FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 28th, 2024, 5:06 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 1:52 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: March 2nd, 2014, 7:36 pm
Posts: 8
https://www.youtube.com/watch?v=5v5QsW3 ... e=youtu.be Aici este un video prin care va arat ca acest ZoOmLeS^ intr-adevar are WallHack.De mult il suspectez cum ca ar avea,aceeasi parere avand-o mai multi playeri.Cer BANAREA acestui admin.Tchius!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 2:41 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Ai gresit sectiunea.Tu crezi ca eu nu am ce face si intru cu coduri? Abia imi mai fac timp si intru sa ma distrez putin,tinere.Dar o sa fac si eu ca paranteza de acum incolo.Nu are rost cu voi.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 2:52 pm 
Aia nu dovedeste nimic Lev. Nimeni nu poate vedea ce vede el (numai in poze , nu in DEMO!!)


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 3:02 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Ai de pula mea .. te rog zi ca NU esti tu Zoom !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 3:07 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Ma faci vedeta fara sa vrei =))))
De ce nu ai lasat sunetul de la joc ? :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 3:13 pm 
Zoom, degeaba zici tu ca nu ai wall. toti iti iau apararea, doar esti "vedeta" serverului. se vede clar ca ai wall. si ghost stai flex, exista wall anti ss.


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 5:47 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Ba da..el e..Am jucat cu alt nick pe server..A ajuns sa faca si el ca si ceilalti..Exact ca si mighty asta..Intra valve si joaca cu cod, apoi intra cu steam si zice ca are steam..D'aia nu mai joc 1.6.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 4th, 2014, 8:29 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
Muzica e buna:))Cat despre demo...era mai frumos daca era si sunetu prezent.
Imi pare rau zoom...ai fost un admin bun,dar ti-ai facut-o cu mana ta...


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 5th, 2014, 11:59 am 
Paranteza...da era bun si sunetul,dar nu cred ca voiai sa auzi de bulz si shaworma :)


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 5th, 2014, 3:20 pm 
Offline
Support User
Support User

Joined: January 26th, 2014, 11:23 am
Posts: 67
Eu v-am zis de mult timp ca are wall da nu ma-ti crezut !Nici cei din PGL nu joaca asa bine si stiu ei asa bine pe unde vin playeri cum o face ZoOm!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 5th, 2014, 3:27 pm 
si eu v-am zis de la inceput ca are wall zoom imi pare rau pt tn dar tiai facut-o singur aveai admin erai respectat dc ai bagat cod? aveai tot ce-ti trebuia aveai respect fata de toata lume orcum all eu in fiecare zi anunt...codatii dar daca nu sunt adminii capabili de accest sv tare eu de la inceput v-am zis ca are zoom wall dar voi toti ziceati ca n-are wall zoom


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 5th, 2014, 7:27 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Zoom tu vezi cu urechile? :))...hmmm si zilele trecute ma atacai pe mine...AI AVUT WALL!...mai ales la faza cu deagle-ul cand esti fix pe jucator..nici mai la stanga,nici mai la dreapta : :P D-aia erai tu cu 15 nume in top 15 ;) iar codul tau l-a recunoscut usor vecinul meu care incearca aproape toate codurile...a zis ca e un wallhack v7.0, e cel mai cautat si ca se gaseste cam greu...e un wall care se activeaza de pe f9-wall, f10-noflash, f11-nosmoke si are o raza de tragere prin pereti de 20m...poti sa tragi prin 2 pereti simultan si sa omori...deci nu cred ca te mai poti scoate de data asta...
Si inca ceva..nesimtirea de care ai dat dovada si sa iti bati joc de increderea lui Alex...sa chemi si jucatorii pe alt sv?? Esti un om cu mai multe fetze, un fals, pupi pe toti in fund pana te ridici si apoi iti bati joc...incerci sa le iei locul celor care te-au ridicat...incerci sa fii un "sefu", cum te-ai si autointitulat "boss-ul sv-ului"...erai adoratul sv-ului ;)...sincer mi-a fost greu sa cred asta, dar m-am convins ca asa e...cel putin nu ai avut bunul simt sa iti recunosti greseala...
Ma bucur ca ti-ai aratat adevarata fata de zdreanta! :) :* Numai bine si ai grija in viata reala sa nu faci la fel...ca sa nu te vedem la stirile de la ora 19 pe PROTV:* Ai grija de tine parazitule!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 5th, 2014, 10:07 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Cu/fara wall, prin perete poti da oricum. Unii pereti au gol inauntru..de ex. Peretele de pe dust2x2, de la lung, daca tragi bine, din baza de la ct, poti omora oameni de la groapa..ala are gol inauntru..Ce ai descris tu acolo este SSW(super simple wall). Wall gasesti cu caruta, in diferite modele (.exe;.dll etc.)..poti configura si un leis, astfel incat sa ai doar wall..Eu pot creea un wall care este foarte greu de detectat...insa nu dau aici detalii..am dat deja destule.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 5th, 2014, 11:57 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Mack, lasa ca ea stie mai bine ca tine.se crede la ea la tara aici.. Ma rog.
Prin pereti poti da DOAR CU WALL MIHA ! hahaha.
Si nu , nu am avut wall . Nu am 2 ani sa nu recunosc,dupa nu mai jucam , nu imi pasa :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 6th, 2014, 8:49 am 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Zoom....Chiar ai 2 ani. I mean, wtf??Ne crezi prosti?Poti pune si tu sunetul la maxim, chiar daca il auzi, cum faci tu pre-shot ca ala?Esti din pgl si nu stiu eu?Si, la fragul cu lama, daca scoti walul, nici macar nu o sa intelegi ce vrei sa faci, PENTRU CA TU NU AI VAZUT NICI O BUCATICA MICA MICA DE TOT DIN ADVERSAR!
Deci, las-o..sa fim seriosi. Ai avut. Unele frage poti zice ca-s facute la sunet, insa, doar 2-3.
Ai fost disperat sa fii primul mereu..Si ai ajuns sa joci cu cfg/wall..Te credeai cel mai important admin..si, oare ce ai zis..ia sa incerc eu un cod..uite unde ai ajuns..chiar imi pare rau..nu stiu ce sa zic..Ca admin iti face-ai treaba..insa, ca player, se vede ca nu!

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 6th, 2014, 9:07 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Eu am zis ce a zis ala...oricum nu conteaza ce wall ai avut...conteaza ca ai avut...nu mai incerca sa te scoti....nesimtit esti, nesimtit o sa mori ;) ce daca sunt de la tara? decat taran de oras ca tine mai bine asa...nu incerca sa te scoti ca spartu' ;) du-te dracu si sufera in alta parte ;)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 6th, 2014, 2:18 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Trasu prin perete si faci kill e de la harta .. are BUG harta .. exista harti pe site-u lor official sau cel de la Steam .. acolo poti sa tragi cat vrei ca nu trec gloantele :P m-am gandit mult sa implementez hartile alea sau nu .. dar .. ma mai gandesc ..
Zoom .. nu conteaza ce ai avut sau ce ai folosit .. dar eu dupa ce te-am sustinut atata timp si ti-am luat apararea atata timp .. nu pot sa inteleg anumite lucruri .. ai fost preferatu` multora .. ai avut parte de ce ai vrut tu .. ai fost lider de echipa .. te-ai inteles foarte bine cu toata lumea .. te-ai facut placut tuturor .. ai reusit ce altii n-au reusit intr-un timp foarte scurt .. ai castigat si 50 RON de la mine .. eu chiar nu inteleg cum ai putut sa-mi faci mie asta .. stiai prea bine ca NU suport configurile .. am trecut peste .. sti prea bine ca nu-mi place sa te folosesti de Admin .. am trecut si peste asta .. adik te-am aparat .. ti-am oferit totul pe tava .. adevaru` ca si meritai .. dar dupa atata faima .. chiar a meritat ? .. tu chiar ti-ai batut joc de mine ? .. ma faci sa cred ca ai avut 2-3-4-5 fete .. desi noi ne-am inteles bine mereu .. chiar imi pare rau de tine !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 6th, 2014, 5:54 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
Mda...nu stiu eu multe despre jocul asta...dar fapta in sine...ca ti-ai batut joc de increderea lui Alex..te face un gunoi...un nimic...un cacat de om...umbli mereu cu nasul pe sus si ai numai fite...esti 0! esti o nulitate de om! un mincinos...un om capabil sa faca orice sa ii fie lui bine...invata sa iti pese si de alti fraierici! ;) :)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 7th, 2014, 1:44 am 
il vrem pe zoom inapoi.vrem sa radem cu el.,.sa jucam langa el.am invatat multe de la el,'.acum e plictiseala pe server.jucam o mapa de 10 ori.'alexxx il lasi sa joace aici?e cel mai bun admin'


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 7th, 2014, 7:49 am 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: May 4th, 2014, 10:09 am
Posts: 4
Quote:
il vrem pe zoom inapoi.vrem sa radem cu el.,.sa jucam langa el.am invatat multe de la el,'.acum e plictiseala pe server.jucam o mapa de 10 ori.'alexxx il lasi sa joace aici?e cel mai bun admin'
Taci ca esti obosit :D


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 7th, 2014, 11:31 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:))))

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 7th, 2014, 3:23 pm 
Quote:
Ma faci vedeta fara sa vrei =))))
De ce nu ai lasat sunetul de la joc ? :)

coae , tu aveai chiar tot ce vrei , unii ca te-au respectat ca nu te-au respectat " ai fost favoritul lor " [astora de 14-15 ani] .
Dar nu te inteleg , pt ce dreac ai jucat cu "ual" !? WTFF ..
Esti mai tampit decat te credeam :] . TE SALUTA PADURE !
START/Control Panel/Add or Remove Programs/Counter-Strike/REMOVE te rog frumos . Apuca-te de BOMBERMAN , vad ca-ti place sa arunci cu he-uri :]


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 7th, 2014, 4:49 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
"Il vrem pe Zoom inapoi" :))) =))) Te lauzi singur? Cate conturi ai?? sau cate caramele ai promi astora de 10 ani de plang dupa tine? :))))


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 8th, 2014, 4:10 pm 
Quote:
"Il vrem pe Zoom inapoi" :))) =))) Te lauzi singur? Cate conturi ai?? sau cate caramele ai promi astora de 10 ani de plang dupa tine? :))))
+1 Miha . gege :) [:*]


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Reclamatie ZoOmLeS^
PostPosted: May 8th, 2014, 7:27 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 13th, 2013, 9:17 pm
Posts: 149
multumesc :* :*


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited