FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently May 10th, 2024, 10:20 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Cerere unban !!!!
PostPosted: July 24th, 2014, 9:45 pm 
Nick : Solo , Soler^
am luat ban pt ca nu am dat acum ceva timp niste poze facute de (^_^) ,iam explicat lui alexone si lui (^_^) dc nu am dat pozele nu pt ca aveam cod ci pt ca ,mi se blocase PC in timp ce ii dadusem sa pun pozele pe site , si cand am dat restar la PC tot ce salvasem si facusem eu pe PC de la penultima deschidere a PC-ului so sters tot ,mi so mai intamplat sa mi se sterga si steam cu totul din cauza ca imi era si virusat PC ...si de atunci pana acum am avut numa ban .Am vrut sa joc cu un alt nick dar n-am mai putut sa joc decat pe no steam ca ban l-am primit pe steam . As vrea sa joc din nou pe server daca se poate sa-mi scoate ban , ca alt server mai fain ca alexone nu am mai gasit , si vreau sa joc pe el in continoare m-am invatat si cu playeri de pe el si cu tot .... Regret pt fazele dinainte , puteti deacum sa-mi faceti poze cand vreti ca am reinstalat windwsul si nu mai face figuri si pot sa dau pozele ...
Cine ii deacord ca sami fie scos ban si sa joc din nou pe server sa raspunda cu PRO|CONTRA si ziceti si motivul !!! Va mutlumesc pt intelegere ... Si sper sa fiti intelegatori . Am fost pedepsit indeajuns pt faza aia , am luat si destroy si ban si admin-ul scos , eu cred ca am fost pedepsit indeajuns !


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Cerere unban !!!!
PostPosted: July 24th, 2014, 11:05 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: September 29th, 2012, 6:04 pm
Posts: 398
Location: Bessarabia
In fine...sa ziceam ca am uitat de pozele alea de pe awp india.Ce explicatie vei mai da si pentru pozele de pe aim_glocker,cand jucai cu nick-ul xPs^,care ti le-am facut acu 2-3 zile in urma...Unde sunt pozele alea?


Report this post
Top
 Post subject: Re: Cerere unban !!!!
PostPosted: August 8th, 2014, 6:44 am 
In primul ranada celui care iai facut poze acum 2-3 zile ii fratele meu mai mic ,nu eu! Eu joc doar cu nick Solo ori Soler^ ori acum mai nou MaGisTic^ ...n-am jucat in viata mea cu nick ala care lai zis tu ...cand o sa ma prinzi cu nick Soler^ ori magistic ori Solo pe sv atunci sa stii cas eu , dar daca vezi alt nick inafara de cele specificate da aceeasi adresa de steam sa stii cai fratimio ori un prieten deal meu care mai vine la mine si se joaca de la pc meu ...Deci imi pare rau dar n-am nici o vina ca am un frate prost ,si un prieten bulangiu ....iam zis la fratimio de sute de ori sa nu mai joace pe sv asta dar tot joaca....


Last bumped by Anonymous on August 8th, 2014, 6:44 am.


Report this post
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited