FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 29th, 2024, 1:56 am

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ] 
Author Message
PostPosted: March 21st, 2014, 7:06 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Mihaela poti sa-mi spui si mie dece mi-ai dat destroy asa de pomana ? Nici nu ma conectez bine si in secunda 2 destroy , dece ? poti sa-mi explici ? Ce ti so parut asa dubios?


Report this post
Top
PostPosted: March 21st, 2014, 7:49 pm 
Quote:
Mihaela poti sa-mi spui si mie dece mi-ai dat destroy asa de pomana ? Nici nu ma conectez bine si in secunda 2 destroy , dece ? poti sa-mi explici ? Ce ti so parut asa dubios?
Esti un nesimtit de ultima speta!Ai jucat cel putin 2 runde,si cica nu ai intrat bine!Ai avut cfg,aparuse in chat,nu'mi spune ca tu l'ai scris asa din gluma,ca a fost si un link de youtube acolo,deci taci macar.Asta in primul rand,il al doilea,ai amenintat serverul cu prietenii tai hackeri,si mai ai obraz sa vii aici.


Report this post
Top
   
PostPosted: March 21st, 2014, 7:52 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Draga domnule jucator "corect" ai intrat pe sv cu cfg. D-aia ti-am dat ds. :) Si apropo ti-am dat block pe fb, deci ma mai poti injura doar aici sau pe sv :P ;) O seara buna sa ai! ;)


Report this post
Top
PostPosted: March 21st, 2014, 7:58 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Si da...tine-ti in lesa prietenii aia imaginani foarte periculosi ;) daca vei suferi in continuare la fel de mult de tine si nu iti vei accepta greselile si vei merge numai cu nasul pe sus...o sa ti-o iei rau de tot in viata ;) asa mofturosi ca tine am vazut multi...si fitosi ca tine si mai multi...tinzi sa devii un gay obosit...vei avea mult de pierdut in viata cu atitudinea ta ;) asa ca ai grija de tine si de viata ta ;) schimba-ti comportamentul omule ;) schimba-te ;) nu esti tu cel mai important si nici cel mai puternic ;) invata sa mai si pierzi in viata ;) asuma-ti ceea ce faci si invata din greseli! ;)


Report this post
Top
PostPosted: March 21st, 2014, 8:05 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Incredibil sunteti ..

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 21st, 2014, 9:30 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
da Alex...la el "Alex e prost, Zoom e prost" ;) e un mare suferind si un retardat...asta nu o sa aiba prieteni toata viata lui...cel putin nu prieteni adevarati :) E limitat mintal...nu accepta ca a gresit! Am vorbit frumos cu el, dar e un om de 2 bani!


Report this post
Top
PostPosted: March 21st, 2014, 9:32 pm 
Quote:
da Alex...la el "Alex e prost, Zoom e prost" ;) e un mare suferind si un retardat...asta nu o sa aiba prieteni toata viata lui...cel putin nu prieteni adevarati :) E limitat mintal...nu accepta ca a gresit! Am vorbit frumos cu el, dar e un om de 2 bani!
+1 Mihaela.


Report this post
Top
   
PostPosted: March 21st, 2014, 10:29 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Quote:
da Alex...la el "Alex e prost, Zoom e prost" ;) e un mare suferind si un retardat...asta nu o sa aiba prieteni toata viata lui...cel putin nu prieteni adevarati :) E limitat mintal...nu accepta ca a gresit! Am vorbit frumos cu el, dar e un om de 2 bani!

Miha, in loc sa insiri atatea cuvinte, ai fi putut sa le inlocuiesti pe toate cu unul singur, si, ar fi sunat asa : Este Punisher.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 23rd, 2014, 4:06 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: April 2nd, 2012, 4:29 pm
Posts: 189
CUm ati putut sa`i dati Pro aceste`i fiinte? :o

_________________
Apar de unde nu te-aştepţi şi toată lumea strigă “Uite-l!”


Report this post
Top
PostPosted: March 24th, 2014, 2:08 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Stai ma ca eu nici nu stiam ca cacatu ala de cfg de la un prieten de al meu o pus prostu reclama in el . Si-o batut joc de mn ,cica ia config meu sa vezi ce fain ii ca io facut el niste setari ,era config normal da mio bindat taranu f1 sa para reclama mi-am dat seama a 2 oara cand am intrat pe sv si mio zis baieti ca am facut reclama ca eu habar naveam ...am sters tot cs si l-am reistalat numi mai trebe nic asa il las ...plm cu reclama lui cu tot , puteai sa-mi spui pe sv solo bai boule vezi ca faci recalama ca eu nu stiam nici nu am observat ...da tu i-mi dai destroy asa imediat ! si acum ma mai si injuri pe forum si ma ei la mistou desi eu nu ti-am zis nimic tie ...Pe bune acum daca te injuram sau te faceam lezbi sau curva ceva mai ziceam sa i-mi faci asa , da eu nu ti-am zis nimic ! Frumos nu puteai sa-mi spui ? ca mi-ai dat destroy ca am facut reclama si pct, nu sa faci asa ... Si am destui prieteni nu ma invata tu cum sa fiu si cum sa ma port nu ma stii cum is in viata reala asa ca nu mai comenta aiurea despre mn daca nu ma stii cu adevarat ...habar nai nimic despre viata mea, da pe forum stii sa faci mistou de mn..Si nu o sa ajung nici un gay cum ai zis tu am iubite cate vreau sa-mi fac, asa ca numi spune tu mie cas gay ai inteles ca eu nu te-am facut lezbi ... Si ms de bloc oricum nu vroiam sa-ti mai vad muia pe fb !


Report this post
Top
PostPosted: March 24th, 2014, 10:45 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
=)))))))
Are putin din talentu lu DINAMITA ! =))))
Doamne.. sper sa nu isi auda ala numele ca nu mai scapam de el nici aici :))))))))


Report this post
Top
PostPosted: March 25th, 2014, 4:45 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
ce talent ma =)) da ma supara vine si ma face cum vrea ea, normal ca ma enerveaza ...server-ul ii fain pacat cal stricati voi !bn nu toti uni ...mai ales tu zoomles ai avut ceva cu mn de cand joc pe server deci nar fi ceva nou sa te ei de mine mereu ai facuto ,datorita tie mi-o fost scos si admin-ul da na ,am trecut de faza aia nu ma mai intereseaza ...


Report this post
Top
PostPosted: March 25th, 2014, 4:49 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Solo .. tu in loc sa faci cumva sa fie bine .. sa incerci sa te impaci cu el .. sau macar sa te abtii de la a scrie prostii si sa-mi spui mie pe privat .. te-as ajuta sincer .. si ti-as lua apararea .. dar tu dak o dai in prostie .. ce pot sa fac .. nu te pot ajuta din pacate .. tu iti faci singur cu mana ta .. aduni pe toti impotriva ta din cauza scrisului tau .. iti faci si tu o imagine proasta .. si crede-ma .. 1 admin oricare ar fi el .. nu poate sa-ti creeze o imagine proasta decat dak se aliaza mai multi cu el .. din prostia ta .. sa fi vedeta ca si Dinamita e usor .. sa fi un om cinstit si cu caracter .. sa recunosti .. e greu si nimeni nu-i baga in seama .. pentru ca prostia se vaneaza la scara larga .. gandeste inainte sa scrii .. toti gresim .. inclusiv eu

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
PostPosted: March 25th, 2014, 7:09 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
La cate spume ai facut pe fb...si cum intorci totul pe toate partile numai sa iti fie tie bine...esti un mare papagal...lasi impresia ca omul se poate increde in tine dar asta doar daca ai ceva de obtinut de la el...sa tragi tu un folos cat de mic...in rest nu stii ce e acela respect...nu stii cum sa ajuti fara sa astepti ceva in schimb..tu crezi ca tot ce zboara se mananca...esti baiatul mamei...pana nu treci de stadiul asta nu vei ramane decat un mare nesuferit! ;) recunoaste o data ca ai gresit si gata! ;) si muie ai tu ;) sau iei...eu am fata ;) si block ti-am dat pt ca ma saturasem de milogeala ta si de spumele facute! hai pa! O viata frumoasa in continuare! Sper sa devii si tu un om cu un caracter frumos! ;) Numai bine! :)


Report this post
Top
PostPosted: March 26th, 2014, 2:16 am 
Offline
Moderator User
Moderator User
User avatar

Joined: November 27th, 2012, 9:00 pm
Posts: 719
Location: Manchester - United Kindom/ Bucuresti
da da da. Miha e nevasta mea :X:X:X:X:X:X

_________________
Image
Aveti calitati aparente si defecte permanente!
Sunteti fete numite "Curve" dar care va credeti decente!


Nino-Nino-Nino-Nino Vine Ambulantaaaa...Ca Toate Doamnele Au Futut Pe Loc Instantaa!!!!


Report this post
Top
PostPosted: March 26th, 2014, 5:23 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
:))) De cand sunt nevasta-ta? Pe mine de ce nu m-ai anuntat? :))) :*


Report this post
Top
PostPosted: March 26th, 2014, 7:08 pm 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Va declar sot si amanta!!

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
PostPosted: March 26th, 2014, 7:39 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Mai eu n-am nimic cu nimeni ,si cu zoomles chiar am incercat sa ma inteleg cu el glumeam cu el vb frm da el mereu sarea cu gura pe mn ,si asta ma supara ca in rest n-am nimic cu el ! si cu mihaela da recunosc am gresit la faza aia , am facut reclamatia inainte sa stiu dece mi-o dat destroy ma jur ca nu stiam nimic de rahatul ala de reclama . Da recunosc am gresit de multe ori i-mi pare rau na ce pot face acum nu pot sa dau timpul inapoi si sa indrept lucrurile ,ca daca as putea as faceo da nu pot :(((....I-mi cer scuze daca vam suparat si v-am deranjat aiurea ,nu stiu ce-o fost cu mn de eram asa nervos ,is mai impulsiv de felul meu si-mi sare repede fixu si ma enervez aiurea si vb aiurea fara sa realizez sau sa gandesc ce pierd si cand i-mi dau seama ii prea tarziu sa mai indrept lucrurile . Imi pare rau pt toate fazele si neplacerile care vi le-am creeat , daca vreti sa ma iertati toti cei carora le-am gresit va multumesc ,daca nu na asta ii nu pot sa va fortez faceti cum credeti voi cai mai bine ! eu pe server oricum o sa joc in continoare ca-mi place mult si na nu pot sa ma invat cu altul acum ! Sa fac parte dintr-e voi ca admin nu cred ca o sa mai pot vreodata la cat vam enervat imi pare rau imi placea sa ajut server-ul.Am facut o impresie de tot rahatul despre mine desi nus asa deloc cum ma credeti voi si o sa va demonstrezi daca i-mi mai acordati o sansa ...Mult noroc la toata lumea ...!!


Report this post
Top
PostPosted: April 4th, 2014, 3:48 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Sot si amanta? :)))))) :*


Report this post
Top
PostPosted: April 4th, 2014, 3:52 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Eu pot sa trec peste tot ce ai zis...pentru ca si eu la randul meu am zis multe...dar vreau sa respecti sv-ul, playerii si mai ales adminii...nu pe mine ca na sunt fata, nu-s de asa mult timp admin...dar pe restul da :P Nu te costa nimic sa mai lasi putin de la tine :) si eu am fost candva la fel de impulsiva ca tine, dar nu era deloc bine :* Asa ca :) Lasa de la tine si va fi bine :P Numai bine si sa joci curat! bafta! :)


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited