FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 28th, 2024, 1:26 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ] 
Author Message
 Post subject: Alexone..
PostPosted: July 8th, 2013, 4:51 pm 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: May 23rd, 2013, 10:40 pm
Posts: 46
Noroc(r3) oameni buni..Salut Alex1 ,sunt Blaiseexx si am facut o cerere pentru admin in urma cu ceva timp..Am strans voturile necesare ,dar tu nu mi`ai mai cerut nick sau parola..si cand am dat de tine pe srv erai prea tacut si n`am vrut sa insist..Acum nu ca acuz pe cineva,sau fac referire la cineva dar sunt multi admini care nu sunt foarte activi pe srv,adica nu prea se "ocupa" de el in deajuns..De dimineata ,cand intru pe srv,na` ,mai am si eu norocu` sa gasesc 7-8 playeri pe srv,iar dupa ora 9 in colo,intra codatii,incep sa injureee,tra la la,nici`un admin on care sa aiba grija de joc..etc..m`am saturat,totusi as vrea sa fie ceva frumos pe srv,cs.alexone.ro este un srv de cs clasic si merita intretinut,dar nu in ritmul asta,adica doar asa cand ne aducem aminte,deci Alex1,ia atitudine fratioare:) .
P.S.:Rezolvam si noi ceva cu adminul ala..?!

_________________
ραTяυ єℓємєηtє
ανєм ℓα zвσя :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 8th, 2013, 7:00 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: June 15th, 2013, 2:27 pm
Posts: 20
Esti leit Extazzy=))


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 8th, 2013, 7:19 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Duude Keep Calm.
Referitor la cererea de admin ai doar 1 Contra si 2 Pro iti mai trebuie ceva voturi.
In legatura cu codatii dimineata ai intrat azi si ai vazut unu care ti s-a parut ca are cod si gata de aici ai concluzionat ca in fiecare dimineata e asa?Chiar am stat 5-6 zile la rand pe server de la orele 8 pana la 13 si ceva sa ma conving... si nu am vazut nimic neobisnuit.Sa recunoastem tu nu intri prea des si nu stai prea mult...da sunt zile in care face recorduri la stat spec, dar alea nu se pun).
Sunt si zile in care chiar joci cateva ore la rand sau doar 1 mapa.
Daca vei avea admin vei fi nonstop pe server?
Si la treaba cu injuratu..Sa stii ca nici tu nu esti sfant..


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 8th, 2013, 7:29 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
1. Esti disperat dupa admin dupa cum se vede ...
2. Laso mai moale !

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 9th, 2013, 1:51 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Nu va inteleg, daca aveti admini credeti ca veti fi mai "cunoscuti" sau mai "importanti"??Ei bn nu e asa, asa ca daca admini nu sunt de acord(nu va dau pro) mai asteptati, si poate veti avea alte sanse, dar daca insistati si tot insistati, nu veti rezolva nimic prin asta!

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 9th, 2013, 2:24 pm 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: May 23rd, 2013, 10:40 pm
Posts: 46
Voi nu intelegeti.
Nu sunt disperat dupa admin ma baiatule:) ci doar vreau sa ma ocup putin de srv.:) Fix acum 10 minute a mai intrat un codat DaN.1 ala:) S`a jucat si a iesit ca a intrat nihil dupa un timp ,dar a iesit ,desigur.. Nu e nimeni on in permanenta pe srv..(admin) . Da frate,nu`s sfant,da` cate`o data nu mai rezisti cand vezi ca te injura ca la usa cortului ca ii omori ;nu dau nume (mihaela :)) ) .
Multe probleme pe srv intre playeri si nimeni care sa ii ajute:) .

_________________
ραTяυ єℓємєηtє
ανєм ℓα zвσя :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 9th, 2013, 2:25 pm 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: May 23rd, 2013, 10:40 pm
Posts: 46
Si apropo figurina,de cate ori am intrat pe srv am stat numai la joc,nici`odata spec! :) Si intru chiar foarte des din pacate..Tu nu intri ca sa ma vezi:),e o diferenta:).

_________________
ραTяυ єℓємєηtє
ανєм ℓα zвσя :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 9th, 2013, 2:45 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Sa fie clar pentru todeauna...Eu mereu is on si punct.Nu stau cu nicku de admin.Stiu ca azi ai intrat pe server dupa ora 11:00 si mai stiu ca m-ai injurat 2 cateva ori pe 2 nickuri diferite:)).Si stiu si de dan ala,ca ii am ip-u.De stat spec tu stai doar ca mie lene sa te filmez cum stai spec afk sau comentezi acolo...Chiar ieri pe dust2x2,azi pe snow...

I'm everywhere))


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 9th, 2013, 8:05 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Avand in vedere ca sunt probleme .. si nu numa la mine .. pe alte servere mai populate sunt probleme de genu foarte grave si aia sunt chiar disperati si nu au nici o modalitate sa rezolve problema .. 1 greseala care o fac Majoritatea (Sa nu spun toti) e ca ofera ADMIN la toata lumea doar ca sa ii "rezolve" pe codati .. dar fac o greseala pentru ca ofera chiar la " Admini " care habar nu au de CS si dau destroy`uri celor care chiar joaca fara cfg si alte porcarii (Precum eu) pentru ca si eu am luat destroy pe un server Top1 pe game tracker (Reclama costa :P)
Asa ca .. o veste mai minunta este ca VALVE chiar lucreaza la PROTOCOL 48 si eu ma BUCUR cel mai tare pentru ca .. incet incet ne impinge spre STEAM ONLY si eu imi doresc asta de mult dar inca mai stau pe "tusa" sa-i multumesc celor care n-au steam si chiar vor sa joace pe cs.alexone.ro pentru relatia care o avem intre noi .. echipa sa zic asa !
Noul Amx Mod X NUU mai ofera protocol 47 si cei care vor sa faca acuma un server de CS vor avea doar protocol 48 :P unii inteleg .. altii nu .. important e ca se MUNCESTE !
AStept inca sa ma decid cand voi trece pe Steam Only chiar dak voi pierde multa lume dar macar voi fi recunoscut pentru asta .. pentru ca sunt foarte putine servere Steam Only !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 10th, 2013, 10:01 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Geniala ideea de a trece servarul pe steam only de mult asteptam asta :)

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 10th, 2013, 10:23 am 
Offline
Support User
Support User
User avatar

Joined: May 23rd, 2013, 10:40 pm
Posts: 46
Chiar tare ideea cu steam only . Nu ma asteptam la asta dar o sa fie ceva dragut cand o sa treci srv pe steam only . :)

_________________
ραTяυ єℓємєηtє
ανєм ℓα zвσя :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 11th, 2013, 8:40 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Nu mai astepta alex :), chiar daca vezi avea mai putini playeri pe sv, vei sti macar ca aceia sunt intregi la cap . Si sa stii ca sunt destui playeri cu steam pe sv asa ca sv-ul nu va duce lipsa de playeri :)

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 13th, 2013, 12:52 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Si alex, mai am o idee, care nu cred ca va fi pusa in aplicare dar nu incurca pe nimeni daca o spun. Ce ar fi daca ai face si un sv. de CS:GO ? Va fi printre putinele de la noi din tara:D

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 13th, 2013, 10:11 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Tu vorbesti de sv de CS:GO cand majoritatea nu au steam , deja teai dus cam departe!

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 13th, 2013, 12:56 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Aici te contrazic, pentru ca nu doar playeri de pe actualul sv vor juca si pe cel de GO, si playeri din toata tara vor intra pe el, ca in tara asta sunt mii de oameni are au cs:go ;). Dar in orice caz, ru am venit doar cu o propunere...alex decide :)

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 13th, 2013, 2:49 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: July 23rd, 2012, 12:08 am
Posts: 350
Location: Buzau
Poi din cate am inteles cei din PGL , au facut servare publice de CS:GO respwan , classic , dar problema a fost ca nu au fost populate si sau inchis :)

_________________
8-)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 13th, 2013, 3:13 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Pai, poate cele de la pgl s-au inchis, dar sunt si alte servere in romania care merg destul de bine, si m-am gandit ca poate si alexone sa faca asta..:)

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: July 15th, 2013, 11:40 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Eu am vrut sa fiu primu` in Romania cu server CS GO :D dar a fost foarte special .. aveai nevoie de steam + key de la ei .. :D ceea ce nu obtineam dak nu aveam un atuu .. precum forum cu sute de mii de vizitatori + site + servere :P eu sunt mic .. asa ca au facut altii .. PGL.ro si laleagane care au fost printre primii :P bineinteles ca au avut server demo dupa care platesc lunar o suma de bani .. care nu merita dak nu tzi scoti :P
Nici acuma nu exista servere public pentru toti muritorii .. ma refer sa creezi server :P inca e la inceput si astia de la Valve vor sa faca bani (Cred ei) si inca tin la CS GO cu bani .. cand o fi pe liber .. voi face .. logic :D

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: August 9th, 2013, 5:15 pm 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Media de jucatori pe server ca sa spun asa este de 14 jucatori pe zii. Chiar daca este dureros trebuie sa spunem adevarul. Trecand serverul pe steam only parerea mea este ca se va ajunge la o medie de 4-6 jucatori pe zii. Nu zic ca este o idee rea sa treci serverul pe steam only alex..din contra..sustin idea asta. Dar totodata tin ft tare la serverul asta. Eu zic ca ar fii mai bine daca la-i mai lasa ceva timp asa..9-10 luni un an... sa mai creasca si sa devina ceva mai populat...incat sa avem o medie de 24-26 de player si sa ne ramana undeva la 16-18 jucatori cand il vei trece pe steam only. Insa pentru a strange jucatori totul depinde de noi...de admini. :!:

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: August 9th, 2013, 11:01 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Avem destui playeri si cu steam, insa nu multi, dar sunt sa stii :)

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: August 10th, 2013, 11:31 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Pro Exo. Stai cuminte varule. Cred ca stiu ceva mai bine ca tine serverul accesta si stiu la ce ma refer. Alex Impreuna cu veteranii inteleg.

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: August 11th, 2013, 12:21 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Si eu am inteles ceea ce ai zis, dar sv are destui playeri cu steam, eu nu te contrazic :)Dar, sa fim seriosi, mai bn sa 5-6 playeri da buni decat o turma da prosti facuti gramada, cu toate balariile si ...plm, si daca sv e steam only, o sa intre si altii pe el, ca va aparea la lista acolo ;)In fine, nu noi decidem, ci alex, si da vor fi pierduti multi playeri buni fara steam, dar...

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: August 12th, 2013, 12:54 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Asa e .. serverele de top au sute chiar mii de redirecte ca sa aibe 32/32 permanent chiar si seara pana dimineata .. dar redirectele alea iti aduc playeri " REDIRECTATI " adik cei care au cautat ceva si intra pe altceva .. dupa care ies ! Cine doreste si vrea .. ramane ! Eu inca ma bazez pe RECOMANDARE pentru ca de acolo se castiga ! Eu lucrez in domeniu IT si de cand lucrez (13 ani) nu am facut NICIODATA reclama .. nu m-am laudat niciodata ! Am fost recomandat .. 1 cate 1 .. dar aia is permanenti ! Castigi de 10x mai mult dak te lasi laudat decat dak te lauzi ! Asa e si cu reclamele ! Inca o data .. prefer recomandarea .. am specificat de la inceput .. ma ridic greu dar voi avea stabilitate ! Se poate aplica si in viata voastra .. dak se vrea bineinteles :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Alexone..
PostPosted: August 14th, 2013, 12:42 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
Adevarat!!!!!

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited