FORUM.ALEXONE.RO - Ofera cele mai bune servere din ROMANIA de CS 1.6 si CS:GO CASUAL si COMPETITIVE 2007-2018

Comunitatea Alexone ofera servere de Counter Strike 1.6, PUBLIC si MIX/WAR 2007-2017 - Counter Strike Global Offensive PUBLIC, COMPETITIVE si MIX/WAR 2007-2018
It is currently April 18th, 2024, 5:59 pm

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 70 posts ]  Go to page 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 2:11 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Alex, tin sa te felicit pentru ca ai pe server cei mai buni jucatori din lume..Glumesc, ce pula mea. Ai pe server niste jucatori care ar fi in stare sa-si futa toata familia doar ca sa fie pe locul 1 in top..sau macar in top. Scuzati-mi limbajul, insa, mi s-a acrit. Deja am acumulat prea multe..si trebuie sa ma descarc. Abia astept sa-ti faci odata serverul ala de CS:GO.
Delia zi Zooomles. Cuplul perfect. Daca tragi in ei 10 gloante, nu intra nici unul. Ii intrebi ce e ala interp, nu stiu sa-ti zica, si-l seteaza la 0.1 ca asa vrea pula/pizda lor. Daca-ti fac un demo cu ei apoi un demo cu mine tragand, iti faci cruce cand vezi deferenta. Eu daca trag un incarcator de AK in perete, pai daca nu mi se duce tinta in toate directiile sa ma scuipi in gura. Lor, sa-mi bag pula daca se deplaseaza 10 milimetri. Ei vor in top. Ei sunt buni. Baga-mi-as pula, daca tragi in mine 1 glont in cap, pai il iau si mor in pula mea. Daca tragi in Delia 10 gloante, ea e vie si o doare-n pula. Credeti ce vreti, eu stiu ce e adevarat. Prietenia e prietenie, insa, daca esti asa de disperat intr-un joc, cum pula mea mai esti si in viata de zi cu zi ? Eu ma tot fut in el de rank..eu acum joc asa ca sa ma aflu in treaba. Daca-mi pun mintea cu voi, va fac tot serverul in 10 minute. De ce? Pentru ca stiu sa joc default in pula mea, si nu folosesc cs cu directie ( asa cum a zis odata marele Dumnezeu ) sau CFG ori pula mea ce mai folositi voi. Alex tot incearca sa faca serverul sa joace default..el pune acolo ca sa se dea exec alexone.cfg dar pula mea, daca dai in consola exec config.cfg tot cu ce vrea pula ta joci.
Sa nu veniti cu chestii de genu` ca joc pe steam, ca ma pis pe steamul tau. De parca pe steam nu merge CFG sau Leis sau pula mea.Mergeau ele si pe EAC, acum l-au modificat astia si nu mai merg, dar nu dureaza mult si apar iar. Eu am zis ce am avut pe "suflet" si cu asta basta. Acum sariti toti sa le luati apararea, ca ma doare-n pula. Cius. Chiar te astept Nelule, sa ma injuri si sa-mi zici ca nu e adevarat, ca tot in pula ma doare.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 4:21 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Problema este alta .. Pe noi nici acolo nu ne doare de tine :))


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 4:29 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Bai asta. Te simnti nebagat in seama de tot o sugi in tine aici? Faci tu tot sv in 10 minute? Ooo bai bunule. Daca il faci de ce rasa ta te plangi? Intra pe server si dal in 10 minute tu. Pglistule. Bunule. Ca te dai atotstiiutor de counter-strike dar iti fierbe slobozul pe fata cand in vezi pe zoom jucand. Dai din cur fai si vreo muie lui Alex ca poate asa il scoate dupa server permanent. Iesi in mortii ma`ti de aici de sclav ordinar. Fa`ne sa ne fie dor de tine. Sloboz ofilit la soare ce esti. Nu te-am mai luat in pula de mult sau ai facut 17 anisori si tu si incepi sa pronunti cuvantul pula mai des? Jet in rasa ta la mamelonul ma.tii ca ni se rupe pula de vorbele tale.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 4:43 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Adevaru` este ca de 2 zile am scos ala cu config default .. ca am avut probleme cu flood-urile .. dar m-am mai documentat .. ca deja fac fire albe .. si tot am mai scos din pluginuri .. ca cica acolo ma loveste .. o sa-l adaug din nou :P
Cat despre cum joaca ei .. nu mai stiu ce sa fac cu Zoom .. am aplicat toate variantele .. astept sa se mai umple paharu` :)) ce pot sa fac .. iar faza cu trasu` .. intr-adevar interpu` are rol mare la ce observi tu .. si observi bine .. chestia e ca atunci cand toti au interp 0.01 dar nici unu dintre ei nu au ping de 30ms sa zicem .. NUUUU se mai aplica regula de interp 0.01 .. pentru ca apare " intarzierea " .. ieri am primit fibra de RDS :X am sa adaug cand am timp si RDS in retea .. si n-o sa mai fie probleme de interp/intarziere .. atunci o sa am cea mai mare problema cu jucatori .. pentru ca astia buni acuma .. o sa fie si mai buni .. din cauza pingului si interpului
Tu te enervezi si renunti rapid .. eu ma enervez si trebuie sa continui :P concluzia .. nu te mai agita ca nu are rost .. daca te agiti te agiti pe nervii tai .. dar nu te arata :P

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 4:46 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Nu ma evernez. Le-am adus la cunostinta cat de ratati sunt. Si interpul ar trebui sa fie setat la 0, si cu asta basta. Dar ei nu, ca ei sunt zmei. Nelule, ma doare-n pula si de tine. Dai bataie acolo, ca nu ma intereseaza de tine. Chiar ma asteptam sa mananci ceva cacat si tu acolo.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 5:07 pm 
Aoleuuu Nelule te rog eu bai vere nu mai sari pentru zoomles asta ca si asa e degeaba sa invete in pula mea sa traga apoi sa aibe tupeu sa dea coment aici :).
Si nu incepe cu pgl ca deja este prea mult el nici nu stie este ce e ala mix jucat cu playeri care sunt printre cei mai buni din Romania la ora actuala ( aici ma bag si eu , am renuntat de mult sa mai joc pe publice si chiar am obtinut rezultate foarte bune : loc 1 - 2 la warnight 1 vs 1 sau 2 vs 2 sau 5 vs 5 ,dar spre dezamagirea mea nu am primit nimic pentru ca nu mai conteaza CS 1.6 la nivel global, am facut o mica paranteza sa arat cum sta treaba cu un server public unde se joaca ca dracu nabi peste nabi si competii care se joaca la un nivel foarte inalt ( ce a mai ramas in acest moment prin tara, asta fiind dupa ce a disparut pgl si acl ) , cand o sa joace cu interp 0.01 sa anunte, sa vada ca nu face frag plus de asta tot se lauda ca e cel mai bun dupa Alexone pentru ca el traieste dintr-un joc virtual din care nu castiga nici macar o paine si iti zic eu ca daca joaca pe eac cu Mack se duce in pula Zooomy . Dupa mai vine si Delia (vai de capu ei) care si aia habar nu are ce fel de joc joaca si cu ce setari joaca , pentru ca unii din voi jucati cum vrea pula , pizda voastra dar pacat ca unii din voi abea faceti frag si atunci . ( Ma refer la config , cfg norecoil , wall unii din voi ma refer la Zoomles si multe alte cacaturi de care nu sunteti in stare sa renuntati ).

Se pare ca multi din voi si in ziua de azi jucati la top respect pentru asta dar din cate tin minte Zoomy si-a bagat numele unui player care era pe primu loc sa treaca el asta de dovoda de ce gandire au unii si cat de proste pot fi in ziua de azi unele persoane si va rog sa nu mai comentati daca nu stiti ce e ala Counter Strike pentru ca comentati prost si fara rost .
Sa nu vina vreun sa ma injure sau alte cacaturi pentru ca asta e adevarul SUNT NABI , NABI VOR MURI nu poti iesi dint-un cacat in care tot te afunzi mai tare.
Salut .


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 5:22 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Deo..Pe mine nu ma deranjeaza daca ma injuri, ma amuza doar..
Ma amuza cand vad cat de buni va credeti cativa de aici ..Eu nu ma cred bun . Nici nu sunt probabil ..
Dar sti ce e trist ? Trist este ca nu stiti sa pierdeti .. Ai venit cu 2-3 jucatori de ai tai,destul de buni, ieri pe server.. si ne-ati facut cei drept . Respect..Apoi, pe urmatoarea mapa eram doar cu delia , si v-am nenorocit acolo.. intelegi ? Si mureati de nervi . Asta este diferenta intre noi .. unii stiu sa piarda .. alti nu .. v-a deranjat ca v-am facut cu o fata..Pacat .
Eu cu fiecare dintre voi m-am inteles bine intr`un timp.. Si consider ca nu v-am gresit cu nimic personal niciunuia dintre voi .. Dar asta este problema voastra . Ma respectati sau nu =0 pentru mine.

O zi buna sa aveti !


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 6:29 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Ma nene , eu nu stiu daca asta e deo ala adevarat ca nu tin minte sa o arda in stil asa barbar. Pai fi varule putin atent. In primul rand , fiinda tot ne luam in pula pe aici , este un FORUM de sv PUBLIC. Din ce ai spus mai sus inteleg ca stii ce inseamna PUBLIC. Nu poti aduce vorba de pgl acl aici varule. Pentru ca nu ai cum. Eu am folosit cuvintele alea drept metafora cand vad ca se umfla in pene un agarici ca exo ala aka mack. Deci cum spuneam , nu ai ce comparatie sa faci intre cs.alexone.ro si orice competitie vrei tu. De ce? Pentru ca pui in balanta un server public , cu jucatori mediocrii , cu o liga/competitie care detine jucatori care la randul lor isi castiga existenta din jocul asta. Acum fiinda vorba de bani , da`mi voie sa iti spun din propie experienta , ca daca te pasioneaza si castigi bani care te multumesc din Counter-Strike , esti in stare sa nu iesi 500 de zile din casa si in felul asta vei stii toate chichitele jocului astuia. Si spun serios , nu vai mortii lor dastia cum se crede mackpula asta. Spui ca faci tot sv tu in 10 minute? Intra pe sv si iti arat ca te fac sa te pisi sange cu zom delia si inca un amator dasta cum ne numesti tu. Apoi o sa dai fuguta la Alex cu demo ca tarfele alea din strada sa spui uite aia nu avea interp uite ala de ce juca cu deagle si nu juca cu usp uite ala sta la panda uite ala are aim uite ala are wall uite ala ne stie pe toti uite uite uite uite. Ca asta esti frate. O tarfa. Pentru tot serverul cs.alexone.ro ESTI O TARFA. Nu ne pasa varule de tine , nu ne intereseaza de ce cacat halesti pe aici. Spui de ligi spui de mortii tai? Atunci du`te tare varule in ligi si transpira cu cei de acolo. Nu mai sta pe publice sa ne futi noua nervii cu teorile tale de profesionist in jocul asta. Eu nu inteleg. Daca spui ca faci tu tot si rupi tot , de ce te plangi ma nene ca ala joaca cu dalea ala joaca cu dalea. Nu uita ca ti`am dat cu harta in cap si te`ai pus spectator putregaiule sa dai fuga la alex cu demo sa ii arati ca eu am no recoil sau ce pula mea ai supt tu atunci. Desii eu habar aveam ce e ala. Nu te mai ambala pe aici , ca sincer nu ne pasa. Mars la ma-ta in liga daca te dai ciumeg. Nu mai sta sa ne futi noua creierul pe public. Noi suntem slabi. Tu esti bun. Jet in familia ta si in mortii ma.ti de sclav ordinar ahtiat de pula ce esti si nu mai fa pizda mare pe aici.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 6:41 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
BtW:
E cel mai bun dupa cs.alexone.ro . Asta ii demonstrati voi ca de 2 ani ca chinuiti sa il faceti pe Alex sa nu il mai lase pe server. Incerca`ti in continuare. Dati dovada de slabiciune maxima. Va credeti mai sus de public? Luati`on pula mea in ligi si mai stiu eu unde sa transpirati. Nu va obliga nimeni sa intrati aici. Chiar nu ne este dor de voi. In special de mackpula belita ala. Uite inca un motiv pentru care esti TARFA. Intrii cu alte nume sa aratati ca ce? Nu faci decat sa sugi pula under-cover. Hai , taci suge si inghite ca ne doare la 2m in fata pulii de astia ca voi.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 7:10 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
:))) cu voi o sa innebunesc

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 7:17 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Tu poti sa plangi in continuare acolo Nelule, ca fix in pula ma doare de tine.
E el cel mai bun de pe server?Daca-l duc pe un server de mix care sa aiba plugin ca sa puna interp automat si sa scrie in chat cine nu are interpul setat, ar urla plugin`ul ca zoomles nu are interpul corect. Futu-va-n gura de nabi. Cand o sa invatati voi sa jucati corect, sa ma contactati. Cius. Si tu nelule dai bataie, urla, injura, scuipa, sparge-ti tastatura ca tot in pula ma doare. Fa spume la gura, cat poti tu. Da tot ce ai mai bun in tine la injuraturi, ca tot nu imi pasa de tine.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 8:31 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Daca dau tot ce am mai bun din mine imi spui tata ca te da ma.ta afara din casa daca nu o faci nebunule. Jet de aici . Daca`l duci daca`l duci daca`l sugi mai bine poate cerem noi sa ne sugi. Jet in mortii ma.ti pe serverul ala de spui tu. Nu ne pasa de asta. Noi jucam aici. Tu mars. Cu bune cu rele asa nabi cu ne spui tu , ne jucam. 4fun nebunule. Nu omor counterul sa gasesc vreunu sa imi faca un cadou pe steam inaptule. Faci pizda mare acum? Taci in gatu ma.ti de retardat ca ma pis pe tine sa iti cresc valoare. Hai dai cu praf de mers pe serverul ala. Sa nu te mai prind pe aici.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 8:33 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: December 7th, 2014, 2:45 pm
Posts: 232
Location: Timisoara
Adevăru-i că se fură.....tu berbecule, esti berbec :))))))))

_________________
Image
Eu nu-s poet! Direct sunt, un motor de Chevrolet,
Old school ca un Corvette, O spun şi mă repet:
Am lirică Bucatti, tehnici Maserati,
Flow rapid de Kawasaki, flava de Aston Martin.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 8:41 pm 
Bai baieti nu mai fiti tari in tastatura ca totusi aici e o lume virtuala si lasati gura mai mica ca oricum degeaba faci pula mare pe aici , si Nelule vezi ca eu nu ti-am vorbit urat sau sa fac pula mare la tine crede-ma ca daca imi pun capul dau de petrol la tine si nu am chef de mascarici . Si ca sa iti raspund daca sunt DEO da eu sunt si nu am chef de nabi ca tine , zoomles si restu ca deja ma plictisesc intelegi ? Incearca ca data viitoare sa lasi ciocu mai mic cand vorbesti sau cand scrii ceva pe vreun forum ca te faci in pula mea de cacat .

Va salut si mai invatati sa vorbiti cand scrieti ceva pe undeva ca daca ma apuc sa injur si sa dau din gura ca papagalu va fac in pula mea de cacat si nu imi aminte .


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 9:38 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
Ce frumos plangi bai Nelule.

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 9:38 pm 
Offline
Designer User
Designer User
User avatar

Joined: February 23rd, 2015, 11:51 am
Posts: 223
:)))))))))))

_________________
Fute-ma-s pe tine :lol: :lol:


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 10:10 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: January 31st, 2015, 4:50 pm
Posts: 345
Location: Barlad
Puneti de-un 3 v 3 ? :))
Mack si Deo + un om vs Zoom, Delia si Nelu
Ha ? :))))


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 11:00 pm 
Offline
Owner User
Owner User
User avatar

Joined: March 23rd, 2013, 11:45 pm
Posts: 1288
Location: Everywhere.
N-am nevoie sa joc cu ei. M-am lamurit deja de ce sunt in stare!

_________________
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 11:10 pm 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Ce sa pui frate de mix cu sclavii astia? Auzi si tu cine face pizda mare. mack si deo AKA mogli si tarzan. Luati`o ma in mortii vostrii unde aveti treaba nu ne mai futeti cu povesti de adormit copii pe aici. Deo , te-am respectat pe tine. Nu stiu de ce rasa ta incepi sa o sugi cu mine pe aici , dar lasa gura in pula mea. Te-ai trezit sa te faci si tu auzit pe aici sau iti faci reclama ca sclavul ala? Luati`o in pula mea pe servere dalea de sobolani care rup cs-ul ca voi si lasati`ne in pula mea in pace sa jucam. Ma doare`n pula pe mine ca spui tu ca ma fac de cacat pe aici. Imi dai satisfactie maxima cand incerci sa le intorci si tu. Va datura mararu` la coaie si incepeti sa o sugeti cu mine aici ma? Futuva mortii in gura de subnutritii pulii mele. Iati in mortii ma.ti inca 2 sclavi si hai sa iti dam cu harta in cap, cap de pula belita ce esti. Si sa nu te mai prind pe aici fututi familia ta de imputit sa nu te mai aud in viata ta ca te bagi cu mine in seama datias muie din picioare de libidinos ce esti. Auzi ma frate cine face pizda mare la mine. Mack si Deo. Dispare`ti ma in mortii vostri ca nu v-a chemat nimeni. Suferiti in tacere , ca deranjati auzul aurolaci de 2 lei.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 11:11 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin
User avatar

Joined: March 31st, 2012, 6:10 pm
Posts: 2352
Location: Arad
Mack .. dak sti cum ii zice la pluginu` ala .. l-as vrea si eu :D dak e personalizat .. atunci e clara treaba !

_________________
Daca copiezi ceva macar poti lasa un link catre pagina mea !

CS.ALEXONE.RO - Cel mai bun server de CS 1.6 din Romania 2017
Image

CSGO.ALEXONE.RO - Cel mai bun server CS:GO din Romania 2017
Image

COMPETITIVE.ALEXONE.RO - Cel mai bun server COMPETITIVE din Romania 2017
Image

TS.ALEXONE.RO - Server Team Speak 3 !
Image


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 2nd, 2015, 11:43 pm 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Mix? :)) M-am lamurit ieri.. Eram doar cu delia si am vazut ce pot :P
Aici nu mai scriu ..Eu chiar ii respect .

Numai bine .


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 3:23 am 
Iautel ba baiatule pe Nelu bagameas pula in gura ta de cacat de cand pula mea ma injuri tu pe mine fututi biserica mati vii si faci pula mare la mine si imi zici ca abea mi-au dat flocii la pula ? Bai Nelule dute-n pula mea tu cand vorbesti despre mine sa iti dai cu sloboz pe la gura ok sau cand pronunti numele ca e vai de viata ta si nu avem ce sa jucam cu voi duva-n pula mea de slabi nu va stie nici dracu dar toti sunteti cu gura pe un cacat de forum si in spatele unui pc care iese fum din el si stai cu extintoru langa el.
Ma doare fix in pula de voi si inca cred cand era Aditza facea bine ca va futea pe toti in gura pe unde va prindea asa si eu te fut in gura si pe tine si pe zoomles intelegi ?
Nu te-am injurat pana acum dar de acum imi bag pula in limba ta si in sufletul tau una , doua pe unde te prind si nu am nevoie de respectul la toti fraierii si toti analfabetii !

Si va rog inca ceva nu ma mai futeti la melodie prea mult ca sar putea ca va fut eu de tot si incearca sa lasi gura mai mica si fara comentarii ca tare imi e ca beliti pula . Decii shh si joc de glezne incontinuare si luati-va viteza amandoi si tu si zoomles de la acest topic si incercati sa nu mai dati coment pe aici !
Va saluta Deo .


Report this post
Top
   
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 3:50 am 
Offline
Administrator User
Administrator User
User avatar

Joined: April 6th, 2012, 12:13 am
Posts: 961
Ce aveti ma?
Eu inteleg ce zice macklemore acolo, si ar vrea sa se rezolve, am vazut ca tot serveru cand intru eu se misca in reluare, la jucatori ma refer, indiferent cine e.
Nu vreau sa supar pe nimeni, a fost doar parerea mea.

_________________
Show some respect!!
You can pray for a miracle and God maybe hearing you and the K will jam right in my hand.
Click-clack paw noobs down!!
God give me a gun to make my way into the world.
Save yourself if you can, cause your GoD has a heavy hand, my dark side is coming so you better play dead.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 4:01 am 
Offline
Member User
Member User
User avatar

Joined: June 3rd, 2015, 9:23 pm
Posts: 93
Ne suge Deo ai vrut sa spui bai lache. Stau eu cu extinctorul langa pc? vai pula ta de aurolac. puti a prost de la 10m bai paduche flausat. Lasa pizda aia mai mica sa nu tio umfle vreunu. Stai cuminte in banca ta sa nu te trezesti ca ramai fara vreun dinte pe strada smardoiule. Ai invatat si tu sa injuri ma fututi mortii si familia ma.ti de sclav obosit. Aurolac de sub pod. Mi`ai cerut voie sa te bagi cu mine in seama bai carnatule? Pleaca`n pula mea de aici ma prostu` pulii mele. De cand te injur eu pe tine? De cand mi se scoala mie pula ma. Ai vreo problema cu asta? Fa-ma sa tac.Bagamias pula-n coliva ma.tii sa imi sara coaiele din bomboana in bomboana. Fa-le la baieti cate un bot , curva mica ca poate asa sar cu , cate 30 de bani daia sa iti iei vreo jumate de v33. Auzi in ce o arde cu mine necalificatul asta.. Moare ma.ta de foame in casa , iti intra iarba in casa si vi sa ma lingi pe pula pe mine pe aici. Azi nu dau autografe tarfa mica. Ti`am spus si iti repet. Lasa pizda mica sa nu ti`o sparga vreunu. Ca deja incep sa ma cam satur de alde scuipa`n pula astia dalde voi. Acum jet in mortii ma.ti de sloboz ofilit.


Report this post
Top
 Post subject: Re: Jucatori.
PostPosted: July 3rd, 2015, 9:09 am 
Offline
Designer User
Designer User

Joined: March 6th, 2013, 7:55 am
Posts: 459
Da,god,asa este..dar deh.


Report this post
Top
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 70 posts ]  Go to page 1 2 3 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You can post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited