FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently May 20th, 2024, 4:13 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Cei mai buni admini!
PostPosted: June 28th, 2013, 5:17 pm 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: May 23rd, 2013, 10:40 pm
Posts: 46
Astazi,28. 06. 2013 ,intru pe srv si aleg echipa CT. Dupa 2 runde de joc,observ ceva ciudat,cum ieseam de dupa colt (pe fy snow) ,"camera(117)" ma astepta ! ,am dat cu u@ "Nu se ocupa nimeni de camera asta?"
La care mi s`a raspuns cu "Nu" ,de la (^_^),deoarece camera acela avea un wall evident,dar na,daca figurina era in echipa cu el,ii convenea,dupa am dat pe Y ca ,camera are wall si ca vreau sa-i faca ss`uri si sa ma uit si eu la poze sa fiu convins ca nare,dupa care a inceput denisse cu gura ei mare sa rada,ca cine sunt eu? un pui de ninja? la care si Nhil,spectator sustinea balamucul . (^_^) a mai fost prins cu coduri pe srv si inca le foloseste ,cred cu tarie ca are wall,cum avea si camera117. Din 3 admin "renumiti" pe srv,nici`unul nu`si face treaba cum trebuie,cel putin nici macar nu ii intereseaza de srv.2 dintre ei nici nu stiau ce s`a intamplat pe srv.. Alex,ai parte de un staff incompetent si o sa ai de pierdut:) ! P.S.: Daca aveti admin,jucati cu numele de pe admin,nu cu alte nume ca sa puteti baga configuri,coduri etc :) .Si actimel i`a zis lui figurina ca are wall,la care figurina a raspuns ca e problema lui,si i`a zis sa joace mai departe . In concluzie,Alex,o sa regreti cand o sa dispara playeri din cauza lor,cauza celor care trebuiau sa populeze srv`ul . in + cum de un codat ca figurina ,care a fost prins cu cod pe srv are admin?! daca are macar sa`l foloseasca in scopuri bune,nu pentru imunitate:)

_________________
ραTяυ єℓємєηtє
ανєм ℓα zвσя :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Cei mai buni admini!
PostPosted: June 28th, 2013, 5:56 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Din ce ai scris mai sus reiese ca tu ai fost sfant pe server.De ce nu ai pus ss aici de la consola cu toata conversatia, o puneam eu de stiam ca vei fugi pe forum sa spui minciunele..
Nu ai ce te atinge de playeri si admini.Si nu ai ce cauta sa te uiti tu pe poze ''pui de ninja''.
Da..Treaba noastra e sa ne uitam pe playeri si sa dam ban la codati si da puteti sa ne spuneti pe U@ daca suspectati pe cineva, doar ca daca am spus ca nu are omu wall atunci nu are ca l-am vazut de cateva saptamani pe server si am vazut cum joaca el.
Pentru ce-i ca tine (copii de 15-16 ani) daca te face gata are omu wall,daca nu e wall e aim,nu e aim atunci e clar cfg.
Cica admini incompetenti..Tu mai ai de supt laptic ca sa intelegi,ca de fiecare data cand intru pe server nu intru la joc dar ma uit pe fiecare player si dupa ce e curat joc si eu.Daca intra cineva nou ma uit pe el si dupa ma joc.Stiu cand omu are wall si cand nu.
Lasa-te de comentat pe server ca nu ai intrat sa ii bati pe toti la cap, da ai venit sa faci kiluri/deathuri.La taclale pe facebook dute.

Eu pot zice ce nu ar fi.Mai am si aim si ma misc mai rapid ca altii in cs si ma bate si wallu si multe altele.
Si acum poti face 3 lucruri:
1.Sa crezi ca am cod.
2.Sa incerci sa demonstrezi ca am cod.
3.Sa ma lasi in pace cu codurile alea ale tale,am ajuns sa imi i-au steam pentru ca sa caut coduri pe el...ramaneam in pl me valver daca eram codat.

Daca noi suntem admini incompetenti...Fie..Tu oricum ramii player but.
Bafta.


Last edited by (^_^) on June 28th, 2013, 7:50 pm, edited 1 time in total.

Report this post
Top
 Post subject: Re: Cei mai buni admini!
PostPosted: June 28th, 2013, 6:25 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 4th, 2012, 5:11 pm
Posts: 428
+1 (^_^)

_________________
Quote:
Doresc reclama cu voi cand dai head-uri la Owner


Report this post
Top
 Post subject: Re: Cei mai buni admini!
PostPosted: June 28th, 2013, 9:56 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
=))))) am un singur lucru de spus : ESTI PRAF !

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Cei mai buni admini!
PostPosted: June 30th, 2013, 5:49 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Damian .. nu trebuie sa acuzi Adminii prin vorbe ca nu te crede nimeni .. adu` snapshot`uri .. demo ca se poate face cate vrei .. dar nu vorbe !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Cei mai buni admini!
PostPosted: July 1st, 2013, 11:02 am 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: May 23rd, 2013, 10:40 pm
Posts: 46
Okey,foarte bine,o sa fiu mai atent de-acum cand o sa fac cate`o reclamatie,dar in + ,acel camera117 mai luase odata destroy pentru coduri,si a revenit pe srv. Si mai erau cativa playeri de fata cand a avut loc "mica" disputa.:)

_________________
ραTяυ єℓємєηtє
ανєм ℓα zвσя :)


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited