FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently March 28th, 2024, 6:37 pm

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: June 24th, 2015, 1:14 am 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 24th, 2015, 1:11 am
Posts: 10
Reclamatie Mecklemore - Acest admin s-a pus sa-mi dea destroy pe server dupa ce l-am umilit pe serverul vostru. Va rog luati atitutine, pierdeti jucatori din cauza incapacitatii unui admin de genu. Multumesc anticipat ! PS : Nu s-au facut poze, in caz de demo doresc sa-l vad.


Report this post
Top
PostPosted: June 24th, 2015, 1:56 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 8th, 2015, 8:11 pm
Posts: 208
Am fost de fata pe server si el doar si-a facut datoria de admin. Tu ai inceput sa`l iei la misto si sa`l injuri.. imi pare rau de tine dar chiar ti-a vorbit frumos... in locul tau mi-ar fi si rusine sa fac reclamatie

_________________
"Pe cine ai langă tine acum, tu să bagi de seamă,
Că dacă dispare mâine, ai sa vezi ce mult inseamnă"


Image


Report this post
Top
PostPosted: June 24th, 2015, 12:13 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 24th, 2015, 1:11 am
Posts: 10
Poftim ? Normal ca injur in momentul in care vine un neica nimeni si imi da destroy. Daca era sigur ca am wall se faceau printuri, demo-uri si altele. Nu dintr-o data abuzeaza de acea comanda, tu cum te-ai fi simtit ?


Report this post
Top
PostPosted: June 24th, 2015, 2:52 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
M-ai umilit ? Nici macar nu am jucat cu tine, decat 1 sau 2 runde, apoi am vazut cand eram mort felul in care trageai, si am decis sa ma bag spec. Te-am rugat de 5 ori sa tragi in perete, pentru ca trageai cam ciudat, si pe jucator nu am cum sa imi dau seama, desi observasem ca nu iti sare tinta deloc. Tu, in loc sa tragi, ai inceput sa ma iei la misto, apoi sa ma jignesti.
Motivul destroy`ului ? Injurii staf, apoi si injurii owner pentru ca l-ai injurat pe cel ce mi-a dat admin ( Alex. )
Daca nu esti in stare sa faci ceea ce-ti spune un admin, sau mai bine spus, ceea ce te roaga, du-te tare.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: June 24th, 2015, 6:11 pm 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 24th, 2015, 1:11 am
Posts: 10
Vrei sa vezi daca am wall ? Se face print ! Nu ma pui sa trag prin perete pentru ca nu rezolvi nimic. Invata sa folosesti un admin si sa joci c.s. Trag prin pereti pentru ca se numeste push, lucru de care probabil nu ai auzit. Nu am injurat pe nimeni altcineva inafara de tine !


Report this post
Top
PostPosted: June 24th, 2015, 10:03 pm 
POLICE . Ție nici dacă îți explica cineva nu îți dai seama ca ești prost din naștere . Se referă ca ai config. Iar tu mack Deja ești irecuperabil cu destroyul tău . Dacă știi ca nu poți accepta injuriile din partea retarzilor de pe srv la ce mai ai admin? Da le gag , doar știi procedura normala. Tu ești excepția srv. Ție dacă îți zice cineva ceva dai ds. Nu e normal .


Report this post
Top
   
PostPosted: June 24th, 2015, 11:45 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Eu m-am saturat de atatia prosti, asta e singurul motiv care ma face sa le dau doar destroy. Nu ma mai obosesc cu gag. Nu are rost. Daca el deja se comporta asa, crezi ca un gag ii va schimba atitudinea? Il va durea fix in pula, asa ca mai bine ia direct DS, si se invata. Dacac nu se invata, mai ia unul.

_________________
Image


Report this post
Top
PostPosted: June 25th, 2015, 1:53 am 
Offline
Guest User
Guest User

Joined: June 24th, 2015, 1:11 am
Posts: 10
Asa ii cand dai idiotilor admin. Joc default de cand ma stiu. Nu ii vina mea ca nu ai skill la acest joc.


Report this post
Top
PostPosted: June 25th, 2015, 9:24 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
+1 Mack
Lasati-va in plm de cs daca intrati sa injurati ca niste aurolaci orfani
De atat sunteti buni
Macar nu ma deschideti gura daca nu stiti sa va comportati
Maturizati-va


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited