FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 18th, 2024, 10:06 am

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 22nd, 2014, 8:02 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: December 14th, 2014, 10:08 pm
Posts: 8
De ce am primit ds?????

Poze ds ( nu stiu daca trebuia sa bag doar pozele cu numele la mapa ca am bagat si unele cu nume de snapshot)http://www.girlshare.ro/34246570.6

Eu credeam cand ai zis in seara aia ca am anti ss ca e o gluma si ti-am zis sa nu mai fi ... si sa verifici nu dai ce vrei u cand vrei u ca daca dadeam screen pe consola sa vada Alexone ce imi ziceai u ramaineai fara adm din prima. Cum ca u nu vrei sa imi dai ban ca si asa nu era nimeni pe sv asta fiind defat un motiv ca nu vrei sa dai.... si asa nu aveai dc sa dai ban ca iti dadusem pozele

Vreau sa intreb si eu orice adm dp sv asta daca e corect sa primesc ds pe niste vorbe si nu pe niste dovezi . Si nu vreau sa aud ca am fost nush care pe sv si ca eu am vz cum sKz avea aim pe vorbe . VREAU DOVADA EXIStA DEMO sau alte prostii cu care pote filma

La aim face tinta ca toti dracii si la unele nici nu se vede tinta pe cand in poze nu vad nimic de gen .

Daca esti but lasa-te de adminat !

Desi nu sunt in masura vreau sa iti dau un sfat Alexone daca-l iei in considerare bine daca nu asta e si asa nu mai joc aici

NU MAI DA tOAtE GRADELE LA ADMINII INCEPAtORI SI PROStI GENUL DE COLIVA ASA ...

Sunt sigur ca nnu o sa pateasca nimic ca o sa il apere adminii de acolo dar repet demo cu dovada ca eu am aim el are? ASA CUM EU AM POZELE? SA NU NE DAM EXPERtI PE VORBE CI PE DOVEZI MA BUt DE ADM CE EStI , COLIVA!


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 22nd, 2014, 9:23 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
skz adevarat ai pus pozele acelea :) au fost curate ...dar ti-am facut alte poze astept la ele de 1 saptamana cand ai pune pozele acelea poti juca
Pana atunci eu iti doresc craciun fericit :D

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 23rd, 2014, 6:06 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: December 14th, 2014, 10:08 pm
Posts: 8
Prietene cand am intrat pe sv dp ce al luat ds cu nick-u "ds" u nu ai zis nimic de nush ce poze ..... ai zis ca am aim . NEXt INVAtA SA MINtI.
+ inca ceva la rank-ul de loc 32 in top cu 1200 si ceva kill si 800 si ceva dead numa aim nu am :)

Pe Zoom cand l-am intrebat dc mi-a dat Coliva ds a zis "Eu nici nu am fost pe server" si intr-o poza de la al 2lea ds zice ca eram cu totii pe sv si ca a vz .... (daca e nevoie dau si poza aia ) pe cea in care zoom zicea ca el nici nu a fost pe sv nu o am pt ca mi-a dat ds la ceva timp dp ce zoom a zis zis ce am scris mai sus

Ce dracu ai vz ? ca eu intrasem si aveam scor 2-2 fara wall fara aim .... dupa cum se vede in pozele de la primu ds

Desi nu are nici un rost o sa il rog pe Castana xD sa intre sa va confirme daca aveam sau nu ceva ca era la mine ..

Deci Coliva cand te-am intrebat prima data pe sv dc dracu am luat ds ai zis ca am avut aim si aici zici ca nu ti-am dat nush ce poze .Sigurele poze pe care u mi le-ai facut sunt cele de la ora 2 noaptea in care si de alea ma acuzai ca am anti ss desi acum zici ca au fost curate ....

NE HOtARAM BOSS?:)


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 23rd, 2014, 9:36 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: November 17th, 2013, 6:18 pm
Posts: 267
sKz Tradu te rog ce ai zis aici =)) nu am inteles nimic !
1:Ti-am facut odata poze !..au fost curate
2:Ti-am facut alte poze nu le-ai pus astept de 1 saptamana dupa ele ..daca nu pui pozele iati adio
3:Eu nu am vorbit de nici un aim =)) ce aveti ma cu aimu ?=))
Toate cele bune :D

_________________
Fuck the Fucking Fuckers before the Fucking Fuckers Fuck you.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 24th, 2014, 12:38 am 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: December 14th, 2014, 10:08 pm
Posts: 8
1 . Eu am scris destul de clar si de corect acolo in afara de (T-ul ala mic folosit la propozitiile cu majuscule) asta din simplul fapt ca nu merge bine tastatura. Daca u esti analfabet e strict problema ta
2 . Cand am intrat pe sv dupa ce am luat primul ds si te-am int dc mi-ai dat ds ai zis " Cine esti ... cine esti ?" (de vreo 3x )
3 . Cand ti-am zis cine sunt ai zis ca "Ai primit DS pt AIM"
4 . Daca u mi-ai facut mie poze acum o sapt esti prea idiot pt ca primele si ultimele poze facute de tine sunt facute de acum 4 / 5 zile nu mai stiu exact pe care ti l-am pus si la care ai zis prima data ca am anti ss si acum zici ca au fost curate ...
5 . SI CEL MAI IMPORTANT LUCRU -> In ulitima saptamana numai eu am prins vreo 3 "fani" (de la ip-uri diferite) care au intrat cu numele meu si de aici ia sa gandim putin asa daca de cate ori mi s-au facut poze au fost curate si la Delia si la tine de unde sti u ca am fost eu si nu a fost alt "fan" NU O LUA CA PE O SCUZA IA-O CA PE O IDEE LA CARE SA TE GANDESTI

TE CONTRAZICI SINGUR PRIETENE

P.S - Daca nici acum nu o sa intelegi next o sa iti scriu cu diacritice :*

Peace


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 24th, 2014, 10:56 am 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: December 14th, 2014, 10:08 pm
Posts: 8
Ce sa mai cred daca am deschis topic aici si tot nu imi rasp nimeni?
Dc aveti obiceiul de a crede adminul chiar daca nu are dreptate ?

Coliva prima data a zis ca am luat ds pt aim dp care vazand ca nu are dovada ca am aim a bagat rpd cu pozele ...
De unde stiu eu ca nu a intrat altul cu numele meu ?

Zoom a zis corect ca nu am nici o dovada dar la fel nici Coliva nu are nici o dovada ca am aim / ca nu am dat pozele
O dovada vr pt tot ce ma acuza Coliva sper ca nu cer prea mult

Delia de 2/ 3x mi-a facut poze si de fiecare data au fost curate. Coliva mi-a facut o singura data poze mie personal si au fost curate
deci sa gandim putin

Il rog si pe Alexone sa isi dea cu parerea ....

Si ms Zoom ca m-a ascultat cat de cat pe sv ....

Repet astept si parerea lui Alex ..

Mersi frumos


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 24th, 2014, 11:41 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Nu am pareri .. dak intervin eu la fiecare inseamna ca nu mai au valoare Adminii .. ii las pe ei sa se descurce .. doar de aia sunt Admini ! Ce pot sa zic .. dak te iarta poti juca dak nu .. nu ! Incearca sa convingi un Admin ca esti curat .. nu injura si-l jigni in toate felurile ca asa nu ajungi departe !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 24th, 2014, 12:18 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: December 14th, 2014, 10:08 pm
Posts: 8
Alex am cerut parerea ta din simplul motiv ca adminii de acolo se acopera unul pe celalat chiar daca acel admin a gresit si ei nu or sa se "loveasca" nici odata ca sa joc eu acolo .
Chiar daca eu am dreptate Coliva nu o sa pateasca nimic pt ca e "acoperit" de alti admini .:)
Acolo totul merge pe prietenie chiar daca unii au dreptate nu conteaza prioritara e prietenia si dupa adevarul doar sa ai dovezi foarte bune sa nu se intample ce am zis mai sus cu prietenia
Ca sa joci aici si sa fi crezut trb sa filmezi 24 /7


Report this post
Top
 Post subject: Re: Reclamatie Coliva
PostPosted: December 25th, 2014, 12:48 am 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Asta si caut .. ADMINI care se acopera unu pe altu .. care lucreaza IMPREUNA .. care COMUNICA impreuna .. asta face radacina copacului sa ramana stabila ! Dak ai probleme majore .. imi spui mie in privat si se rezolva

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited