FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 3:05 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
PostPosted: May 9th, 2015, 12:09 pm 
Asi vrea sa stiu si eu dece am luat destroy de la adminul Mojo , cica am aim ok daca am asa ceva sa imi arata si mie plz sa nu mor prost ms fain ;P- a si inca ceva nu ma intereseaza ca vine nush care pe care il pui tu sa zica ba o avut? da ma o avut ...vreau dovada bafta


Report this post
Top
   
PostPosted: May 9th, 2015, 12:40 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Fa-ti cont, nu e greu
Si stiu ca nu se vede nimic pe tine cand sunt eu on
Asa ca vreau sa vad si eu dovada, pentru ca Alex a zis sa nu dam destroy decat daca suntem 100% siguri ca are aim/wall


Report this post
Top
PostPosted: May 9th, 2015, 3:50 pm 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Morrr,facea backflip cu tinta coaie si sa nu-i dau destroy,r3dx esti prima mea captura cu destroy din cauza ca aveai aim deci nu ti-am mai dat niciodata,doar daca ai facut reclama,eu stiu+ca esti un nesimtit ca dupa ce joci cu aim sa te milogesti aici.


Report this post
Top
PostPosted: May 9th, 2015, 5:52 pm 
in primul rand , nush daca ai observat dar nu esti singurul admin si uitate la poze puse pe orum etc ca nu am fost prins cu cod . daca misc eu mousul din prostie inseamna ca am aim? intreabal pe sr si el a spus cand am facut asa sa il scot dar iam aratata ca nu e aim iam zis ca eu faceam cu mausu , ma si testat si nu doar el ..dar nu tu nu intrebi cei aicea tu dai ds ca miscam mausu tu esti mai dur ca ei , si ei au comanda de ds dar nu o folosesc degeaba ! asigurate ininte de a face o prostie .


Report this post
Top
   
PostPosted: May 9th, 2015, 6:02 pm 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Dau degeaba destroy nu ? I-am spus lui Alex ca nu ma bag,doar daca stiu sigur si asa este,numai ca tu o tii pe a ta,ca misti din "maus",du-te si te joaca cu copii inocenti ca tine de 11-12 ani. :mrgreen:


Report this post
Top
PostPosted: May 9th, 2015, 9:32 pm 
Ma cunosti tu pe mine sa stii ca am 11-12 ani ? poate am sau poate am mai mult ca tine dar nu asta este important ,si nu ma deranjeaza un destroy ca se rezolva tulai doamne dar ma enerveaza daca iau fara motiv i stii ca daca ar fi sa fi avut cod nu faceam reclamatie caci taceam,si cum ai fost tu atata desigur? caci siguratatea asta o asigura dovada.. ai asa ceva? nu atunci insemana ca e ds degeaba sorry


Report this post
Top
   
PostPosted: May 10th, 2015, 9:16 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Cand te-am verificat eu ma ? Cand te-am intrebat eu de ce iti face tinta asa ?
Nu cred ca am facut asta :)). Cat am fost eu on ai fost curat. Si eu mai misc uneori mouse-ul asa la vrajeala, cand nu am chef sa joc si intru doar sa chatuiesc, dar nu stiu e ai facut tu u mojo..plm habar nu am


Report this post
Top
PostPosted: May 10th, 2015, 9:49 am 
Offline
Guest User
Guest User
User avatar

Joined: May 6th, 2015, 3:34 pm
Posts: 11
Asta este . Ceva probabil ai facut tu . Dupa parerea mea nu cred ca ti-ar fi dat destroy aiurea . Nu avea nimic cu tine . Interesul nostru este sa tinem jucatorii pe server, nu sa ii dam afara .
In caz ca a gresit.. trebuie inteles.. nu este primul care face asa ,nici ultimult.
Este la inceput . Are de invatat . toti am fost asa .
Data viitoare probabil o sa aiba si o dovada..
Nu trebuie sa ii taiem capul pentru asta ..
Putina intelegere daca se poate..
Multumesc.


Report this post
Top
PostPosted: May 10th, 2015, 11:42 am 
Offline
Guest User
Guest User
User avatar

Joined: May 10th, 2015, 3:20 am
Posts: 16
Location: Cluj-Napoca
Nu-i tai capul si da ai dreptate dar , am facut ce trebuie cred sa luat de mine dadndumi ds , asa ca mam luat de el facand reclamatie si cam atata . ba sr stiu ca am fost odata pe servar dar nush tu sau saw sau careva ..tot miscam tinta si mio scris oprestet langa mine trage langa cap trage in perete etc si a fost ok. da era mia de mult nu mai stiu care:d

_________________
Gandeste psihologic apoi-Exprimate in still :Hip Hop:>! :D


Report this post
Top
PostPosted: May 10th, 2015, 1:08 pm 
Offline
Member User
Member User

Joined: June 25th, 2014, 1:30 pm
Posts: 70
Hai ca deja pare plictisitoare discutia asta,nici nu stiu de ce am dat reply unui nesimtit,ca dupa ce joaca cu aim si ii sare tinta pana in cer mai face si pe desteptu ca a luat destroy aiurea,eu nu dau DS aiurea,si nici jucator vechi nu esti ca sa-ti fac eu demo,din poze,stiu bine ca nu se vede aim-ul,te mai prind odata dau ban direct si calm ca-ti fac si demo prietene,ca sa fii multumit. :x ;)


Report this post
Top
PostPosted: May 10th, 2015, 3:36 pm 
Offline
Guest User
Guest User
User avatar

Joined: May 10th, 2015, 3:20 am
Posts: 16
Location: Cluj-Napoca
fa cate demo -uri vrei si nesimtitu esti tu , crezi ca daca ai admin si dai comenzi la misto esti cineva faci aici pe importantu ca tu nu dai ds aiurea . toate le faci aiurea stai lin :P imi faci demo imi dai ban ( daca aveam orice fel de cod) foarte bine inseamna ca faci treaba de admin bine si respect ! dar pana atunci zic doar bafta la cs:P - si daca teai plictisit de posturi uite am o idee : NU MAI POSTA

_________________
Gandeste psihologic apoi-Exprimate in still :Hip Hop:>! :D


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited