FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 12:39 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: admini.degeaba
PostPosted: March 10th, 2014, 5:43 pm 
vreau sa va anunt ca adminul solo nu isi face treaba,nici nothing.nu stiu de ce au primit ei admin.solo e un mare fragar se cearta cu adminii vehci pe srv .chiar azi am vazut.voi ce ziceti.mai merita admin cei 2?


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 10th, 2014, 6:19 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Eu nu m-am certat cu nimeni , si nus fragar mereu m-am pus cu echipa care avea nevoie de ajutor , si cearta eu nu m-am certat cu nimeni , eu doar glumeam da se pare ca adminul respectiv o luato in serios si o inceput cu amenintari, eu n-am injurat pe nimeni nu m-am contrazis no fost nimic grav . Si in primul rand admini ceilati or inceput facanduma fragar si luanduma la mistou , eu am glumit odata cu zoomles asa si gata mio sarit in cap si o inceput cu amenintari si mereu se ia de mine pe degeaba . Deci eu n-am nici o vina .


Report this post
Top
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 10th, 2014, 6:21 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Ai dreptate tinere . :) Cred ca avea dreptate Macklemore :) .
Face exact cum a facut si punisher . Ma refer la Solo . Era mielusel la inceput cand a luat admin , acum face gura mare pe aici . Nothing.. intra odata pe an ...
Nu am inteles de ce au luat ei admin . Parca erau in probe 2 saptamani . dupa vedeam daca mai raman . nu ?
Pro.. sau cum te cheama , dupa parerea mea nu ar mai merita adminu . Mai asteptam pareri .


Report this post
Top
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 10th, 2014, 6:29 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Eu nus ca nici un punisher sau cn o mai fi ala , mi-am facut datoria mereu stau zilnic pe sv cate 4-5 ore si-mi fac datoria cat de bine pot , si nu m-am pus in gura cu nimeni , tu ai ceva cu mine si mereu te ei de mine si ma iei cu amenintari si tot felul ,eu nu ti-am facut nimic nu m-am certat niciodata cu tn am vb mereu frumos , dar tu mereu sareai calul si exagerai , da bine am inteles ca esti admin vechi da asta nu inseamna ca trebe sa te ei mereu de admini noi si sai ameninti ca nu stiu ce si sa faci mereu pe nevinovatul . Tu ai inceput de fiecare data si mai si faceai mistou de mine pe server fara ca eu nici macar sa vb cu tn . Credeam ca noi ca admini trebuie sa ne ajutam sa ne sustinem sa colaboram unu cu altul , nu sa ne tachinam sa ne certam sa facem mistou unu de altul si sa ne amenintam , dar na faceti cum vreti , eu mi-am facut datoria ca admin si mi-o facut placere sa ajut acest server dar se pare ca uni admini nu ma suporta deloc ....


Report this post
Top
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 10th, 2014, 7:36 pm 
nu mai da vina pe alt admin.uita.te mai intai la ce faci tu.nu te ameninta nimeni degeaba.eu am spus ce am avut de spus. Cei doi sunt degeaba aici .


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 11th, 2014, 12:32 am 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Pro tu esti zoomles toata ziua ...tu aj.facut reclamatia si dupa tot tu comentezi .pt ca fix dupa ce ai facut circ pe server imediat te-ai dus pe forum sa-mi faci tu reclamatie ca am vazut ca era afk pe server in timpul ala ,duoa ai intrat simi spui ca am reclamatie ,care defapt ii tot de la tine.....


Report this post
Top
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 11th, 2014, 1:57 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Celalalt era 2 saptamani in proba park .. voi l-ati votat .. nu eu .. si Solo .. oriunde in lumea asta .. cei vechi se vor lua de cei noi .. asta se practica incepand de la scoala/job etc .. dak te duce putin mintea .. te-ai putea scoate mereu .. dar dak ai degetele lungi pe tastatura .. e clar .. si asa iti faci o imagine proasta :P parerea mea

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 11th, 2014, 3:36 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Sa rad? sau sa plang ?
Cred ca e de plans Solo .Daca tie ti-a trecut asta prin minte, cred ca tu ai face asa ceva.:)
Te anunt ca am primit si eu cu Macklemore o reclamatie,cand " ne contraziceam " putin pe server. A fost un player on si imediat a facut reclamatie..dar deja iti dau prea multe explicatii si nu le meriti . :)
Si vreau sa termin discutia aici , din partea mea nu meriti adminul. Si nici Nothing. El chiar e pe langa..[e parerea mea si nu ai nici un drept sa te iei de mine ]
Isi pot da cu parerea si ceilalti admini .
Numai bine !

p.s:NU MA CERT CU NIMENI . Aici poate " m-am certat " doar cu Macklemore.. dintr`o prostie . Si acolo recunosc ca am gresit si eu . Îmi asum responsabilitatea pentru ceea ce spun, nu pentru ceea ce înţelegi tu !


Report this post
Top
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 11th, 2014, 3:54 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Ma putem face pace , eu chiar n-am vrut sa se ajunga aici da chiar numi place sa sara cineva cu gura pe mn mereu ,pe viitor am sa tac nu mai zic nimic ,nici nu mai glumesc nimic.n-am vrut sa ma cert cu nimeni ,n-am vrut scandal si chestii de genul asta , dar na asta ii .,pana la urma i un joc la care ar trebui sa te distrezi jucand si sa oferi un joc placut celorlalti nu sa fie scandal ,contraziceri si cearta,ii un joc se mai pot face si greseli si un doctor mai greseste ....Am terminat de zis tot ce am avut .O zi buna la toata lumea ...


Report this post
Top
 Post subject: Re: admini.degeaba
PostPosted: March 11th, 2014, 7:01 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: April 3rd, 2012, 11:13 am
Posts: 190
Location: Campia Turzii
Daca e pe merit, zic ca merita admin. E fragar de 5*, am vazut multe faze (daca doresti ti le si zic).
Trebuie sa se maturizeze, atata tot, se supara pe orice :-j. Noi pe sv ne mai batem joc unul de celalat, ca admini, ca playeri, pentru ca jucam 4fun, ne distram ;)

Nu fi suparacios, fi comunicativ in sens pozitiv ;)

Pro. Solo
Contra. Nothing

_________________
Think Different!


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited