cu reclamatie pe forum ca ieri(cu o zi in urma) eu am lasat codatii pe srv si nu leam facut nimic
Frate vrei sa imi scoti adminul SCOATEL daca vrei chiar daca sunt on chiar daca vb poate cel mai mult cu admini nici macar respect nu imi dai ARATAMI gametrackarul la toti admini si zimi care are mai multe ore ca mne

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 11th, 2012, 10:49 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Ok .. dak te deranjeaza asa tare am sa-i scot Adminul la Puya ! Dar ma axez mai tare pe tine :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 12th, 2012, 12:19 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 16th, 2012, 4:19 pm
Posts: 204
Location: Arad
Alex eu de intrat intru foarte des pe srv si nu am sa il las la greu...chiar daca sunt doar eu admin on insa ascultama in privinta adminului lui SN merita ....nu le baga in seama tot de la cererea lui ci doar vorbeste cu el pentru ca el s-a straduit atat pentru avea admin si daca ii vei da nu cred ca se va lasa va face tot atatea ore ...eu vreau sa il ajut pentru ca mie ca un frate

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: July 27th, 2012, 4:03 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: April 14th, 2012, 6:29 pm
Posts: 62
Mai cunosc pe cnv kre face asa Alexone:))...da kick la Playerii spectatori

Si putina dreptate are si Vis aici...cum sa stai Afk pe Specator...fara sa faca nimik...nu prea e corect ;)

_________________
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited